Įkraunama...
Įkraunama...

Meino meškėnai

uoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2014 11 19, 22:25)
Skiriasi bendra išvaizda vizualiai pažiūrėjus, net nemoku paaiškint biggrin.gif iš pirmo žvilgsnio

Pateiksiu pvz.: Dvi nuotraukos. Kurie meškėnai? laugh.gif

user posted image

user posted image

Šepetukus turi ir mano persiukas, kuris gyvena pas uošvienę. O šepetai ohoho... didesni nei pas Ryžą laugh.gif ir ką... nuo to meino meškėnu netapo

thumbup.gif lotuliukas.gif oi prajuokinai busycat thumbup.gif
Atsakyti
busy ,bet pirmoj nuotraukoj M raidės unt kaktos,kaip gi nemeškėnai ,a? blush2.gif
Atsakyti
Tai M raides turi visi katinai turintys raštą laugh.gif Mano persas irgi turi M raidę hihihi.gif
Atsakyti
Busy,taigi aš čia juokauju 4u.gif ,vienu metu gi buvo diskusija,kad jei ant kaktos M ,tai vadinasi meinas lotuliukas.gif ,mano irgi abu meinai tadum lotuliukas.gif
Atsakyti
Zundyte laugh.gif 4u.gif šita diskusija ir čia buvo ne kartą

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver sky @ 2014 11 19, 20:45)
Jaučiasi ji gerai. Gruodžio vidurį vešime į Vilnių, nes ankščiau nėra galimybės, reikia vyro sulaukti. Tada jau bus matyt, kas konkrečiai yra ir ką toliau daryti 4u.gif


Tikiuosi viskas bus gerai su šita gražuole ir sulauksit gerų žinių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(charizmaa @ 2014 11 20, 09:03)
Tikiuosi viskas bus gerai su šita gražuole ir sulauksit gerų žinių  4u.gif


Ir aš labai tikiuosi... 4u.gif
Atsakyti
Komentaras skirtas ne visoms, kam skirta supras 4u.gif

Moterys, negi neturite apie ką daugiau šenekėti? Jei manęs asmenine žinute paklausėte apie katės bėdas ir veislyną iš kurio buvo pirkta katė, ir aš jums atsakiau, vadinasi jumis pasitikėjau, ta informacija buvo skirta tik jums. Visai neskanu po poros dienų skaiyti gautą nuo veisėjo laišką, cituoju - Vakar atejo mano zmona is darbo ir sako" Ateina mano kliente ir sako,kad "skaiciau super mamu klubo forume, kad kate is Jusu veislyno, xxx, serga sirdies lyga na ir taip toliau...... Kad visi susirupine ir nezinom ka daryti....." blink.gif

Ar mano komentare minimas nors bent kiek panašus žodis apibūdinantis veislyną ar jo pavadinimą?
QUOTE(Silver sky @ 2014 11 11, 23:30)
Mūsų katytė turi bėdų su širdele, reikia rimtos konsultacijos su echoskopija, ką rekomenduosite? 4u.gif


Prašiau rekomendacijos, o gavau moralizuojantį laišką, tai mano katė, ir jos bėdos, mano bėdos, jei reikės ir viešai parašysiu apie jos bėdas. Manęs niekas neprivers tylėti, jei yra bėdų, vien todėl, kad tai nedaro jokios reklamos tai veislei.
Atsakyti
QUOTE(Silver sky @ 2014 11 20, 13:26)
Komentaras skirtas ne visoms, kam skirta supras 4u.gif

Moterys, negi neturite apie ką daugiau šenekėti? Jei manęs asmenine žinute paklausėte apie katės bėdas ir veislyną iš kurio buvo pirkta katė, ir aš jums atsakiau, vadinasi jumis pasitikėjau, ta informacija buvo skirta tik jums. Visai neskanu po poros dienų skaiyti gautą nuo veisėjo laišką, cituoju - Vakar atejo mano zmona is darbo ir sako" Ateina mano kliente ir sako,kad "skaiciau super mamu klubo forume, kad kate is Jusu veislyno, xxx, serga sirdies lyga na ir taip toliau...... Kad visi susirupine ir nezinom ka daryti....." blink.gif

Ar mano komentare minimas nors bent kiek panašus žodis apibūdinantis veislyną ar jo pavadinimą?
Prašiau rekomendacijos, o gavau moralizuojantį laišką, tai mano katė, ir jos bėdos, mano bėdos, jei reikės ir viešai parašysiu apie jos bėdas. Manęs niekas neprivers tylėti, jei yra bėdų, vien todėl, kad tai nedaro jokios reklamos tai veislei.


Labai atsiprašau, kad įsikišau į jūsų asmeninį reikalą. Tik nemaniau, kad čia kažkokia paslaptis tam veislynui, iš kurio pirkote. Mes pas britukus visą laiką pasisakom iš kokio veislyno pirkta, ar tai blogai? ir pačios veisėjos bendrauja. O su ta jūsų veisėja bendraujam jau 5 ar 6 metus, ir klausinėjau aš daugiau apie mamos katytę- iš kur gali kilti tos ligos, kaip apsisaugoti, kaip stiprinti organizmą ir pan. Paklausiau kur geriausia daro echoskopą. Pasirodo čia kažkoks kriminalas gavosi. Norėk žmonėms gero, tai gauni "antausį". doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2014 11 20, 13:49)
Labai atsiprašau, kad įsikišau į jūsų asmeninį reikalą. Tik nemaniau, kad čia kažkokia paslaptis tam veislynui, iš kurio pirkote. Mes pas britukus visą laiką pasisakom iš kokio veislyno pirkta, ar tai blogai? ir pačios veisėjos bendrauja. O su ta jūsų veisėja bendraujam jau 5 ar 6 metus, ir klausinėjau aš daugiau apie mamos katytę- iš kur gali kilti tos ligos, kaip apsisaugoti, kaip stiprinti organizmą ir pan. Paklausiau kur geriausia daro echoskopą.  Pasirodo čia kažkoks kriminalas gavosi. Norėk žmonėms gero, tai gauni "antausį".  doh.gif


Ne paslaptis, jie yra nuo pirmos dienos informuoti apie tai, tiesiog, kol nėra viskas iki galo aišku, nenoriu nieko spėlioti apie jos būklę bei plačiau komentuoti visą situaciją viešai 4u.gif
Paprasčiausiai taip būna, kai informacija eina iš lūpų į lūpas, o ne tiesiogiai ir gavosi didžiulis nesusipratimas 4u.gif
Atsakyti
laba diena,
atsirpasau kad issiversiu i jusu temele,domiuosi meino meskenais, noreciau suzinoti nuomone apie Emilitacoon vesilyno kaciukus ir Lordcoon,kury veislyna rekomenduotumet?smile.gif
Atsakyti