Įkraunama...
Įkraunama...

Papildomos vairavimo pamokos, instruktoriai

Minetas instruktorius Laurynas, bent jau pries kelis menesius, dirbo ir savaitgaliais.
Tik nezinau kaip dabar pas ji su eilem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nioliux @ 2011 12 29, 14:45)
SOS labai reikia gero instruktoriaus papildomoms vairavimo pamokoms Vilniuje. Svarbu, kad būtų galimybė mokytis vairuoti savaitgaliais.
Praradau jau viltį, kad išlaikysiu vairavimo egzaminą doh.gif , todėl labai prašau, parašykite, kas gerą instruktorių, kuris man padėtu doh.gif

Būsiu labai dėkinga 4u.gif  4u.gif  4u.gif

As pries egza norejau pavaziuoti su 6 (jautriu)golfu, nes mokiausi su 4..tai paiemiau 1 papildoma pamoka Kostygovo mokykloj, man labai patiko. Siaip grieztokai, konkreciai ir sudejo paskutinius akcentukus pries egza. Tik ten savaitgaliais 100 lt.Isviso isbandziau 4 instruktorius, 2 patiko labiau, nei kiti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nioliux @ 2011 12 29, 13:45)
SOS labai reikia gero instruktoriaus papildomoms vairavimo pamokoms Vilniuje. Svarbu, kad būtų galimybė mokytis vairuoti savaitgaliais.
Praradau jau viltį, kad išlaikysiu vairavimo egzaminą doh.gif , todėl labai prašau, parašykite, kas gerą instruktorių, kuris man padėtu doh.gif

Būsiu labai dėkinga 4u.gif  4u.gif  4u.gif

As Pasilaiciuose emiau papildomu vairavimo pamoku. Superinis instruktorius - vairavimo mokyklos direktorius thumbup.gif Pataria, pamokina is sirdies wub.gif
Jei noresit kontaktu, parasysiu i az. As pagrinde su juo vazinedavau savaitgaliais.
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2011 12 29, 18:33)
Minetas instruktorius Laurynas, bent jau pries kelis menesius, dirbo ir savaitgaliais.
Tik nezinau kaip dabar pas ji su eilem  smile.gif


Kiek jo pamoka kainuoja? Artimiausiu metu reikes ir man papildomu pamoku, teises turiu, bet nevairuoju jau 9 metai doh.gif doh.gif

Nevairuociau ir toliau, bet gyvenimas vercia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Beruza @ 2012 01 03, 14:52)
Kiek jo pamoka kainuoja? Artimiausiu metu reikes ir man papildomu pamoku, teises turiu, bet nevairuoju jau 9 metai  doh.gif  doh.gif

Nevairuociau ir toliau, bet gyvenimas vercia  blush2.gif

As nevairavau 13 metu, nors turiu teises blush2.gif Bet susiemiau ir pradejau vazineti po truputi. Kol kas ne viena, su vyru pasonej, bet pavasari manau jau vazinesiu viena. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2012 01 03, 20:16)
As nevairavau 13 metu, nors turiu teises blush2.gif Bet susiemiau ir pradejau vazineti po truputi. Kol kas ne viena, su vyru pasonej, bet pavasari manau jau vazinesiu viena. biggrin.gif


drinks_cheers.gif

As irgi vairuosiu, jei iveiksiu masinu ir eismo baime cool.gif
Atsakyti
įdomu, o įmanoma rast pigiau, nei 70Lt Vilniuje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gotiša @ 2012 01 29, 21:09)
įdomu, o įmanoma rast pigiau, nei 70Lt Vilniuje  g.gif

Pigiau-tai jau yra praktiskai savikaina,tai kazin... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gotiša @ 2012 01 29, 20:09)
įdomu, o įmanoma rast pigiau, nei 70Lt Vilniuje  g.gif


Manau, kad ne schmoll.gif As tiek mokejau
Atsakyti
Mano instruktorius buvo Tadas iš Antakalnio VRC, rekomenduoju.
Atsakyti
Mokiausi vairavimo mokykloje Autoklasė (Naugarduko 35-10; www.autoklase.lt), super instruktoriai visiems rekomenduoju, automobiliai skirtingų markių, panasiu i regitros, egzaminus laikysit be problemų. Pabandykit nemokamai paspresti ir saugaus vairavimo testus kitame jų puslapyje, manau padės teorijos egzaminui: http://autoklase.eu/Ket/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edit77: 15 vasario 2012 - 01:36
QUOTE(Edit77 @ 2012 02 15, 02:34)
Mokiausi vairavimo mokykloje Autoklasė (Naugarduko 35-10; www.autoklase.lt), super instruktoriai visiems rekomenduoju, automobiliai skirtingų markių, panasiu i regitros, egzaminus laikysit be problemų. Pabandykit nemokamai paspresti ir saugaus vairavimo testus kitame jų puslapyje, manau padės teorijos egzaminui: http://autoklase.eu/Ket/

Pritariu drinks_cheers.gif Jau yra atsidares ir naujas ju filialas Kalvariju gatveje berods prie Tauragnu stoteles,atsidarymo proga-geros nuolaidos... thumbup.gif
Atsakyti