Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų katukai ir katytės

QUOTE(Vėtra.l @ 2014 11 27, 06:57)
Vidam, o kokios spalvytes bus guoliukas? ax.gif

Pagrindinę spalvą ėmiau rudą. Dar užsisakiau geltonos,oranžinės, tamsesnės ryžos, žalios...galvoju papuošimus gal kokius padarysiu. Galvoju...o ar kas išeis bus matyti smile.gif

Kažin kas tam Funtikui? maniškės dėl plaukų tai ne kosčiodavo, jei būdavo per daug - išvemdavo dešrelę. Jei dar ir pavėmalioja, tai jau kažkas su skranduku arba jau plaukai žarnyne užstrigę ? Pasta turėtų išvaryti.

Azu atrodai tikrai sukudusi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidam: 27 lapkričio 2014 - 08:44
Na jo esu pakudus, Busy ta melyne tai per plauka vos liudniau nebuvo lotuliukas.gif
Na ka reik siausti miegot, nes papykau gryzus is darbo ir prisivalgiau is to pykcio kai pamaciau internete kad nesumokejo man uz ketvirtadieni g.gif reiks ryt aiskintis eit lai sumoka kita sav uz ta diena
Gerai mergaiciukes ainu praustis ir miegot su kokiais serialais, kad uzmigt greiciau 4u.gif
Atsakyti
Sėdzėjo Funtikas ant uslano,
pirštinėtų kojų iškėlis (tarti kietai) mazgojo
skrido musia pro šaly (kietai), cakava Funtei pasidarė- akšį pas mani- tarė musei. Mūčino, mūčino, bet musė nepasiduoda, rėkia ratavokit. Pagailo Funtukui jos ir palaido, o pats nuėjo smetonos laižyc. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Dzyvų dzyvai ar ne biggrin.gif biggrin.gif Katinas padzykavoc užsimanė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rariukas: 27 lapkričio 2014 - 09:00
Labas rytelis 4u.gif

Du Grikučiai wub.gif

Ir katytės - Magnuna su Azu thumbup.gif Azu, šaunuolė tu mirksiukas.gif

Renatel, lauksim sprendimo 4u.gif

Dėl važiavimo tvarkos - gali būti, kad vaikė mano liks, jei įsisirgs unsure.gif gali būti ir kad MB ras užsiėmimų (pradėjo vonioje gaminti rekuperacinę sistemą, gali nutikti, kad nenorės nuo naujo žaislo trauktis rolleyes.gif bet kuriuo atveju, ryt manau paaiškės, ar vienon auto tilpsim

Žinokit, man rodos, kad Pedriukui ne tik gvazdikus nurėžė, bet įtaisė kažkokį išdykumo kaulelį doh.gif biggrin.gif arba kur nematomus sparniukus prisegė, nes dūkstą ir skraido taip, lyg gvazdikai jį prie žemės traukę būtų biggrin.gif

Dar raportuoju - man paranoja visgi, nes Runcelis sisioja garsiai thumbup.gif

Na ir lekiu darbuotis ax.gif vakar nuo įtampos užmigau po vakarienės blink.gif , tai noriu šiandien protingiau darbus pasidėlioti, kad šeštadienį nekabėtų "Domoklo vertimai" virš galvos rolleyes.gif
Atsakyti
Rariuk - lotuliukas.gif o jetus lotuliukas.gif na ir prajuokinai biggrin.gif lūpos vos nesuplyšo kai išsišiepiau biggrin.gif
QUOTE(Erendira @ 2014 11 27, 09:00)
Dėl važiavimo tvarkos - gali būti, kad vaikė mano liks, jei įsisirgs unsure.gif  gali būti ir kad MB ras užsiėmimų (pradėjo vonioje gaminti rekuperacinę sistemą, gali nutikti, kad nenorės nuo naujo žaislo trauktis rolleyes.gif  bet kuriuo atveju, ryt manau paaiškės, ar vienon auto tilpsim

Žinoma būt smagu visoms vienoje mašinoje dundėti biggrin.gif Erendira - matysit dar ryt kaip jums gaunasi ir nusispręsim smile.gif
Runcelis šaunuolis thumbup.gif linkim jam ir toliau stiprios srovės 4u.gif
Pedriukui gvazdikuose gal visa žemės trauka buvo susikoncentravus hihihi.gif štai ir kyla daba vaikis į orą biggrin.gif
Atsakyti
Ai, tarmiškų eilių nepagyriau mirksiukas.gif

kad greičiau atspės (bus nesunku) iš kur katinėlis kilęs:

siedž katins su kojnikėm ant kojikių ("i" trumpos)
žiūr, musike (e trumpa) skrend.
Kuo čia muse valkiuojies
i meguot man trukdai (trumpai kirčiuoti u) ?
Kai gausi iš kuojikes,
nieka nebebenorėsi

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2014 11 27, 09:45)
Ai, tarmiškų eilių nepagyriau  mirksiukas.gif

kad greičiau atspės (bus nesunku) iš kur katinėlis kilęs:

siedž katins su kojnikėm ant kojikių ("i" trumpos)
žiūr, musike (e trumpa) skrend.
Kuo čia muse valkiuojies
i meguot man trukdai (trumpai kirčiuoti u) ?
Kai gausi iš kuojikes,
nieka nebebenorėsi

smile.gif

Raseiniai biggrin.gif
Atsakyti
Tuomce, aha, netoli smile.gif (nemenau, kad skirtumas didelis biggrin.gif )
Atsakyti
MB tėvai ir sesė Viduklėj gyvena, tai tip top kalba biggrin.gif
Atsakyti
Šiaulia lotuliukas.gif

Miegoja katins,
Pirštynėtą koj iškėls.
Sapnava katins
Drąsei lūp atvėps
Skryda musia pro šal
Pyst karoč su pirštine i nebė
musias







Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azucena: 27 lapkričio 2014 - 10:07
Azu, nu thumbup.gif

tava katins tai aiškiai iš Paneveže
Atsakyti
Pas mane šiandien ryte skraidė plaukai.. Bugi su Katia rimtai susipjovė verysad.gif Zugi net atlėkė žiūrėt kas dedasi..
Atsakyti