Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(SADNESS @ 2016 04 20, 15:49)
Aisku dekui.

Loram mane guldo 2, trecio operuos, kaip manot gal issiprasyciau namo nakvot nes turiu metu suneli namie, ar nera nei kalbos ax.gif

jei labai qražiai paprašysit, tai qali ir išleist smile.gif tik qali tekt 6:30 jau prisistatyt į palatą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2016 04 20, 15:51)
jei labai qražiai paprašysit, tai qali ir išleist smile.gif tik qali tekt 6:30 jau prisistatyt į palatą biggrin.gif

Nes jei pasiliksiu is vakaro galiu ir persigalvot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SADNESS @ 2016 04 20, 14:00)
Nes jei pasiliksiu is vakaro galiu ir persigalvot biggrin.gif



o man kai darė, tai liepė atvažiuoti tos pačios dienos ryte 9 val. Besėdint koridoriuje, kol suformino dokumentus, dar ir pusrytinės košės gavau smile.gif o apie 11 val. operacinėje jau gulėjau.
Turbūt priklauso, kada paskirtas laikas tai procedūrai.
Atsakyti
QUOTE(retancike @ 2016 04 20, 19:05)
o man kai darė, tai liepė atvažiuoti tos pačios dienos ryte 9 val. Besėdint koridoriuje, kol suformino dokumentus, dar ir pusrytinės košės gavau smile.gif o apie 11 val. operacinėje jau gulėjau.
Turbūt priklauso, kada paskirtas laikas tai procedūrai.

Seniai daretes? Kur?
Atsakyti
QUOTE(SADNESS @ 2016 04 20, 18:36)
Seniai daretes? Kur?


beveik prieš 2,5 metų, Kauno klinikose.
Atsakyti
QUOTE(retancike @ 2016 04 20, 20:39)
beveik prieš 2,5 metų, Kauno klinikose.

kaip dabar jauciates? baisu buvo? as irgi kaune, kas operavo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SADNESS @ 2016 04 20, 19:20)
kaip dabar jauciates? baisu buvo? as irgi kaune, kas operavo? 4u.gif



Zabiela. Baisumo kaip ir prieš bet ką, kas yra nežinoma ir dar nepatirta. Pas dantistą ar ginekologą eiti malonumo irgi nera.Jei reiktų kartoti, tikrai jau kitaip jausčiausi. Tiesiog tokia procedūra. Jiems tai kasdienybė. Kadangi pas mane buvo 2 problemos - paroksizminė tachikardija ir ekstrasistolės, tai paroksizmus panaikino (bent jau taip tikiuosi), nes nuo to karto, gal vieną kartą buvo užėję, bet kadangi ekstrasistolės likusios, tai geriu vaistus, o jie gali veikti ir tą buvusią bėdą. Nežinau, kaip būtų jei negerčiau visai vaistų. Bet bent jau šiuo metu gyvenu n kartų kokybiškiau, nei anksčiau.

Atsakyti
QUOTE(retancike @ 2016 04 20, 21:31)
Zabiela. Baisumo kaip ir prieš bet ką, kas yra nežinoma ir dar nepatirta. Pas dantistą ar ginekologą eiti malonumo irgi nera.Jei reiktų kartoti, tikrai jau kitaip jausčiausi. Tiesiog tokia procedūra. Jiems tai kasdienybė. Kadangi pas mane buvo 2 problemos - paroksizminė tachikardija ir ekstrasistolės, tai paroksizmus panaikino (bent jau taip tikiuosi), nes nuo to karto, gal vieną kartą buvo užėję, bet kadangi ekstrasistolės likusios, tai geriu vaistus, o jie gali veikti ir tą buvusią bėdą. Nežinau, kaip būtų jei negerčiau visai vaistų. Bet bent jau šiuo metu gyvenu n kartų kokybiškiau, nei anksčiau.

Atsitiktinai jis ispuole? Man gyd sake, kad galiu tartis su kuo noriu, bet nieko nesitariu, lb noreciau papult pas Kazakeviciu, nuostabys gyd, nes nestumo metu teko su keliais susidurt
Atsakyti
QUOTE(SADNESS @ 2016 04 20, 19:37)
Atsitiktinai jis ispuole? Man gyd sake, kad galiu tartis su kuo noriu, bet nieko nesitariu, lb noreciau papult pas Kazakeviciu, nuostabys gyd, nes nestumo metu teko su keliais susidurt

Ne, tiesiog as pas ji kitais keliais pakliuvau, pagal kitu gydytoju nukreipimus.
Atsakyti
QUOTE(retancike @ 2016 04 20, 21:31)
Zabiela. Baisumo kaip ir prieš bet ką, kas yra nežinoma ir dar nepatirta. Pas dantistą ar ginekologą eiti malonumo irgi nera.Jei reiktų kartoti, tikrai jau kitaip jausčiausi. Tiesiog tokia procedūra. Jiems tai kasdienybė. Kadangi pas mane buvo 2 problemos - paroksizminė tachikardija ir ekstrasistolės, tai paroksizmus panaikino (bent jau taip tikiuosi), nes nuo to karto, gal vieną kartą buvo užėję, bet kadangi ekstrasistolės likusios, tai geriu vaistus, o jie gali veikti ir tą buvusią bėdą. Nežinau, kaip būtų jei negerčiau visai vaistų. Bet bent jau šiuo metu gyvenu n kartų kokybiškiau, nei anksčiau.

O kokius vaistus geriate?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2016 04 20, 21:30)
O kokius vaistus geriate?


Rytmonorm'a
Atsakyti
Gal kas konsultavotės pas docentę Jonkaitienę? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti