Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

QUOTE(Aligita @ 2014 12 10, 22:45)
Taip, atidavė. O aš ramia sąžine juos pasiėmiau:)

bet operaciją darė turėdamas juos...
O vat įdomu,kaip būtų elgiamasi,jei pacientas pasakytų,gerai daktare,mokėsiu po operacijos arba gerai,mokėsiu 600,bet noriu čekio biggrin.gif
Arba tiesiog pasakytų tame kabinete,kad negali sumokėti prašomos sumos...
Kaip elgtųsi daktaras?
Kaip operuotų? g.gif
***
Aligita,o po visko dar reikėjo pas daktarą užsukti?Kada siūlai išimami?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 10 gruodžio 2014 - 23:03
Tęsiant temą apie „neoficialius įkainius“ operuojant venas lazeriu, parašysim kaip buvo mums...

Antroji pusė operavosi Antakalnio ligoninės dienos chirurgijos skyriuje...gerokai prieš operaciją operuojančio daktaro buvo sakoma, kad viskas kainuos apie 1200 Lt (600-700 Lt už zondą), nors visur figūruoja oficiali kaina 525 Lt kažkur, t.y. skirtumas lazerinės ir chirurginės operacijos.

Žodžiu, buvome pasiryžę bent jau reikalauti, kad visi pinigai oficialiai atsispindėtų, po ko būtų bent teorinė galimybė kažką aiškintis toliau. Atėjęs daktaras padavė sutartį ir tokį blanką (sutikimas dėl mokamos ar brangesnės paslaugos kainos skirtumo apmokėjimo, kažkaip panašiai). Paaiškino, kad mokėti reikia už žiedinį lazerinį zondą, kuris yra brangesnis už tulpinį, tačiau efektas geresnis, mažesni liekamieji reiškiniai (aišku keista, kad nepasiūlė pirma tulpinio zondo, o jau iškart buvo įrašytas tas žiedinis, ir įvardintas jis buvo endolazerinis rinkinys). Tame blanke buvo įrašyti 735 Lt (tokia suma jis ir įkainotas jų interneto puslapyje). Na, galvojame, tai čia bus plius dar prie tų 525 Lt už operaciją, t.y. skirtumą nuo chirurginės operacijos, kurį net pati Valstybinė Ligonių Kasa įvardino. Galvojam, ok, suma įrašyta oficialiai, mokėsim, o toliau jau žiūrėsim kas ir kaip...Tačiau nuėjus mokėti, pasirodė, kad tie 735 Lt ir buvo visa suma už operaciją. Čekį taip pat gavome, jis liko pas mus ir niekas nebandė ten nieko pasilikti ar pan.

Taigi, tokios išvados: Pirma, kiek tame blanke-sutikime viso nurodyta, tiek ir reiks sumokėti, nes ten kaip ir nurodyta galutinė suma (skirtumas nuo kompensuojamos kainos), taip kad pirmiausia reiktų atkreipti dėmesį į jame nurodytą sumą, ir reikalauti, kad visa mokama suma būtų tame sutikime. Antra, kaip supratom, kad mes primokėjome 210 Lt už žiedinį zondą papildomai prie tų 525 Lt. (525 Lt gal tulpinis zondas įkainotas). Žodžiu bendroje sumoje gavosi tik šiek tiek didesnė oficiali kaina už tą deklaruojamą 525 Lt kainą. Taip ir liko neaišku, kodėl pradžioje buvo šnekama apie 1200 Lt bendrą kainą.

Šiaip dar patariu susipažinti su sveikatos apsaugos ministro 2014 m. liepos 11 d. įsakymu Nr. V-794, tada tiksliai žinosite, kokiais atvejais gali reikalauti papildomai damokėti: http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=478208

P.S. Beje operavo tas pats daktaras, kurį nurodė Aligita smile.gif Tai tik dabar supratau, kodėl buvo kalbama apie 1200 Lt, ir kad dabar greičiausiai gavo velnių ir kuriam laikui bus ramiau, klausimas tik ar ilgam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo waidulis: 11 gruodžio 2014 - 15:12
QUOTE(waidulis @ 2014 12 11, 15:10)
Tęsiant temą apie „neoficialius įkainius“ operuojant venas lazeriu, parašysim kaip buvo mums...
P.S. Beje operavo tas pats daktaras, kurį nurodė Aligita smile.gif Tai tik dabar supratau, kodėl buvo kalbama apie 1200 Lt, ir kad dabar greičiausiai gavo velnių ir kuriam laikui bus ramiau, klausimas tik ar ilgam.

Pasisekė.Tinkamu laiku atlikta operacija.
Dabar gi,ką tik pasikeitė ligoninės direktorius,juo tapo Markevičius... smile.gif Ir pacientės mokėdavo jam kabinete minėtas sumas cool.gif
Beje,ar rekomenduoja pirkti kojinę pooperaciniam laikotarpiui?Jei taip,kur įsigijate ?
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2014 12 11, 15:35)
Beje,ar  rekomenduoja pirkti kojinę pooperaciniam laikotarpiui?Jei taip,kur įsigijate ?


Šiaip rekomendavo, bet iš tos pusės, kad tiesiog sakė bus patogiau negu elastinį bintą vyniotis kaskart...Kiek pasidomėjome, tų kojinių visokių yra, vaistinėse/ortopedijos priemonių parduotuvėse, nuo 40 Lt iki virš 200 Lt smile.gif po vieną koją ilgų, trumpų, pėdkelnių...profilaktinės ir medicininės paskirties...Norėjome pirkti Eurovaistinėje Akropolyje (pėdkelnės), bet buvo tik didžiausias dydis, tai nepirkome (51 Lt), kol kas elastinį bintą naudoja.
Atsakyti
QUOTE(waidulis @ 2014 12 11, 16:47)
Norėjome pirkti Eurovaistinėje Akropolyje (pėdkelnės), bet buvo tik didžiausias dydis, tai nepirkome (51 Lt), kol kas elastinį bintą naudoja.

Kažin, ar tos Eurovaistinėje už tokią sumą yra tikrosios terapinės kojinės g.gif. Man po operacijos užmovė Bauerfeind firmos kojinę. Šios firmos produktai kur kas brangesni. Pati esu pirkus Solidea firmos terapines pėdkelnes, tiek pirmos klasės, tiek antros. Po operacijos reikalinga antra terapinė klasė. Jas labai sunku užsimauti - tokia kompresija ties čiurna yra.
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2014 12 11, 00:00)
bet operaciją darė turėdamas juos...
O vat įdomu,kaip būtų elgiamasi,jei pacientas pasakytų,gerai daktare,mokėsiu po operacijos arba gerai,mokėsiu 600,bet noriu čekio biggrin.gif
Arba tiesiog pasakytų tame kabinete,kad negali sumokėti prašomos sumos...
Kaip elgtųsi daktaras?
Kaip operuotų? g.gif
***
Aligita,o po visko dar reikėjo pas daktarą užsukti?Kada siūlai išimami?


Nežinau, kas būtų buvę, jei aš būčiau paprašiusi kasos kvito už tuos 600 lt prieš operaciją arba pasakiusi, kad jis yra... pypt..., kad reikalauja kyšio... tikriausiai būtų per operaciją koją nupjovęs biggrin.gif
Po visko jis manęs net neapžiūrėjo. Kai paklausiau vedėjo, ar neturėjo gydytojas apžiūrėti, jis pasakė: einam į procedūrinį, aš pats pažiūrėsiu. Labai jis jau bandė man įtikti wink.gif tikriausiai, kad tylėčiau ir niekur nesikreipčiau dėl šito įvykio smile.gif
Siūlų nereikėjo išimti. Išima po kelių dienų poliklinikoje, tik neprisimenu tiksliai ką, siūlus, ar kažką panašaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aligita @ 2014 12 11, 22:30)
Kai paklausiau vedėjo, ar neturėjo gydytojas apžiūrėti, jis pasakė: einam į procedūrinį, aš pats pažiūrėsiu.

Sekančią dieną po operacijos?
Kiek laiko po konsultacijos laukėte operacijos?
Per kiek laiko sugijo koja ir tapo graži? mirksiukas.gif
Ar daryta operacija žiediniu lazeriu,ar tulpiniu? g.gif
*
Waiduli,o kiek teko laukti operacijos antrai pusei?
**
Jei jau skaidriau toje įstaigoje tapo,gal irgi registruočiausi antros kojos operacijai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 11 gruodžio 2014 - 23:18
QUOTE(xde @ 2014 12 12, 00:13)
Sekančią dieną po operacijos?
Kiek laiko po konsultacijos laukėte operacijos?
Per kiek laiko sugijo koja ir tapo graži? mirksiukas.gif
*
Waiduli,o kiek teko laukti operacijos antrai pusei?
**
Jei jau skaidriau toje įstaigoje tapo,gal irgi registruočiausi antros kojos operacijai  g.gif


Taip, kitą dieną po operacijos.

Sugijo koja greitai, bet kadangi per operaciją ištepa visą jodu, o paskui dar ir "zelionka" poliklinikoje išteplioja, tai dar pakankamai ilgai nenusiplauna. Pirmą savaitę jos negalima šlapinti. Tiksliai neprisimenu, bet gal apie 3 savaites dar buvo marga koja.

Operacijos laukiau 4 mėn. Gal dėl to, kad konsultavausi pavasarį, o vasarą, kai gydytojai atostogauja, viskas lėčiau vyksta.
Atsakyti
QUOTE(Aligita @ 2014 12 11, 23:22)
paskui dar ir "zelionka" poliklinikoje išteplioja

keista...Kai yra šiuolaikiškų vaistų,kad ir Curiosin žaizdų gijimui...
Man nuo kojos operacijos praėjo jau keleri metai,tada "zelionka"netepė,bet ir į polikliniką nėjau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 11 gruodžio 2014 - 23:44
Sakykit, kokie dar siūlai po lazerinės operacijos blink.gif ? Pas mane jokių siūlų nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2014 12 11, 23:13)
Waiduli,o kiek teko laukti operacijos antrai pusei?


Kažkur 4 mėn.

Beje, po operacijos paklausus, kaip su kitos kojos operacija ir kada būtų ją galima daryti, pradėjo kažką murmėti apie 2016 m.smile.gif, tipo eilės didelės...Mes žinome, kad didelės, bet tikrai ne metai...

Tai nutarėm, kad iš naujo pas kitą gydytoją registruosimės, pas kurį eilė bus mažesnė, nes manau, kad tas murmėjimas ir kalba apie 2016 jau pradinis žingsnis į...smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Kadangi šiandien grįžau iš lazerinės operacijos (prieš tai nepaskaičiusi jokių forumų) ir buvau labai nustebinta apmokėjimo būdu, tai įspūdžiais pasidalinsiu ir aš.
Man poliklinikoje pasakė, kad klinikose kainuos apie 500 Lt. Nuėjus į konsultaciją pas Sudiką buvo pasakyta, kad kainuos apie 600-700 Lt (reikėjo koreguoti veną apie 7 cm). Na gerai, galvoju, gal tai priklauso nuo impulsų skaičiaus ar pan., tai gal ir negali pasakyti tikslios kainos.

Šiandien atvykus į operaciją, jau pažymėjus koją, gydytojas paprašė atnešti jam pinigus į kabinetą, bet tikslios sumos nepasakė. Bet gi man tundrai niekas iš anksto nepasakė, kad ten reikia mokėti grynais, tai aš jų net neturėjau, galvojau susimokėsiu kortele, dar dėl visa ko banko generatorių įsidėjau... Tai ir sakau, neturiu aš čia tiek grynų pinigų, gal kaip kitaip galėčiau susimokėti. Aišku, buvo labai nepatenkintas, bet susiskambino su buhalterija, kur man oficialiai išrašė sąskaitą ir leido padaryti pavedimą. Viskas kainavo 493,50 Lt, dar paklausiau, ar tai jau visa suma, ar dar kažkiek reikia pervesti į kitą sąskaitą, tai jos nustebę pasakė, kad tai yra pilna kaina už operacijai reikalingas nekompensuojamas priemones...
Tęsinys buvo toks, kad buvau nubausta už "nesupratingumą" ir vietoj 10 val. paimta operuoti paskutinė, apie 13 val. Kateterį statė 6 dūriais į skirtingas vietas, paskui jau trise, kol pradėjau alpti, tuomet visi subėgo ir pribaigė labai greitai, bet rankas turiu mėlynas (gal čia atsitiktinumas, bet ten turbūt buvo paimta praktikantė pasipraktikuoti ant manęs...). Su vaistais irgi keistas dalykas, išrašė 10 dienų skystinančius už 121 Lt, nors kitoms palatoje, kur buvo didesnės operacijos, nieko neišrašė (o pas mane kraujas ir taip skystesnis nei norma)... joms kažkaip ir neleido jokių papildomų vaistų nei į pilvą, nei į subinę, viską per kateterį, o man papildomai:). Ir dar tokių keistenybių prikalbėjo... Žinoma, "padėkos" pinigėlių aš jam jau nemokėjau...

Tai va ir pradėjau ieškoti informacijos apie tai, ką iš tikrųjų reikia daryti ir gerti po operacijos. Apie jokius skystinančius nieko neradau. Man liepė nešioti elastinį bintą visą mėnesį, nors visur randu, kad galima tik kompresines pėdkelnes ir tai 3 savaites.
Jeigu kas nors perskaitėte mano rašliavą iki galo, gal galite pasidalinti patirtimi, būčiau dėkinga smile.gif
Atsakyti