Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

QUOTE(*Lapute* @ 2017 01 02, 21:31)
<p>Ačiū už atsakymą. Šiandien per pusdienį pavyko užsiregistruoti pas genetike Taraseviciene. Sakė echo iškart daro, atskirai nereikia registruotis. Deja papuoliau ne tokiu laiku kokiu reikėjo. Gydytoja sakė, kad registruotis nuo 02.10 iki 02.24, o mane užregistravo 02.09. Pagal mm bus beveik 11 sav, pagal mano apskaičiavimus bus 9 beveik 10 sav. Na tikiuosi viskas bus ok.</p>

Na, man echo darė 11+4, ir tai dar per mažas buvo...neišmatavo. Turėjau savaitę paauginti smile.gif Nes aš irgi prisiregistravau tokiu laiku, kokiu pavyko, tai paskui paskyrė tinkamą laiką
Papildyta:
QUOTE(MuseZuze @ 2017 01 02, 21:29)
nestresuokite labai, tikrai temoje buvo ir blogesnių rezultatų (vienas jų - mano), ir nepaisant jų džiaugėmės sveikais mažyliais smile.gif
Mano atveju DS tikimybė buvo  dar blogesnė nei 1:10 (net neįvardino kiek). NIPT patvirtino, kad vaikiukas sveikas, VVS nedariau. Gimė sveikas sūnelis.

Ogo, koks rezultatas blink.gif Džiaugiuosi už jus, kad viskas gerai baigėsi 4u.gif
Atsakyti

Ačiū. Na jei reikės užregistruos iš naujo. Pagal mm bus 12 sav (vis skaičiuoju ir persiskaiciuoju 😄)

Dabar prisijungiau prie sergu.lt, žiūriu ir vėliau talonų yra, Tai likau nesupratus kodėl sakė kad kitom dienom nėra 

Atsakyti
Sveikos,aš šiandien jau po VVT. Dabar labai nesiplėsiu,nes nieko konkretaus negaliu pasakyt,lauksiu rezultatų 3 sav.(nes pasirinkau išsamųjį ištyrimą). Galėjau pasirinkti ir tą,kur atsakymas po savaitės,bet norėjau išsamesnio,tai dabar lauksiu ax.gif Parašysiu po 3 sav.,kai sužinosiu atsakymus unsure.gif
Atsakyti
Jeigu esu apsisprendus daryti Nipt ar darys dar priscka 1?

Gal kuri anketes pas Genetike Butkeviciene?
Atsakyti
Kuo skiriasi Nipt harmony ir Nipt netera tyrimai?
Atsakyti
Sveikos, kadangi žadėjau parašyti, kai sužinosiu VVT atsakymus, tai ir rašau... Laukiuosi SVEIKO berniuko, aš beprotiškai laiminga, net verkiu iš laimės...Primenu, kad mano Prisca I buvo labai bloga. Rodė riziką visiems trims sindromams (DS 1:19, o kiti 1:171, 1:168 ), kraujo tyrime nustatė aukštą HCG (1,7 mom) ir labai žemą PAPP-A (0,17 mom). Net nebedarė Prisca II. Bet pasirodo, kad Prisca - tai dar ne viskas.
Galiu pasakyti, kad iš dalies džiaugiuosi, kad pasidariau VVT, nes jei Prisca ir būtų parodžiusi labai mažą tikimybę, nerimo tai būtų nesumažinę...

Kiek naktų nemiegojau, kiek informacijos perskaičiau... Ech, mergaitės, laimingos, tos kurios to nepatyrėt [4u.gif] Bet dabar aš mirštu iš laimės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(karmelaina @ 2017 01 31, 14:07)
Sveikos, kadangi žadėjau parašyti, kai sužinosiu VVT atsakymus, tai ir rašau... Laukiuosi SVEIKO berniuko, aš beprotiškai laiminga, net verkiu iš laimės...Primenu, kad mano Prisca I buvo labai bloga. Rodė riziką visiems trims sindromams (DS 1:19, o kiti 1:171, 1:168 ), kraujo tyrime nustatė aukštą HCG (1,7 mom) ir labai žemą PAPP-A (0,17 mom). Net nebedarė Prisca II. Bet pasirodo, kad Prisca - tai dar ne viskas.
Galiu pasakyti, kad iš dalies džiaugiuosi, kad pasidariau VVT, nes jei Prisca ir būtų parodžiusi labai mažą tikimybę, nerimo tai būtų nesumažinę...

Kiek naktų nemiegojau, kiek informacijos perskaičiau... Ech, mergaitės, laimingos, tos kurios to nepatyrėt [4u.gif] Bet dabar aš mirštu iš laimės  wub.gif


Kokios geros zinios! Sveikinimai didziausi! Vis galvojau kaip gi Jums sekasi!
Koks geras pavyzdys, kad ir kokios prognozes blogos, bet stebuklu buna! Pagaliau atsikvepsite ramiai ir dziaugsites kiekviena nestumo akimirka!
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2017 01 31, 14:30)
Kokios geros zinios! Sveikinimai didziausi! Vis galvojau kaip gi Jums sekasi!
Koks geras pavyzdys, kad ir kokios prognozes blogos, bet stebuklu buna! Pagaliau atsikvepsite ramiai ir dziaugsites kiekviena nestumo akimirka!

Ačiū ax.gif
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2017 01 27, 09:54)
Kuo skiriasi Nipt harmony ir Nipt netera tyrimai?


Nipt Harmony ir Nipt Natera labai panasus tyrimai ir abu kiek teko skaityt vieni tiksliausiu is visu NIPT tyrimu, skirtumas tik tas kad nipt Natera papildomai istiria reta liga triploidija, kai vaisius turi visu chromosomu triguba rinkinuka.

Papildyta:
QUOTE(PaulaL @ 2017 01 27, 06:46)
Jeigu esu apsisprendus daryti Nipt ar darys dar priscka 1?

Gal kuri anketes pas Genetike Butkeviciene?


drauge lankesi pas gydytoja Butkeviciene, tai liko patenkinta, demesinga daktare
Atsakyti
Aciu uz atsakyma!:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karmelaina @ 2017 01 31, 14:07)
Sveikos, kadangi žadėjau parašyti, kai sužinosiu VVT atsakymus, tai ir rašau... Laukiuosi SVEIKO berniuko, aš beprotiškai laiminga, net verkiu iš laimės...Primenu, kad mano Prisca I buvo labai bloga. Rodė riziką visiems trims sindromams (DS 1:19, o kiti 1:171, 1:168 ), kraujo tyrime nustatė aukštą HCG (1,7 mom) ir labai žemą PAPP-A (0,17 mom). Net nebedarė Prisca II. Bet pasirodo, kad Prisca - tai dar ne viskas.
Galiu pasakyti, kad iš dalies džiaugiuosi, kad pasidariau VVT, nes jei Prisca ir būtų parodžiusi labai mažą tikimybę, nerimo tai būtų nesumažinę...

Kiek naktų nemiegojau, kiek informacijos perskaičiau... Ech, mergaitės, laimingos, tos kurios to nepatyrėt [4u.gif] Bet dabar aš mirštu iš laimės  wub.gif

thumbup.gif laukiau jusu atsakymo.dziaugiuosi kartu su jumis ir butinai papasakosiu kaip padrasinima jusu atveji,jei ka nors reiks padrasint.(Drauge vyresnio amziaus planuoja dar tureti vaiku.).
Po tokiu atveju,jei siandien laukciausi,Prisca isvis nesidaryciau,o iskart kazkuri is tu dvieju tyrimu.Greiciausiai, taupyciau tam brangiajam,kur is kraujo nustato genetines ligas.
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2017 02 11, 12:09)
thumbup.gif laukiau jusu atsakymo.dziaugiuosi kartu su jumis ir butinai papasakosiu kaip padrasinima jusu atveji,jei ka nors reiks padrasint.(Drauge vyresnio amziaus planuoja dar tureti vaiku.).
Po tokiu atveju,jei siandien laukciausi,Prisca isvis nesidaryciau,o iskart kazkuri is tu dvieju tyrimu.Greiciausiai, taupyciau tam brangiajam,kur is kraujo nustato genetines ligas.

4u.gif
Atsakyti