Įkraunama...
Įkraunama...

Ann Taylor, Loft

QUOTE(Temidė @ 2014 12 03, 11:43)
Dailus, tik mane akrilas sudėtyje neramintų. Kažin, ar nebus taip, kad visas nusiburbuliuos  g.gif
Murce, mano ūgis 165 cm, suknelė 4 dydžio. Sąmoningai pirkau didesnę, nes ji trikotažinė, tokio pakankamai storo trikotažo. Man labai šlykščiai atrodo, kai matosi apatinių kontūrai po trikotažiniais rūbais smile.gif

drinks_cheers.gif
Tame man šioje foto ir grožis, kad nėra tokia aptempta kaip ant manekenės ir internetinėse foto smile.gif
Atsakyti
user posted image

kazkada tikrai kalbejot apie si megztuka. gal galite kas pakomentuoti? jei nesioju iprastai S dydi, tai sio imti S. nes lyg ir paskaiciau atsiliepimus, kad didintas, bet gal jis ir turi buti laisvas, ar per daug laisvas?

is anksto aciu wink.gif
Atsakyti
As pasikartosiu su klausimu ax.gif 4u.gif
Ar kas bandet skalbti sitas Ann Taylor jojiko kelnes? g.gif

user posted image


Atsakyti
Enura as skalbiau jas skalbenkei.Viskas ok,jokiu pakitimu smile.gif

60off, gaila ne viskam taiko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2014 12 04, 07:21)
Enura as skalbiau jas skalbenkei.Viskas ok,jokiu pakitimu smile.gif

60off, gaila ne viskam taiko  unsure.gif


Aciu, pupen 4u.gif kazkaip ir as galvoju, kad nevertos jos i valykla nest biggrin.gif tik sugadint tai aisku butu gaila, nes visai smagios man jos. Tada skalbsiu ir as.
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2014 12 03, 23:45)
user posted image

kazkada tikrai kalbejot apie si megztuka. gal galite kas pakomentuoti? jei nesioju iprastai S dydi, tai sio imti S. nes lyg ir paskaiciau atsiliepimus, kad didintas, bet gal jis ir turi buti laisvas, ar per daug laisvas?

is anksto aciu wink.gif


pavartykit praejusia temute, ten jis buvo aptartas ji turinciu merginu smile.gif
Atsakyti
gal aks toki turit? raso, kad labai didintas, rankoves ir peciai platus g.gif Koki dydi emet?
user posted image
Atsakyti

mergaites , LOFT buna didesne nei 60 % sale prekems bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ***Natalija***: 04 gruodžio 2014 - 09:29
Labas rytas, gal turit sia suknele, su 100cm, kazin koki dydi imt, siaip tai su 100cm imciau 10, bet atsiliepimuose, kad jau taip baisiai didinta g.gif

http://www.anntaylor...p;prodId=344212
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 12 04, 10:41)
Labas rytas, gal turit sia suknele, su 100cm, kazin koki dydi imt, siaip tai su 100cm imciau 10, bet atsiliepimuose, kad jau taip baisiai didinta g.gif

http://www.anntaylor...p;prodId=344212



man atrodo Ms.Blonde tokia turi ir rase komentarus praeitoj temoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 11 14, 05:19)
Atkeliavo mano siuntinukai, tai pasipasakosiu  4u.gif

Pirkau sita megztuka zydra, tai taip patiko, kad ir 'dark pine' spalva uzsisakiau - spalva kiek tamsesne nei foto, ne tokia zalia, vyras tai kaledine pavadino  biggrin.gif Nu toks smagus tysaliukas - zydra jau pranesiojau, tai ne neabejoju del sitos spalvos pasilikimo. Emiau atitinkanti dydi, mazesnio nenoreciau del rankoviu plocio. Nors tokio modeliuko dryzuotas (esu seniau dejus nuoroda) padidintas - pirkau S, bet paskui grazinau, nes rankoves platokos ir ilgokos (parduotuvej lyg ir ok atrode, bet parsinesus namo normaliai issimatavau).

Atkeliavo suknute - emiau 6 ir 10 dydzius, nes tik tokie buvo like (siaip nesioju 8, o ir AT perku suknutes paprastai 8 net kai virsu ar apacia atskirai po 6 imu). Tai jau sakiau, kad pasirode pamazinta ji ir buvau teisi - 10 jos kaip tik, nezinau kaip 8 tiktu, bet tikrai nebutu patogi. 10 dydis laisvas, bet nekabantis, patogu judet. Man ji ilgesne nei manekenei, modeliukas toks kitoks, idomus. Atrodo graziai, bet sudvejojau del tokio tiesaus liemens (kazkaip nors truputi iliemenavimo noretusi) ir dar as jautri aukstesnems apykaklems, tai si kaklo apacia dengia ir man nera malonu (as is tu, kur pvz nuo golfu pykina, nes uzdengia kaklo apacioj specifini taska).  ax.gif

Dar viena suknute - sios emiau 8P ir dydis kaip tik thumbup.gif Matavausi 6 regular, tai po krutine laisvos medziagos 'kisenes' kabojo, o 4 jau nepatogiai aptemptas buvo. Reikes dar normaliai dienos sviesoj isbandyt 8P ir apziuret is visu pusiu, bet pasirode tobulai krentanti. Na ir aisku grazute ji  wub.gif Pagaliau pataikiau dydi, nes kokiu tik jos nesimatavus esu.

Kolkas 100% pasilieku megztinuka, del suknuciu dar reikia pasimatuot, pasigalvot derinuku ir pamastyt ar tikrai reikalingos. Bet nujauciu, kad abi liks mano spintoj, nes sukneliu niekad nera per daug (o ypac juodu).  rolleyes.gif Jei kuriai kazko ismatavimu reikia, tai rasykit - be sestadienio ar sekmadienio neneniu grazint nieko, tai galiu parasyt kas kaip.
Geras, abi mano suknutes cia yra, tai biski ideju pasigaudziau kaip nesiot galeciau  thumbup.gif



QUOTE(Dideja @ 2014 12 04, 10:47)
man atrodo Ms.Blonde tokia turi ir rase komentarus praeitoj temoj  g.gif


radau, prie to pacio ikeliu visa posta, gal kam aktualu bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2014 12 03, 11:43)
Dailus, tik mane akrilas sudėtyje neramintų. Kažin, ar nebus taip, kad visas nusiburbuliuos  g.gif

na po dienos devejimo siokie tokie apsivelimo pozymiai matyti, gali buti, kad nebus pats ilgaamziskiausias rubas g.gif Bet uz siluma vis tiek dedu pliusa smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pupen @ 2014 12 04, 08:21)
Enura as skalbiau jas skalbenkei.Viskas ok,jokiu pakitimu smile.gif

60off, gaila ne viskam taiko  unsure.gif

Kodel as niekur nematau to 60 off?? rolleyes.gif
Atsakyti