Įkraunama...
Įkraunama...

Ann Taylor, Loft

QUOTE(inga_ @ 2014 12 01, 16:18)
ką dar nori papirkti, enura??? biggrin.gif  biggrin.gif


enura, jau ateinantį savaitgalį suknutę gausi, taip???  bigsmile.gif  mirksiukas.gif


nugis sijono dar neuzsisakiau ir galvoju prasausiu jeigu nepasiimsiu dabar ar ne ax.gif rolleyes.gif

aha, su sekancia siunta turi buti jau suknele drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2014 12 01, 16:18)
dėl sijono senka?? lotuliukas.gif
žinomas jausmas prisikankinau ir aš taip taip pat prieš tris panašiai savaitgalius ir dėl dydžio ir dėl ilgio verysad.gif  ax.gif

enura, jau ateinantį savaitgalį suknutę gausi, taip???  bigsmile.gif  mirksiukas.gif

user posted imageKoki dydi pirkai? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramka: 01 gruodžio 2014 - 17:12
QUOTE(enura @ 2014 12 01, 16:17)
gal ir gerai  biggrin.gif bet dabar galvos skausmas pirkti su 50% off ar laukti kol vel bus akcija-atrakcija  g.gif  rolleyes.gif

Aš, jei man daiktas labai gražus ir jo labai norisi, perku nelaukdama nuolaidų. Čia apie tuos daiktus kalbu, kur mirt gali kaip nori biggrin.gif O jei tas noras toks eilinis, tai laukiu nuolaidų. Tai, kadangi tu ilgai jau suki galvą dėl to sijono, tai lauk kol bus 60%. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2014 12 01, 21:42)
Aš, jei man daiktas labai gražus ir jo labai norisi, perku nelaukdama nuolaidų. Čia apie tuos daiktus kalbu, kur mirt gali kaip nori biggrin.gif O jei tas noras toks eilinis, tai laukiu nuolaidų. Tai, kadangi tu ilgai jau suki galvą dėl to sijono, tai lauk kol bus 60%. mirksiukas.gif


zinai Tu teisi drinks_cheers.gif biggrin.gif noriu bet ne taip mirtinai rolleyes.gif kadangi dar visi dydziai tai lauksiu, kaip bus taip biggrin.gif bet vat jeigu ispirks iki nuolaidos, tada tai jau labai man jo prisireiks lotuliukas.gif

ir dar prie to pacio pasiklausiu - kas turit jojiko kelnes ar bandet skalbti g.gif siandien tik apziurejau kad dry clean parasyta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 12 01, 23:05)
bet vat jeigu ispirks iki nuolaidos, tada tai jau labai man jo prisireiks  lotuliukas.gif


Neprireiks, neprireiks irnesakyk.gif Aš, pavyzdžiui, norėjau šitos suknelės,

Suknelė

bet pagalvojau, kad namuose tiek suknelių, kad, nėra skirtumo, ar šią turėsiu, ar ne. Tai nusprendžiau, kad pirksiu, jei kainuos ~60$. Kadangi dydžių nebeliko, tai ir neberūpi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2014 12 01, 22:19)
Neprireiks, neprireiks irnesakyk.gif Aš, pavyzdžiui, norėjau šitos suknelės,

Suknelė

bet pagalvojau, kad namuose tiek suknelių, kad, nėra skirtumo, ar šią turėsiu, ar ne. Tai nusprendžiau, kad pirksiu, jei kainuos ~60$. Kadangi dydžių nebeliko, tai ir neberūpi  biggrin.gif


gerai, kai yra PROTO balsas is salies biggrin.gif mirksiukas.gif 4u.gif

p.s. o suknute tai tokia visai nieko ... bigsmile.gif gal ir man reiktu g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 12 01, 23:54)

p.s. o suknute tai tokia visai nieko ...  bigsmile.gif  gal ir man reiktu  g.gif    lotuliukas.gif

Nėra dydžių. Nereikia laugh.gif Jei reikės, aš Tau pasakysiu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2014 12 01, 22:57)
Nėra dydžių. Nereikia laugh.gif Jei reikės, aš Tau pasakysiu  laugh.gif


sutarem drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Keisti man jie - nuolat duoti 60 proc, o per black friday ir cyber monday su didziausia reklama siaip ne taip 50 proc isspaust doh.gif biggrin.gif
Is principo nieko nepirksiu biggrin.gif
Gavau sita http://www.anntaylor...faultColor=6600
tai labai neblogas darbinis - gana storas, siluetas grazus ( nera toks atvepusiu priekiu, kaip manekenei), rankoves ilgos. Man xs kaip tik.
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2014 11 20, 13:27)
Parodysiu, bet juodą daiktą tikriausiai tik lauke fotografuojant kažkas doro gautųsi doh.gif
user posted image

Labai graži suknelė wub.gif
Gal parašytumėte, koks Jūsų ūgis ir kokį dydį vilkite šioje foto? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(June24 @ 2014 12 02, 00:28)
Gavau sita
tai labai neblogas darbinis - gana storas, siluetas grazus ( nera toks atvepusiu priekiu, kaip manekenei), rankoves ilgos. Man xs kaip tik.


Dailus, tik mane akrilas sudėtyje neramintų. Kažin, ar nebus taip, kad visas nusiburbuliuos g.gif

QUOTE(murce @ 2014 12 02, 16:44)
Labai graži suknelė  wub.gif
Gal parašytumėte, koks Jūsų ūgis ir kokį dydį vilkite šioje foto?  4u.gif

Murce, mano ūgis 165 cm, suknelė 4 dydžio. Sąmoningai pirkau didesnę, nes ji trikotažinė, tokio pakankamai storo trikotažo. Man labai šlykščiai atrodo, kai matosi apatinių kontūrai po trikotažiniais rūbais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Temidė: 03 gruodžio 2014 - 10:44
gavau sias AT balerinas http://www.anntaylor...faultColor=6600

Kokybiskos, dailios, vidpadukas paminkstintas, lankscios smile.gif , emiau 10 d (aviu 41 d, 26,6 peda), tai lyg noretusi vos didesniu ax.gif na reiks dar pora prisimatavimu padaryti, odines , galgi prasitemps g.gif
Atsakyti