Įkraunama...
Įkraunama...

Papildomos vairavimo pamokos, instruktoriai

QUOTE(Gotiša @ 2012 01 29, 21:09)
įdomu, o įmanoma rast pigiau, nei 70Lt Vilniuje  g.gif

Pries pusantru metu baigiau sia mokykla, bet teisiu taip ir neissilaikiu. Rudeni issilaikiau torija, kai tik istirps sniegas biski varysiu pavazinet po aiksteles su instruktoriumi, tai kiek visur ziurejau mano buvusioj mokykloj kainos pigiausios - 45-35Lt uz akademine valanda. Daugiau info cia http://www.autoekste...rsai-kaina.html
Atsakyti
QUOTE(may23 @ 2012 02 22, 23:40)
Pries pusantru metu baigiau sia mokykla, bet teisiu taip ir neissilaikiu. Rudeni issilaikiau torija, kai tik istirps sniegas biski varysiu pavazinet po aiksteles su instruktoriumi, tai kiek visur ziurejau mano buvusioj mokykloj kainos pigiausios - 45-35Lt uz akademine valanda. Daugiau info cia http://www.autoekste...rsai-kaina.html

Nu kad ne pigiausiai iseina... g.gif 45+45=90lt uz 1 pamoka (dvi akademines valandos),35+35=70lt uz pamoka... g.gif
Atsakyti
Sveiki!

Esu issilaikiusi teises virs 4 metu, nevazinejusi visai...o darbar reikia pradeti vazineti kuo greiciau, nes reikia darbui.
Taigi noriu pasiimti bent kelias pamokas mieste ir aiksteleje, kad instruktorius galetu susitikt vakarais ir savaitgaliais.

Gal galite pasidalinti savo rekomenduojamu instruktoriu kontaktais PM, nuradant kainas? Veiksmas Vilniuje.

Laikas spaudzia, tad buciau labai dekinga!
Atsakyti
QUOTE(Miramonte @ 2012 02 25, 23:01)
Sveiki!

Esu issilaikiusi teises virs 4 metu, nevazinejusi visai...o darbar reikia pradeti vazineti kuo greiciau, nes reikia darbui.
Taigi noriu pasiimti bent kelias pamokas mieste ir aiksteleje, kad instruktorius galetu susitikt vakarais ir savaitgaliais.

Gal galite pasidalinti savo rekomenduojamu instruktoriu kontaktais PM, nuradant kainas? Veiksmas Vilniuje.

Laikas spaudzia, tad buciau labai dekinga!

Aš mokiausi Vikarte, tikrai rekomenduoju. Prieš kelis metus ten buvo tik du instruktoriai, abu labai geri, kantrūs, niekad nekeldavo balso. Be 10 privalomų vairavimų dar ėmiau du papildomus, Regitroj iš pirmo karto išlaikiau. Bet jų kainų aš nežinau.. g.gif Galite pabandyt pasiskambint..

Atsakyti
QUOTE(Mannu @ 2012 02 26, 12:17)
Aš mokiausi Vikarte, tikrai rekomenduoju. Prieš kelis metus ten buvo tik du instruktoriai, abu labai geri, kantrūs, niekad nekeldavo balso. Be 10 privalomų vairavimų dar ėmiau du papildomus, Regitroj iš pirmo karto išlaikiau. Bet jų kainų aš nežinau..  g.gif Galite pabandyt pasiskambint..


Vikarte aš mokiausi prieš 7 metus, tai jei dar dirba iki šiol instruktorius Valerijus, tikrai neikit, nieko nemokino, tik rėkė, važiuodavom jo reikalais, telefono iš rankų nepaleisdavo, vis rasinėjo sms, jau buvo ir baimė vairuoti atsiradus, bet toje pačioje mokykloje pasikeičiau instruktorių (be penkių privalomų pamokų negalėjau pasikeisti į kitą), mokinausi su Juozu (dabar dirba kitoje mokykloje): ramus, malonus, viską paaiškindavo, tikrai padėjo pasiruošti egzaminui, egzamino dieną skambino klausti kaip sekėsi ar išlaikiau Regitroje, liko geri prisiminimai apie instruktorių Juozą wub.gif
Atsakyti
Seniau jau rašiau,kad man daug kas rekomendavo Lauryną iš Pyyp.Dabar jau ir iš savo patirties galiu jį rekomenduoti.Kantrus,pastabus,gaudo su ženklais labai,mėgsta juodą humorą laiks nuo laiko lotuliukas.gif viską gerai išaiškina.Kol kas dar vaikštau pas jį į pamokas bet jau poros sav.bėgyje nusimato Regitra.Žiūrėsim kas bus. biggrin.gif
Atsakyti
Gal galetumet i AZ parasyti kontaktus instruktoriu, kurie moko su automatine pavaru deze Vilniuje?

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Būkit tokie malonūs, kas galite, parašykite į AŽ p. Lauryno Uoginto telefoną ( ne jo mokyklos). Būsiu labai dėkinga
Atsakyti
Dorkaną "lankiau" prieš 4 metus doh.gif ir toks įspūdis, jog šis ponas iki šiol ten tebedirba. Mano situacija buvo tokia, jog net nebebandžiau laikyti mokyklinio egzamino toje mokykloje, nes buvo panašiai kaip aprašytoje. Leido suprasti - nemokėsi papildomai, neišmoksi važiuoti, ir šiaip kaži ar išmoksi.. Tiesą pasakius, visai numušė norą sėsti už vairo. blush2.gif

Bet dabar nusprendžiau susiimti ir kažkaip išmokti vairuoti. Tik reikia normalų instruktorių rast.. g.gif



QUOTE(Santaika @ 2011 08 31, 16:59)
Skambinau Laurynui šiandien, jis rugsėjį turės atostogas ir pas jį įmanoma užsirašyti tik nuo spalio vidurio... deja, aš tiek laukti negaliu  doh.gif  Beje, sakė, pirmenybė mokyklos mokiniams, o jų daug... Nieko keisto, pasiskaičius komentarus, tai čia aukso luitas tas Laurynas  biggrin.gif  apie nieką daugiau tokių gerų atsiliepimų neradau  smile.gif  Gaila, kad neteks jo patikrinti man biggrin.gif 
Aš nuo savęs galiu pasakyti apie Dorkano instruktorių (antakalnio) Jokūbą, te apsaugo jus nuo jo aukštesnės jėgos, o jei gausit - bėkit neatsisukdamos. Bjaurus, nemalonus, galvoje vien tik kaip ištraukti daugiau pinigų, o naudos iš jo - špyga  doh.gif  užtat labai gerai moka paveikti ir įtikinti žmones, nepasitikėkite juo! Man didžiąją dalį pamokų čiulbėjo, kaip nuostabiai vairuoju, o artėjant paskutiniam važiavimui iš kiekvienos klaidelės padarydavo didžiausią burbulą ir taip mušdavo per pasitikėjimą savimi, kad norėdavosi tik greičiau lipt iš mašinos. Savo ruožtu, tuomet jis pasiūlydavo papildomas pamokas, nes kitaip man duoti mokyklos baigimo pažymėjimą buvo, jo žodžiai, labai pavojinga. Tiesa, pasakius, kad mokinsiuos su šeimos instruktoriumi, pasiūlė to nedaryti, jei nenoriu sukelt didelės avarijos ar ko užmušti  fool.gif  O aš vis stebėjausi, kai, man ateinant į pamoką, prieš tai buvęs mokinys išlipdavo su atidaryta pinigine. Jokūbas iš Dorkano - pinigų melžimo aparatas  wacko.gif  Turbūt pas jį nesusimokėjus mokyklos nepavyks baigti, nors aš baigiau. Jis toks godus, kad užkibo ant mano kabliuko biggrin.gif  - suklapsėjusi blakstienomis ir nutaisiusi liūdną veidą pasakiau, kad suprantu, suprantu, trūksta man dar tų pamokų, sutarėm su juo dėl penkių važiavimų, tam jau akys žiba, lengvi pinigai. Bet paprašiau pasirašyti baigimą mokyklos, sakau, aš tuo pačiu ir su mama noriu savo gatvėje važiuoti pabandyti. Sumurmėjo, bet pasirašė, prieš tai užrašęs savo grafike mane penkis kartus  biggrin.gif  Tiesa, po kelių dienų aš "susirgau" ir teko jam pranešti, kad vairavimus nukeliu į neaišku kada  lotuliukas.gif  kaip man palengvėjo nuo jo išėjus. Tiesa, kažkada sutikau jį aikštelėje, nemoku apsakyt, koks persikreipęs veidas buvo  doh.gif

Atsakyti
QUOTE(wajke @ 2012 10 07, 19:46)
Dorkaną "lankiau" prieš 4 metus  doh.gif  ir toks įspūdis, jog šis ponas iki šiol ten tebedirba. Mano situacija buvo tokia, jog net nebebandžiau laikyti mokyklinio egzamino toje mokykloje, nes buvo panašiai kaip aprašytoje. Leido suprasti - nemokėsi papildomai, neišmoksi važiuoti, ir šiaip kaži ar išmoksi.. Tiesą pasakius, visai numušė norą sėsti už vairo.  blush2.gif

Bet dabar nusprendžiau susiimti ir kažkaip išmokti vairuoti. Tik reikia normalų instruktorių rast.. g.gif


sveika,
ar radai instruktoriu?

Atsakyti
Sveikos smile.gif

o aš labai noriu pagirti savo instruktorių Gintautą Bertašių iš Žukausko vairavimo centro (Vilnius, Šeškinė). Nuostabus instruktorius, šiandien jo dėka iš pirmo karto išlaikiau Regitroje vairavimo egzaminą. Visada patars, n kartų aiškins neaiškų dalyką kaip naują, kol suprasi. smile.gif Šiaip vairavau mokykloje, bet buvau vieną papildomą pamoką pas jį pasiėmusi, truputį brangoka (šiaip mokykloje papildomos 45 minutės - 60 LT, bet su instruktoriumi susitarėme už 1.5 val - 80 LT).

Tiek mano patirties smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svede @ 2013 02 26, 15:22)
  Šiaip vairavau mokykloje, bet buvau vieną papildomą pamoką pas jį pasiėmusi, truputį brangoka (šiaip mokykloje papildomos 45 minutės - 60 LT, bet su instruktoriumi susitarėme už 1.5 val - 80 LT).

Tiek mano patirties smile.gif


Brangoka. 1.5 val. 60 Lt. uz papildomas, jei mechanine mirksiukas.gif
Atsakyti