Įkraunama...
Įkraunama...

Meino meškėnai

Nieko nesupratau kas čia įvyko ax.gif Bet ir nesigilinu, tikiuosi kivirčus išsispręsit taikiai.

Silver sky, sveikatos jūsų augintinei. 4u.gif

Ziedlapiux sveika. Niekas atsakyti į jūsų prašymą negali. Visų pirma todėl, kad nesinori būti vienašališkais. Vieniem patinka vieni veislynai, kitiems kiti. Todėl visi atsakymai (netgi tie kurie ateis į asmenines žinutes) bus vienašališki ir neobjektyvūs biggrin.gif
O atsiliepimai skalndo googlėj. Pabandyk paieškoti mirksiukas.gif
Atsakyti
busycat, supratau 4u.gif

kitas klausimukas ar meinukai megsta tualeta namuka? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Man rods, kad šeimininkai mėgsta labiau biggrin.gif Reikalai užkasami daug saugiau, neišsibarsto aplink tiek kraiko kaip su atviru. O katinai... Maniškiai kuo puikiausiai uždaru naudojasi, nei vienas nemurma. Jiem tas pats, by tik būtų kur... laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2014 11 20, 16:02)
Man rods, kad šeimininkai mėgsta labiau biggrin.gif Reikalai užkasami daug saugiau, neišsibarsto aplink tiek kraiko kaip su atviru. O katinai... Maniškiai kuo puikiausiai uždaru naudojasi, nei vienas nemurma. Jiem tas pats, by tik būtų kur... laugh.gif

o tikrai sulaiko taip gerai kvapus kaip raso?smile.gif
Atsakyti
Neuosčiau specialiai biggrin.gif Namai nesmirda
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2014 11 20, 15:22)
Nieko nesupratau kas čia įvyko ax.gif Bet ir nesigilinu, tikiuosi kivirčus išsispręsit taikiai.

Silver sky, sveikatos jūsų augintinei. 4u.gif


Neisgilinkit, tai jums neaktualu irnesakyk.gif mirksiukas.gif

4u.gif kol kas ji jaučiasi gerai, jūsų visų kumščių reikės gruodžio viduryje, kai važiuosime daryti tyrimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziedlapiux @ 2014 11 20, 15:59)
busycat, supratau 4u.gif

kitas klausimukas ar meinukai megsta tualeta namuka? biggrin.gif  4u.gif


Sveika,

musiskis meskinas kuo puikiausiai daro i uzdara wc. Va kai nuvaziuojam pas tevukus, ten yra paprastas, tai buna problemu su tualetu. Bet cia gal pripratimo reikalas jiems. Kvapu ner, juk valom juos 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Ziedlapiux @ 2014 11 20, 15:59)
kitas klausimukas ar meinukai megsta tualeta namuka? biggrin.gif  4u.gif

Mano katinai be problemu pradejo eit i uzdara tualeta, nors pries tai dare i atvira, o del kvapo, tai tikrai geriau sulaiko. Nu pvz svieziai kaku padaro, tikrai taip tas kvapas nepasklinda, kaip esant atviram tulikui biggrin.gif
Atsakyti
Aha, uždaras wc tikrai geriau sulaiko kvapus. Prieš tai turėjom atvirą. Pakeitėm į uždarą. Meškutė be problemų juo naudojosi. Nebuvo jai mistikos tose durelėse. Bet mūsų britukė nepriprato prie tų durelų, tai teko išimti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziedlapiux @ 2014 11 20, 14:38)
laba diena,
atsirpasau kad issiversiu i jusu temele,domiuosi meino meskenais, noreciau suzinoti nuomone apie Emilitacoon vesilyno kaciukus ir Lordcoon,kury veislyna rekomenduotumet?smile.gif

Rekomenduoju ieškoti kačiuko "limpančio" prie širdies wub.gif o ne veislyno 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ziedlapiux @ 2014 11 20, 15:59)
busycat, supratau 4u.gif

kitas klausimukas ar meinukai megsta tualeta namuka? biggrin.gif  4u.gif

Mano meinukas gerai ėjo į WC, BET.. labai greit išaugo ir nuėmiau aš dabar tą viršų, kad jam patogiau būtų, nes rimtą reikalą atlikdavo išsikišęs per durelęs doh.gif

QUOTE(busycat @ 2014 11 20, 16:02)
Man rods, kad šeimininkai mėgsta labiau biggrin.gif Reikalai užkasami daug saugiau, neišsibarsto aplink tiek kraiko kaip su atviru. O katinai... Maniškiai kuo puikiausiai uždaru naudojasi, nei vienas nemurma. Jiem tas pats, by tik būtų kur... laugh.gif

Aš pakeičiau į kraiką kurį galima į klozetą mest, tai kai ateinu, pamatau iškart išmetu ir jokių kvapų, netgi patogiau nei su uždaru, nes matau kas ten daros ir iškart sutvarkau. 4u.gif
Atsakyti
labas ir aciu visoms uzatsakymus wub.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Ziedlapiux @ 2014 11 20, 15:59)
busycat, supratau 4u.gif

kitas klausimukas ar meinukai megsta tualeta namuka? biggrin.gif  4u.gif


Sveikutės,
joo... meinui namuko neužteks, jam reiks visos trobos biggrin.gif O dar jei du meinai - tai dviejų kambarių trobos biggrin.gif Juokauju... mirksiukas.gif
Pas mus atvira didelė dėžutė.. gal net sakyčiau - visa dėžėbiggrin.gif Man irgi kaip Miledi - patogiau kai viską matau... o be to, man atrodo, kad katukui daugiau vietos (čia mano nuomonė...). Bet neturiu nieko prieš namukus - tik perkant reikėtų atsižvelgti ne į esamą, o būsimą katuko didį ax.gif
Ir dar pritarčiau Miledi - ieškok savo kačiuko mirksiukas.gif Veislyno pavadinimą paskui sužinosi mirksiukas.gif
Atsakyti