Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 90 laida

Nušlepsėjau į biblioteką, visa H. Murakamio trilogija sudėta, galvojau galvojau..atitrūkau kažkodėl nuo Murakamio, nebuvo to stimulo (nors kiek skaičiusi, tai visos knygos patiko) g.gif

Ir parsinešiau visas neplanuotas knygas: A. Žagrakalytė "Eigulio duktė: byla F117", H. Miller "Vėžio ątograža", H. Ying "Meilės menas" ir B. Burchard "Auksinis gyvenimo bilietas".
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2014 12 04, 14:32)
Vaikėjam mudvi  ax.gif 

Nea,negirdėjusi .Verkei skaitydama  biggrin.gif ?


nieko, vaikystė labai gražus gyvenimo tarpsnis biggrin.gif

Aha, buvo toks reikalas smile.gif Bet gali drąsiai skaityt, labai šviesi knyga, kiekvienam sakiny meilė gyvulukams jaučiasi (ten senas veterinaras savo darbą aprašo) wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2014 12 04, 17:44)
Aha, buvo toks reikalas  smile.gif  Bet gali drąsiai skaityt, labai šviesi knyga, kiekvienam sakiny meilė gyvulukams jaučiasi (ten senas veterinaras savo darbą aprašo)  wub.gif


Prisijungiu prie pagyrų "Kas nuostabu ir išmintinga" 4u.gif Man labai patiko, šviesus jausmas liko. beje, mano šuniukui ji irgi patiko, apgraužė biggrin.gif Bibliotekai naują atpirkinėjau, o sukramsnota man liko.
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2014 12 03, 23:01)
Domiuosi. Asmeniška?  mirksiukas.gif

Taip. Mažai skaitau, beveik viską perku.
Papildyta:
QUOTE(Akmenskeltė @ 2014 12 03, 23:13)
Aš tai turiu minty trilogiją "1Q84".

Gėtės autobiografija guli lentynoje, dovana, kažkada puslapį paskaičiau, bet kur tau ....kai bibliotekinių knygų krūva klapsi akimis smile.gif

Būtent todėl aš iš bibliotics knygų nebeimu.
Atsakyti
QUOTE(gintarelia @ 2014 12 03, 21:54)
Aš paskutiniu metu perskaičiau J. Melniko "Anoreksiją". Simpatiška moteriška knyga apie moteris. Skaitant net neatrodo, kad tekstai vyro.

g.gif Būtų įdomu palyginti, nes kaip tik neseniai perskaičiau jo 2004 m. išleistą knygą Rojalio kambarys. Atskiri apsakymai: „Likimų knyga“, „Galas“ (Bendžamino Batono stiliumi), „A.A.A.“ visai patiko idėjomis, turiniu. „Kelyje“ turbūt ne visai supratau. O štai apysaką „Niekad nesibaigia“ vos iškankinau... Tik todėl, kad norėjau pasižiūrėti, kaip baigsis tie kliedesiai unsure.gif Ir tos kalbos klišės... Sakyčiau, labai skirtingos vertės kūriniai toje pačioje knygoje.
Man tai nelabai užkliuvo, bet aptikau P. Pukytės recenziją, kurioje ji kaltina J. Melniką mizoginija ir teigia, kad „visuose gana skirtinguose apsakymuose moterys iš esmės vienodos. Jos visuomet yra tik pagrindinio veikėjo (vyro) priedas <...>, egzistuoja tik per vyrą, o ne pačios savaime, veikia tik vyrui, ir niekada vien sau“. Regis, knyga turėtų būti tikras lobis kokiam Lyčių studijų centrui ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitalija: 05 gruodžio 2014 - 12:58
Aha, Melniko patinizmas užknisa. Kiekvieną kart jį skaitydama pagalvoju, kad gal čia aš taip jautriai sureaguoju, bet.... būtų įdomu paskaityti vyrų rašytas jo kūrinių recenzijas.

Beje, jis žmoną turi? Ar su mama gyvena? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2014 12 05, 15:32)
Aha, Melniko patinizmas užknisa. Kiekvieną kart jį skaitydama pagalvoju, kad gal čia aš taip jautriai sureaguoju, bet.... būtų įdomu paskaityti vyrų rašytas jo kūrinių recenzijas. 

Beje, jis žmoną turi? Ar su mama gyvena? cool.gif

Apie asmeninį gyvenimą nežinau. Iš to, ką skaičiau, man jis patiniškas nepasirodė. Gal dėl to, kad manęs ši tema apskritai neužgauna.
"Rojalio" tap pat neskaičiau, todėl palyginti negaliu, o iš tikrųjų būtų įdomu.
Atsakyti
Leiskit zmogui sublimuoti, jei jis gyvenime nerado tokios moters, kuri ji palaikytu kaip vyra, butu jo garbintoja ir jis maloniai jai suteiktu verte gyvenime..nu sunku zmogui, jei nori, bet nera..nebent zmona is tolimuju rytu pastu uzsisakyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2014 12 04, 00:20)
Užsukau pažiūrėt, ar kaunietės dar kalėdiniam/naujametiniam meet'ui sąrašų dovanų keitimams nesudarinėja,
Matai! Nesiklauso manęs kaunietės! verysad.gif
Jau klausiau, ar Kalėdomis dar nekvepia, o jos tik "kvepia, kvepia..." ir vėl tylu.

QUOTE(Brūkšniukas @ 2014 12 04, 09:57)
Hmm, pirmą kart žinau ko noriu Kalėdoms cool.gif David Suchet "Puaro ir aš" wub.gif
Pasilaikyk geidaraščius iki paskelbsim meet`ą. hihihi.gif

QUOTE(gintarelia @ 2014 12 04, 17:14)
Gerai, turėsiu omeny. biggrin.gif

QUOTE(Vitalija @ 2014 12 05, 12:56)
g.gif Būtų įdomu palyginti,
Vitalija, tai galų gale junkis į meet`ą, palyginsim. mirksiukas.gif

QUOTE(Alchemie @ 2014 12 05, 16:49)
Leiskit zmogui sublimuoti, jei jis gyvenime nerado tokios moters, kuri ji palaikytu kaip vyra, butu jo garbintoja ir jis maloniai jai suteiktu verte gyvenime.
Labiausiai atstumiantys tokie vyrai user posted image
Atsakyti
Klopedija, tu junkis i vilnieciu meeta, nes nu labai noriu susipazinti gyvai blush2.gif ka cia reiskia dviauksciu traukiniu tik sen, ir ten biggrin.gif
O tave neteisingai auklejo, delto ir zaliuoji, o vargsai vyrai neranda zmonu ir raso tokias knygas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2014 12 05, 18:00)
Klopedija, tu junkis i vilnieciu meeta, nes nu labai noriu susipazinti gyvai blush2.gif ka cia reiskia dviauksciu traukiniu tik sen, ir ten biggrin.gif
***
O tave neteisingai auklejo, delto ir zaliuoji, o vargsai vyrai neranda zmonu ir raso tokias knygas biggrin.gif
Norėčiau ir aš susipažinti gyvai. Tik bėda, kad į vilniečių meet`us darbo dienomis niekaip... schmoll.gif
Šiandien nuo savaitės krūvio jau pykino tiesiogine to žodžio prasme.
***
Tegul jie rašo tas knygas, užuot terorizavę moteris. biggrin.gif O moterys jau pasirinks, skaityti jas ar ne.
Atsakyti
Man kruvis jau mazeja, bet sveikata savo parode doh.gif nakti kazkas mane primuse, prilipde limfmazgius, prileido biciu i ausis ir pripyle gyvsidabrio i galva doh.gif sedziu su karsto kakavos puodeliu ir dziaugiuosi, kad meetas pirmadieni...ir tikiuosi, kad iki pirmadienio jau gyvsidabri priduosiu kokiems nors ale nuodingu metalu surinkejams biggrin.gif
Atsakyti