Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

Vos pajutusi, kad atsiranda bėdų dėl venų, ėmiau nešioti kompresines kojines. Nėštumų metu nešiojau kompresines pėdkelnes. Nepadėjo verysad.gif Teks operuoti vieną koją. Gerai, kad tik vieną.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2015 02 14, 14:29)


Kokios firmos pėdkelnes nešiojote?
Atsakyti
Sako geriau yra tokios kaip timpės ,be pėdų. Ir dabar man gydytojas liepė būtinai mėn laiko rišt elastinį bintą,palikus pėdas atviras,taip reikia sako. g.gif ir man būtų įdomu kas kokias geriau nešiojat,žadu visgi pirkt,ieškot ortopedinėj parduotuvėj, pas mus Šiauliuose dar yra valerijono vaistinėje,tik brangios apie 200 lt kainuoja. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SesersSmilė @ 2015 02 14, 21:15)
Sako geriau yra tokios kaip timpės ,be pėdų. Ir dabar man gydytojas liepė būtinai mėn laiko rišt elastinį bintą,palikus pėdas atviras,taip reikia sako. g.gif  ir man būtų įdomu kas kokias geriau nešiojat,žadu visgi pirkt,ieškot ortopedinėj parduotuvėj, pas mus Šiauliuose dar yra valerijono vaistinėje,tik brangios apie 200 lt kainuoja.  doh.gif

Aš turiu kojines uždarais pirštais. Jei reikėtų pirkti iš naujo, imčiau atvirais pirštais. Mano kojos linkusios ir šiaip šalti, o su tom kompresinėm kojinėm kojų pirštai būdavo labai suspausti, taigi kraujotaka sutrikusi ir man žiauriai šaldavo pirštai. Kadangi oparaciją dariausi žiemą, ši problema buvo itin aktuali.
Nešiojau jas tik po operacijos. Profilaktiškai nenešioju. Na nebent skrendant lėktuvu užsimaunu. Tai vasarą nekyla bėdų dėl kojų šalimo.
Atsakyti
QUOTE(SesersSmilė @ 2015 02 14, 22:15)
Sako geriau yra tokios kaip timpės ,be pėdų.

Manau, kad be pėdų negerai schmoll.gif . Kompresinių pėdkelnių didžiausia kompresija yra ties čiurna, tad jei bus timpos, labai užsispaus ten. Geriau pėdkelnės ės atvirais pirštais.
Atsakyti
Visoms už nuomones ir patarimus 4u.gif bandysim po švenčių kažko ieškot.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 02 14, 15:51)
Kokios firmos pėdkelnes nešiojote?

Problemos dėl venų prasidėjo labai seniai (daugiau nei prieš 15 m.). Tuomet didelio kompresinių pėdkelnių pasirinkimo nebuvo. Dėvėjau RelaxSan pėdkelnes.
Atsakyti
QUOTE(SesersSmilė @ 2015 02 14, 21:15)
Sako geriau yra tokios kaip timpės ,be pėdų. Ir dabar man gydytojas liepė būtinai mėn laiko rišt elastinį bintą,palikus pėdas atviras,taip reikia sako. g.gif  ir man būtų įdomu kas kokias geriau nešiojat,žadu visgi pirkt,ieškot ortopedinėj parduotuvėj, pas mus Šiauliuose dar yra valerijono vaistinėje,tik brangios apie 200 lt kainuoja.  doh.gif


Timpos negerai. Tins pėdos. Turi būti su pėda. Atviri ar uždari pirštai, čia jau skonio reikalas. Beje timpų nei vienas gamintojas nepozicionuoja kaip gydomosios klasės kompresinių kojinių. Ir bintuot (jei bintuojat elastiniu bintu) reikia nuo pirštų dėl tų pačių priežasčių. Netikiu, kad gydytojas taip sakė. Gal ne taip supratot. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rolandas_d: 15 vasario 2015 - 22:01
Bintuoju su elastiniu palikus pirštus atvirus,nes taip liepė gydytojas, atėjau pas jį perrišimam,tada siūlus ėmė ir pati sako negerai buvau užbintavus,(nuo čiurnos ). O reikia ir pėdą, tik palikt pirštus ir kulną plikus g.gif . Dar tada pats man užbintavo ir parodė kaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SesersSmilė: 16 vasario 2015 - 10:08
Sveiki,

Gal kas esate jau užsirašę į eilę venų operacijai (lazeriu) Antakalnio ligoninės dienos chirurgijos skyriuje? Parašykite prašau, kiek laiko reikia laukti iki operacijos nuo užsirašymo?

Žmonai ką tik paskyrė operaciją 2016 m. pabaigoje doh.gif . Tai jau antra operacija, o pirmą reikėjo laukti tik 3 mėnesius (darė prieš kelis mėnesius)...čia pas Sudiką...Kažkaip abejoju, kad tokios eilės susiformavo tik per kelis mėnesius...nežinau, ar kažką aiškintis pas kokį vedėją, ar bandyti persirašyti pas kitą daktarą...ar čia jų tokia taktika, kad savo noru "susimokėtum" už greitesnį laiką biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo waidulis: 16 vasario 2015 - 10:47
QUOTE(waidulis @ 2015 02 16, 10:45)
Žmonai ką tik paskyrė operaciją 2016 m. pabaigoje  doh.gif . Tai jau antra operacija, o pirmą reikėjo laukti tik 3 mėnesius (darė prieš kelis mėnesius)...

o registratorės klausėte ,kada rašo operacijai pas kitus lazeriu operuojančius gydytojus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wer @ 2015 02 16, 10:53)
o registratorės klausėte ,kada rašo operacijai pas kitus lazeriu operuojančius gydytojus? g.gif


Kaip nekeista, registratorės nieko nežino...jos sako "dėl užsirašymo kreipkitės pas gydytojus"...ta prasme jos į eilę nerašo, pirma eini pas gydytoją, ir jis jau užsirašo savo sąsiuvinuke smile.gif . Jos tik užrašo pirminei konsultacijai pas gydytoją, bet ne operacijai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo waidulis: 16 vasario 2015 - 22:36