Įkraunama...
Įkraunama...

Herberto Šeltono sveikos mitybos principai - 5

Sveikos,

Kaip sekasi?
Kokius vaisius dazniausiai valgot?
Kokios darzoves? Kazkaip nueinu i pc ir nekyla ranka pirkt tu plasmasiniu pomidoru pvz. kaip jus darot?
Atsakyti
QUOTE(shlepsė @ 2015 02 18, 18:45)
Sveikos,

Kaip sekasi?
Kokius vaisius dazniausiai valgot?
Kokios darzoves? Kazkaip nueinu i pc ir nekyla ranka pirkt tu plasmasiniu pomidoru pvz. kaip jus darot?


Valgau viska kas yra parduotuvese. Pati kolkas neauginu.
Atsakyti
QUOTE(shlepsė @ 2015 02 18, 16:45)
Sveikos,

Kaip sekasi?
Kokius vaisius dazniausiai valgot?
Kokios darzoves? Kazkaip nueinu i pc ir nekyla ranka pirkt tu plasmasiniu pomidoru pvz. kaip jus darot?


man tai vaisiai visai nieko, dar kokiuose ūkininkų turgeliuose obuolių nusiperku ir gerai.
Bet su daržovėm sunkiau. Mano mėgiamiausios pomidorai ir agurkai be skonio,
morkų kasdien nevalgysi. Tos šaldytos irgi nieko gero.
Atsakyti
QUOTE(shlepsė @ 2015 02 18, 17:45)
Sveikos,

Kaip sekasi?
Kokius vaisius dazniausiai valgot?
Kokios darzoves? Kazkaip nueinu i pc ir nekyla ranka pirkt tu plasmasiniu pomidoru pvz. kaip jus darot?

Sveika,
as tai praktikuoju salotas is pekino salotos,svoguno,druskos, pipiro ir agurko.

Anksciau laikiausi siu mitybos principu, buvau numetus apie penkis kilogramus ir oda labai atsigavus buvo.
Perzvelgus dauguma dietu nusprendziau gryzti prie Seltono.Tik tiek kad as ryte valgau vaisius, o po pietu tai bulves, tai zuvi, tai mesa su salotom.I diena leidziu sau dvi riekeles duonos su sviestu.Valgau tiek kartu kiek norisi.Paskaiciavus kalorijas suvartoju iki 1500.Taip ir stengiuosi laikytis.Ziuresiu ar ilgai istempsiu, bet man butina nurident kokius 11kg.
Atsakyti
QUOTE(vinipuxs @ 2015 03 17, 20:22)
Sveika,
as tai praktikuoju salotas is pekino salotos,svoguno,druskos, pipiro ir agurko.

Anksciau laikiausi siu mitybos principu, buvau numetus apie penkis kilogramus ir oda labai atsigavus buvo.
Perzvelgus dauguma dietu nusprendziau gryzti prie Seltono.Tik tiek kad as ryte valgau vaisius, o po pietu tai bulves, tai zuvi, tai mesa su salotom.I diena leidziu sau dvi riekeles duonos su sviestu.Valgau tiek kartu kiek norisi.Paskaiciavus kalorijas suvartoju iki 1500.Taip ir stengiuosi laikytis.Ziuresiu ar ilgai istempsiu, bet man butina nurident kokius 11kg.

As dar vis laikausi sio principo. Norint numesti greiciau patariu dar daryti iskrovos diena savaiteje. T.y. valgyti vienos rusies produktus.

Dabar sveriu 55 ir svoris sokineja nuo 54 iki55 ,o tikslas 52

Dziaugiuosi kad jau syla turguje bus daugiau salotu. Vakarienei valgysiu tik salotas.
Atsakyti
QUOTE(Ingrele @ 2015 03 17, 20:33)
As dar vis laikausi sio principo. Norint numesti greiciau patariu dar daryti iskrovos diena savaiteje. T.y. valgyti vienos rusies produktus.

Dabar sveriu 55  ir svoris sokineja nuo 54 iki55 ,o tikslas 52

Dziaugiuosi kad jau syla turguje bus daugiau salotu. Vakarienei valgysiu tik salotas.


Kiek laiko taip maitiniesi ir kiek kg pavyko numesti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vinipuxs: 18 kovo 2015 - 17:45
QUOTE(vinipuxs @ 2015 03 18, 19:43)
Kiek laiko taip maitiniesi ir kiek kg pavyko numesti?



Sveikos, na ka ilgai kankinausi su 55 kg, susiemiau griezsciau ir pajudejio svoris zemyn jau sveriu 54,3, o tikslas 52. ir vis kalu visiems giriuosi galima sakyti bet siu metu uzduotis pradeti sportuoti.

SPORTAS SPORTAS, nes kokias turiu kojas jau nepamenu kada turejau tik reikia sutvirtinti visa kuna.

ir sportas be mitybos kaip ir mityeb be sporto nevaiksto po vieną.

beveik per du metus saves nevargindama palengva tiek nuemciau. Pradzioje apimtys sparciai mazejo, dabar apstojo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingrele: 21 balandžio 2015 - 15:01
sveikos. Man toks klausimas, fermentinį ar varškės sūrį gerai derinti su saldžiais, rūgščiais vaisiais, džiovintais vaisiais ir pomidorais? Ar alkoholį galima išvis su kuom nors derinti? Nes skirtingi šaltiniai teigia skirtingai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geruteee88 @ 2015 05 21, 14:15)
sveikos. Man toks klausimas, fermentinį ar varškės sūrį gerai derinti su saldžiais, rūgščiais vaisiais, džiovintais vaisiais ir pomidorais? Ar alkoholį galima išvis su kuom nors derinti? Nes skirtingi šaltiniai teigia skirtingai smile.gif


atidžiau perskaityti temos pirmą žinutę. mirksiukas.gif Ten yra ir visi derinių variantai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2015 05 22, 13:37)
atidžiau perskaityti temos pirmą žinutę.  mirksiukas.gif  Ten yra ir visi derinių variantai.  ax.gif

Apie alkoholį nieko nėra, net CTRL+F paieška ieškojau biggrin.gif o dėl sūrio su dž. vaisiais klausiu, nes kitur internete rašo, kad tai baisinis derinys, o čia rašo kad geras. Tai ir klausiu. Ir nesuprantu kuo Fermentinis sūri sskirias nuo šiaip "sūris". Tai jei netyngit atrašykit arba galit nuorodų į kitus šaltinius įdėti pasiskaityti jei tyngit biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Noreciau jungtis, bet, kad nieko nematyt ax.gif Ar yra cia apsilankanciu?
Atsakyti
QUOTE(egre @ 2015 06 15, 15:55)
Sveikos 4u.gif

Noreciau jungtis, bet, kad nieko nematyt  ax.gif Ar yra cia apsilankanciu?


Yra 4u.gif as irgi noriu vel grizti prie Seltono mitybos. Derinau maista pries 4 metus, po gimdymo, viskas buvo gerai - figura super, nuotaika puiki, sveikata irgi superine. Griztu vel i sita kelia smile.gif

Gal bus daugiau kartu grazejanciu? 4u.gif
Atsakyti