Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė **Mirena**

Laba diena visoms :) 

Mirena labai isreklamuotas produktas. Teko ir man isbandyti. Pojuciai buvo kaip besilaukiant-pykindavo rytais, krutis mausdavo kaip pries maitinima, tepliodavo. Pries tai turejau varine, prie jos teko sugryzti. Su varine spirale jokio vargo-menesines laiku ir normalios, be skausmo. Cia tik mano asmenine patirtis, bet manau, kad Mirena perdetai iskelta, kaina taip pat.

Atsakyti

Laba diena visoms :) 

Mirena labai isreklamuotas produktas. Teko ir man isbandyti. Pojuciai buvo kaip besilaukiant-pykindavo rytais, krutis mausdavo kaip pries maitinima, tepliodavo. Pries tai turejau varine, prie jos teko sugryzti. Su varine spirale jokio vargo-menesines laiku ir normalios, be skausmo. Cia tik mano asmenine patirtis, bet manau, kad Mirena perdetai iskelta, kaina taip pat.

Atsakyti

Ah, ir aš norėčiau išbandyt, bet kažkodėl bijau.. Be to, tikrai atrodo, kad Mirena tiesiog labai išreklamuota..

Atsakyti
Sveikos.
Gal yra parduodančių mirena pigiau nei vaistinei ?
Atsakyti

Sveika, aš nesu jos turėjusi, tik derinau su savo gydytoja, bet nedrįsau įsidėti, nes prieš tai turėta (varinė su sidabro siūlais) kėlė tam tikrų nepatogumų, na bet aš ne apie tai... Kai kalbėjausi su gydytoją apie kontraceptinę spiralę, tai ji man labai aiškiai pasakė, kad visai nebūtina dėtis būtent Mireną, nes jau yra gerų kokybiškų ir pigesnių analogų. Tai gal tiesiog, geriausia su Jus nuolat prižiūrinčia ydytoja pasitarti, kokią galėtų ji pasiūlyti :) 

Atsakyti

Atrodo kartais, kad be mirenos daugiau jokių nėra. Ir pati taip galvojau. Bet iš tikrųjų.. Dabar jau ir kitų alternatyvų yra, kurios ir pigesnes. Norėčiau išsirinkti kažkokia, pribrendo laikas dėtis. Tai manau su gydytoja reiks pasitarti 🤔

Atsakyti

Man šona skauda ir galvoju gal čia Mirena kalta?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo INETULIUX: 05 gruodžio 2019 - 22:00