Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų belaukiant!

Dzenete, prismos leidiny pora lego friends rinkinių su nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2015 09 26, 19:41)
Aš kaip tik vaikus galui palieku, nes ju nuomonės dar kelis kartus keičiasi.

Jei kas kokioje internetinėje parduotuvėje užmatysite lego konstruktoriams akcija, duokit žinoti. e-senukai buvo rugpjūčio paskutinėmis dienomis, bet nesuregavau laiku. Manau reikia LEGO friends


Mano dukryte jau net laiska Kaledu seniui parase lotuliukas.gif ir zino, kad keisti jo negalima, nes nykstukai jau gamina dovaneles. Ir siaip zinau, kas jai patinka ir kuo nenusivils, kai rasdavau geromis kainomis zaislu vis nupirkdavau.

Del Lego, lapkricio ar gruodzio men maxei visada zaislams nuolaida buna -40 proc. ten ir pirkau pernai Lego friends, daug rinkiniu buna, galima pasirinkti tikrai.
Atsakyti
Su vyru jau nusprendeme, kad sau nusipirksime metini auksini abonamenta i Vichy vandens pramogu parka, gal banalu, bet jau seniai labai norejome. Kadangi pas draugus, artimuosius vaikai dar labai mazi iki metuku, tai manau koki miela lavinamaji zaisliuka. Draugams ir kitiems pirksime vyno buteli, kepsime imbierinius sausainiukus, gal kokia zvake dar g.gif viska graziai supakuosime
Atsakyti
laba 4u.gif
siandien gavau paskutinius reikmenis zaisliuku gamybai thumbup.gif jau treti metai is eiles darau zaisliukus is medziagos ant putoplasto kamuoliuku smile.gif visi laukia ka vis naujo padarysim, tai vis verciuosi per galva kad surast vis idomesniu ideju smile.gif tai jau viska gavau gaqlesim pradet darbus thumbup.gif zinau, kad anksti, bet mes vis siunciam siuntinius lapkricio gale, tai to laiko is tikro ne per daugiausia smile.gif
Atsakyti
EEmama, gera idėja thumbup.gif gal galima pamatyti Jūsų darytus žaisliukus smile.gif
Atsakyti
bandysiu ikelt, bet kazkaip paskutiniu metu nebeiseina man foto iklet g.gif
neleidzia.... raso, kad dinaniai pslapiai neleidziami .... verysad.gif
ikelsiu nuoroda, pagal kurias ismokau
2013 kaledos

2014 kaledos

nu ka siemet darysiu nerodysiu, nes tikrai zinau, kad gali lankytis net keli asmenys kurie gs siemet tas dovaneles blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Oi, kokie faini, kokie stiliovi žaisliukai! Net negalvojau, kad galiu užsimanyti. Bet ėmiau ir užsimaniau biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien kažkaip ėmiau ir isijungiau kaledinių dainų paklausyt. Nu taip smagu. Lauke jau šaltukas jaučiasi. Iki žiemos dar toli, bet pasvajot juk galima smile.gif

Mes dažnai dovanojam "valgomas" dovanas: Sūrio "džiugas" rinkini dovanojom tėvam, dar vyno pridėjom. Draugam džiovintų grybų, džiovintų spanguolių. Šiais metais galvoju reikia kam nors įdėti kokių kalmarų ar ikrų dėžutę.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2015 09 26, 18:41)
Arba apie vyriška kosmetika, veido krema ar pan. Kad būtų praktiška. Ar ką galite pasakyti apie "ARAS" kosmetikos linija.

vyras naudoja šampūna, viskas ok
Atsakyti
kažkaip nesitiki man, kad tik 75 dienos liko, dar šiandien perskaičiau, kad galima sulaukt snaigių pirmų, jau norisi klausytis kalėdinę muziką, bet kad kaip į durniukę žiūri šeima.. biggrin.gif newyear.gif 000059.gif megalol.gif santa2.gif
Atsakyti
Ko gero- atidarysiu ir aš šiand kalėdinių darbukų dirbtuvėles... Jau laikas thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai jau laikas ruostis ax.gif
Atsakyti