Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė **Mirena**

QUOTE(bayte @ 2019 02 05, 11:43)
<p>Tai va,  man baigiasi kovo mėn.  Nu irgi baisoka,  nenoriu rizikuoti...  Kadangi vaikučių neplanuojam,  noriu dėti iškarto kitą spiralę.  Ar taip įmanoma: vieną išimą -  kitą įdeda biggrin.gif ?  Spiralės instrukcijoje rašoma,  kad galima pakeisti kita... Bet ar turi praeiti laiko ar ne?  Gal kas turite info? </p>

Galima pakeisti iš karto, t.y. vienos procedūros metu.
Bet mano ginė laikosi nuomonės (jos patirtis rodo, kad taip geriau), kad reikia išimti, sulaukti mėnesinių ir per tas mėnesines įdėti naują. Gal tos sulauktos normalios mėnesinės tiesiog parodo, kad organizmas normaliai funkcionuoja.
Atsakyti

Man sakė po pirmų 5 metų nereikia jokios pertraukos. Tai galvoju keistis vienos procedūros metu.

Atsakyti

kokie šios spiralės šalutiniai efektai? :hmm: ar geriau tokia ar varinė?

Atsakyti

Sveiki.  Paskaitykite aukščiau   merginos diskutavo šia tema. 

O man asmeniškai -  pakilo svoris.  Žinau,  kad panelės rašo,  kad spiralė čia niekuom dėta,  mažiau ėsti reikia :) Deja,  svoris tik po įdejimo ir pakilo,  nors nei mityba nei sportas nesikeitė.  Reikia nepamiršti,  kad tai hormonai,  o jie su laiku duoda savo... 

Atsakyti
Gal kas domejotės, kur šiuo metu geriausia Mirenos kaina?
Atsakyti

mano draugei ne tik svoris pakilo, bet ir veida visa baisiai bere :unsure: :unsure: :unsure:

Atsakyti
QUOTE(bayte @ 2019 03 05, 10:35)
<p>Sveiki.  Paskaitykite aukščiau   merginos diskutavo šia tema. </p>
<p>O man asmeniškai -  pakilo svoris.  Žinau,  kad panelės rašo,  kad spiralė čia niekuom dėta,  mažiau ėsti reikia smile.gif Deja,  svoris tik po įdejimo ir pakilo,  nors nei mityba nei sportas nesikeitė.  Reikia nepamiršti,  kad tai hormonai,  o jie su laiku duoda savo... </p>

Man kaip tik neseniai gine aiskino, kad mirenoj, kaip ir implante nera to hormono, kuris atseit storina. Nes as su kt priaugau jau 15+kg per nepilnus metus. Bet ir spirale man jokia netinka, nes gimda neiprastos formos, gali pradurti dedant ar iskristi. Lieka gumos arba gimdyt cry.gif
Atsakyti

Sveiki,  parduodu spiralę Mirena, 100 eurų,galioja iki 2021 m.  Inga, 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingad1111: 16 balandžio 2019 - 20:42