Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

Sveikos, mamytės 4u.gif
Skaitau vis šią temą, ir skaitau ir galvoj man neneša, kaip čia man taip nutiko verysad.gif
Kadangi dėl amžiaus (36 m.) apsilankiau pas genetikę, pasidariau tą nelemtą PRISCA tyrimą ir vakar sužinojau rezultatus. Rezultatai blogi. Kiek skaičiau, neužmačiau čia pas jus tokios tikimybės DS, kaip mano. Gydytoja man iš karto be užuolankų pasakė - tyrimai BLOGI. DS tikimybė 1:19 unsure.gif
Tai finale, mane genetikė iš karto man pasiūlė darytis VVT, tai aš sutikau ir iš karto užregistravo procedūrai. Tik bėda, kad laukti turiu dar 3 sav. Nežinau, kaip ištverti tiek laiko verysad.gif
Kas darėtės VVT, gal galit pasakyti, ar reikia kokio tai spec. pasiruošimo prieš tyrimą, nes genetikės iš to streso pamiršau paklausti...

Papildyta:
QUOTE(dynka @ 2016 09 05, 07:28)
O as sestadienio nakti su pilvo skausmais atvaziavau i ligonine.
Nuo vvt gavosi uzdegimas. Geriu antibiotikus. Nezinau kuo viskas baigsis.
Labai kaltinu save, kam isvis dariau ta tyrima.
Bet jau nieko nepakeisi...



Labai įdomu, kaip jums baigėsi?Ar viskas gerai?
Atsakyti

Sveikos, Esu visai nauja šioje temuteje :) prieš kaledas pamačiau teigiama testą. Apsidžiaugiau ir sunerimau. Pastojimo apytikria data žinau (12.10). 12.20 testas buvo neigiamas, tad gruodžio 20,21 geriau vaistus nuo puslelines(acikloviro tab) :oh: nuėjau pas gine, sako nieko tokio, nuvažiuosi pas genetikus. Ryt bandysiu registruotis vasario vid. Sakykit kaip kmuk viskas vyksta: ar iškart padaro echo, ar kokie tyrimai yra mokami? Pagal amžių nepriklausytų nemokamai (man 32), tai teks mokėti už konsultaciją? Tikrai pirmą ciklą nesitikėjau, kad pavyks pastoti, kai pirma vaikutį teko organizuotis beveik metus. O dabar ir tiek nerimo sirdy :(

Atsakyti
QUOTE(*Lapute* @ 2017 01 01, 22:22)
<p>Sveikos, Esu visai nauja šioje temuteje smile.gif prieš kaledas pamačiau teigiama testą. Apsidžiaugiau ir sunerimau. Pastojimo apytikria data žinau (12.10). 12.20 testas buvo neigiamas, tad gruodžio 20,21 geriau vaistus nuo puslelines(acikloviro tab) doh.gif nuėjau pas gine, sako nieko tokio, nuvažiuosi pas genetikus. Ryt bandysiu registruotis vasario vid. Sakykit kaip kmuk viskas vyksta: ar iškart padaro echo, ar kokie tyrimai yra mokami? Pagal amžių nepriklausytų nemokamai (man 32), tai teks mokėti už konsultaciją? Tikrai pirmą ciklą nesitikėjau, kad pavyks pastoti, kai pirma vaikutį teko organizuotis beveik metus. O dabar ir tiek nerimo sirdy verysad.gif</p>


Klausiau genetikes del valacikloviro (nes pries kuri laiko teko ji pavartot ir gan dideles dozes). sake, kad ji net nescioms skiria. Tad manau nieko tokio.
Pas genetikus geriausiau eiti suejus pilnom 12 sav (skaiciuojam nuo pirmos dienos paskutiniu mm), ir sprando persveciamuma, ir nosies kauliuka paziures, o ir visi organai jau puikiausiai mato, net ir lyti pasakys. Taip pat pasiulys Prisca 1.
Ejau i genetikos klinika Vilniuj Jeruzalej privaciai, uz ta konsultacina, echo ir krauja Priscai sumokejau 130€.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo annushka: 02 sausio 2017 - 10:22
Sveikos būsimos mamytės,

aš esu akušerijos IV kurso studentė. Vykdau tyrimą, kuriuo siekiu nustatyti nėščiųjų pasirengimą motinystei.
Labai prašyčiau užpildyti šią anketą: http://www.manoapkla...ausa/859917775/
Klausimynas yra anoniminis, skirtas nėščioms moterims, visi duomenys yra konfidencialūs ir bus panaudoti tik šio tyrimo tikslams.

Iš anksto dėkoju už atsakymus ir skirtą laiką!
Atsakyti
QUOTE(karmelaina @ 2016 12 21, 12:04)
Sveikos, mamytės  4u.gif
Skaitau vis šią temą, ir skaitau ir galvoj man neneša, kaip čia man taip nutiko verysad.gif
Kadangi dėl amžiaus (36 m.) apsilankiau pas genetikę, pasidariau tą nelemtą PRISCA tyrimą ir vakar sužinojau rezultatus. Rezultatai blogi. Kiek skaičiau, neužmačiau čia pas jus tokios tikimybės DS, kaip mano. Gydytoja man iš karto be užuolankų pasakė - tyrimai BLOGI. DS tikimybė 1:19  unsure.gif


O echoskopijos metu jums matė kažką įtartino? unsure.gif Ar viskas gerai buvo? Koks sprando raukšlytės storis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uranija5: 02 sausio 2017 - 20:05
QUOTE(Uranija5 @ 2017 01 02, 20:05)
O echoskopijos metu jums matė kažką įtartino?  unsure.gif Ar viskas gerai buvo? Koks sprando raukšlytės storis?

Echo buvo viskas gerai, raukšlytė - 1,3, nosies kauliukas buvo, tik kraujo tyrimas čia viską sugadino... Už savaitės darysiuos VVT. Laikas pasirodo eina greitai, tiek ir beliko laukti...
Kraujas parodė labai mažai PAPP-A (jei gerai pamenu pavadinimą) - 0,599
Atsakyti
QUOTE(karmelaina @ 2017 01 02, 22:08)
Echo buvo viskas gerai, raukšlytė - 1,3, nosies kauliukas buvo, tik kraujo tyrimas čia viską sugadino... Už savaitės darysiuos VVT. Laikas pasirodo eina greitai, tiek ir beliko laukti...
Kraujas parodė labai mažai PAPP-A (jei gerai pamenu pavadinimą) - 0,599


Parasykit kaip Jums seksis.
Atsakyti
QUOTE(karmelaina @ 2016 12 21, 12:04)
Rezultatai blogi. Kiek skaičiau, neužmačiau čia pas jus tokios tikimybės DS, kaip mano.


nestresuokite labai, tikrai temoje buvo ir blogesnių rezultatų (vienas jų - mano), ir nepaisant jų džiaugėmės sveikais mažyliais smile.gif
Mano atveju DS tikimybė buvo dar blogesnė nei 1:10 (net neįvardino kiek). NIPT patvirtino, kad vaikiukas sveikas, VVS nedariau. Gimė sveikas sūnelis.
Atsakyti

Ačiū už atsakymą. Šiandien per pusdienį pavyko užsiregistruoti pas genetike Taraseviciene. Sakė echo iškart daro, atskirai nereikia registruotis. Deja papuoliau ne tokiu laiku kokiu reikėjo. Gydytoja sakė, kad registruotis nuo 02.10 iki 02.24, o mane užregistravo 02.09. Pagal mm bus beveik 11 sav, pagal mano apskaičiavimus bus 9 beveik 10 sav. Na tikiuosi viskas bus ok.

Atsakyti

O ta PRISCA klinikose su siuntimu gal nemokamai daro? 

Atsakyti
QUOTE(*Lapute* @ 2017 01 02, 22:31)
<p>Ačiū už atsakymą. Šiandien per pusdienį pavyko užsiregistruoti pas genetike Taraseviciene. Sakė echo iškart daro, atskirai nereikia registruotis. Deja papuoliau ne tokiu laiku kokiu reikėjo. Gydytoja sakė, kad registruotis nuo 02.10 iki 02.24, o mane užregistravo 02.09. Pagal mm bus beveik 11 sav, pagal mano apskaičiavimus bus 9 beveik 10 sav. Na tikiuosi viskas bus ok.</p>


Aš pas genetikus ėjau 13 savaičių ir kelios dienos, sakė labai geru laiku atėjau. 10 savaičių manau ankstoka, turi būti pilnai 11 savaičių. Vėlesniam laikui nebebuvo talonų?
Atsakyti

Nebuvo  :unsure: tik laikas skirtingas ta diena.pradėjau skambinti nuo 7.30 ir pavyko prisiskambinti tik 12 val  :blink:  internetu neradau pas ką registruotis, vieni genetikai tik vaikus konsultuoja, kiti tik ne nescias, tai nesupratau pas ka registruotis  :oh:​ 

Atsakyti