Įkraunama...
Įkraunama...

IVF gruodis

QUOTE(kristiana1 @ 2015 02 21, 13:52)
Patarciau pirkt elektronini ir negadint sau nervu daugiau..tas testas tikrai parodys tiesa. Lauksim ziniu  4u.gif  galetum ir foto ideti akim pasidziaugti  mirksiukas.gif


Rytoj jeigu bus dar tas vaiduokliukas pameginsiu ikelti smile.gif man pirmadieni HCG tada isvis viskas bus aiskiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimanteja @ 2015 02 21, 13:41)
Zinau, kad siaip sau nebuna, bet cia toks lengvutis ir sviesutis labai, kad pagalvojau gal nuo crinono cia biggrin.gif nors ketvirtadieni isvis nieko nemaciau smile.gif Ziuresim koks bus rytoj is ryto.

Gal norėjai pasakyti nuo Cetrotide (jei neklystu, kažkurie paskutinaii vaistai biški duoda HCG).
Jeigu nematei anksčiau ir jau pasirodė vaiduoklis, tai nebloga žinia g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif po vakar suleidimo emriono,siandien kai biski pavaikstau skauda pilvo apacia..nemalonus visai jausmas 😕 tikiuos nieko blogo.ar kam nors taip yra buve?
[b:[/b]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nekantrioji:): 21 vasario 2015 - 17:08
QUOTE(nekantrioji:) @ 2015 02 21, 17:07)
Sveikos 4u.gif  po vakar suleidimo emriono,siandien kai biski pavaikstau skauda pilvo apacia..nemalonus visai jausmas 😕 tikiuos nieko blogo.ar kam nors taip yra buve?
[b:[/b]


Na man nebuve, gal kazkuri atsakys placiau tau smile.gif man tik pamausdavo po punkcijos kiausides vos vos. O po embrionu idejimo nieko nejausdavau, nu tik kaip sakiau nuo vakar kai jau man 9DPI tai kazkas kartais pasirausia lyg pilvo apacioje, o iki siol nieko nebudavo. smile.gif Idomu kodel tau taip anksti skauda g.gif
Atsakyti
Deimanteja, laikom kumščius, kad juosteles rysketu, oi kaip šaunu bus smile.gif thumbup.gif
Na as dar kantriai laukiu, nedarau dar testo, o vyras iš vis pareiškė, kad laukti kovo 1d kaip kad gydytojas liepė..
Nzn...ar iškentėsiu...jis lt kategoriškas. Sako nėr ko nervu gadintis...
Ui kaip sunku bus....
Man viena kart sudegė šoną, ši kart kairį, bet užuolaidas reikėjo pakeisti...tai kabariojausiant langų siandien, gerai kad tik trys langai buvo...biski baisu, nes kiek žinau nepatartina kelti aukštai rankų, jei laukiesi...tikiuosi nieko blogo nepasidarė po šiandienos mankštos tokios. Vaistus kai dėjau ši grįžus crinonas toks pats murzinas...
O siaip pilvas gana ramus.....jokių pokyčiu...nieko....ui....ryt jau 9dpi bus, kaip tik ta siena prasidėjo kraujavimas man, kai darėm pirma bandymą su šviežiu embrionu.....labai bijau.....kad nesikartotų viskas.....
Ką gi, pailsėsiu truputuką ir reikes eit vakariene ruošti....
Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2015 02 21, 19:22)
Deimanteja, laikom kumščius, kad juosteles rysketu, oi kaip šaunu bus smile.gif thumbup.gif
Na as dar kantriai laukiu, nedarau dar testo, o vyras iš vis pareiškė, kad laukti kovo 1d kaip kad gydytojas liepė..
Nzn...ar iškentėsiu...jis lt kategoriškas. Sako nėr ko nervu gadintis...
Ui kaip sunku bus....
Man viena kart sudegė šoną, ši kart kairį, bet užuolaidas reikėjo pakeisti...tai kabariojausiant langų siandien, gerai kad tik trys langai buvo...biski baisu, nes kiek žinau nepatartina kelti aukštai rankų, jei laukiesi...tikiuosi nieko blogo nepasidarė po šiandienos mankštos tokios. Vaistus kai dėjau ši grįžus crinonas toks pats murzinas...
O siaip pilvas gana ramus.....jokių pokyčiu...nieko....ui....ryt jau 9dpi bus, kaip tik ta siena prasidėjo kraujavimas man, kai darėm pirma bandymą su šviežiu embrionu.....labai bijau.....kad nesikartotų viskas.....
Ką gi, pailsėsiu truputuką ir reikes eit vakariene ruošti....


saugot save turi o ne palangem karstytis,kaip kiausinis turi buti,mergaites nejuokaukit,ramybes rezimas grieztas doh.gif
Atsakyti
sveikos merginos, vis paskaitau neprisijungus, sakau reikia vėl atgaivint bet po darbų vakare nebėra laiko ir noro kartais belįst į forumą nors teigiamų emocijų norisi wub.gif

QUOTE(Deimanteja @ 2015 02 21, 14:27)
Rytoj jeigu bus dar tas vaiduokliukas pameginsiu ikelti smile.gif man pirmadieni HCG tada isvis viskas bus aiskiau smile.gif

laikau kumštukus, kad būtų!

QUOTE(nekantrioji:) @ 2015 02 21, 17:07)
Sveikos 4u.gif  po vakar suleidimo emriono,siandien kai biski pavaikstau skauda pilvo apacia..nemalonus visai jausmas 😕 tikiuos nieko blogo.ar kam nors taip yra buve?

man taip nebuvo, bet gal normalu, vistiek kažkas ten vyko prieš kelias dienas gal dar čia po punkcijos tau

QUOTE(LaiLa25 @ 2015 02 21, 18:22)
Man viena kart sudegė šoną, ši kart kairį, bet užuolaidas reikėjo pakeisti...tai kabariojausiant langų siandien, gerai kad tik trys langai buvo...biski baisu, nes kiek žinau nepatartina kelti aukštai rankų, jei laukiesi...tikiuosi nieko blogo nepasidarė po šiandienos mankštos tokios. Vaistus kai dėjau ši grįžus crinonas toks pats murzinas...


rankas negera kilnoti nėštumo metu kai jau kūdikis yra nemažas ir prieš galą kad virkštelė neapsisuktų aplink kakliuką dabar tokio efekto nepadarys gi
o bet tačiau aš po įsodinimo, nors ir sako, kad reikia gyventi normalų gyvenimą na bet užuolaidų nekabinėčiau... na gi čia nebuvo mirtinas reikalas ar vyras galėjo pakabint. na dabar jau padaryta, bet daugiau pakentėk ir nedirbk tokių darbų kad nereiktų paskiau galvot, ir prisigalvot, kad tas įtakojo.
aišku, neturėtų, bet geriau nesitampyti.
logiškai tas embrionukas įsodintas kur jam reikia, neturėtų iškeliaut, bet iš kitos pusės, man visada kyla logiškas klausimas kaip būna negimdimis nėštumas po IVF jei embrionas įsodintas į gimdą. tai reiškia jis gali kažkaip išeit tai vat už tat pabūčiau tas dienas ramiau po įsodinimo, nu maža ka.. nors kai natūr pastoji gi nežinai, bet ir galvos neskauda ir neprisigalvoji.
nu čia primoralavau, esmė tame kad dabar nebesitampyk ir nedirbk ir lauk teigiamo rezultato 4u.gif

o pas mane naujienos tokios, kad geriu KT, kovo vidurį pradėsiu II ivf ciklą, eisiu echo ir tikiuos, kad jau viskas bus susitvarkę ir pagaliu galėsim bandyt.
Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2015 02 21, 18:22)

Man viena kart sudegė šoną, ši kart kairį, bet užuolaidas reikėjo pakeisti...tai kabariojausiant langų siandien, gerai kad tik trys langai buvo...biski baisu, nes kiek žinau nepatartina kelti aukštai rankų, jei laukiesi...tikiuosi nieko blogo nepasidarė po šiandienos mankštos tokios.



Na cia kiek zmoniu tiek ir nuomoniu ir kuom kas pasirenka tiketi.. As asmeniskai nemanau kad ranku pakelimas i virsu turi nors kokios itakos pastojimui ar nepastojimui ar tai naturaliai ar po IVF... As rankas kilnojau per visus IVFus vienodai, jei reik ka is auksciau pasiimt, pasistiebi, pakeli tas rankas ir pasiemi. Du ivfai nepavyko, trecias pavyko, tas ranku kilojimas neitakojo rezultatu. Ir per si visa nestuma as kilnoju tas rankas kai reikia, nes nemanau kad tai kaip nors susije su nestumu.. Zinoma, saugotis reikia, persitempt nereikia, stangu i virsu kilnot irgi nereiktu, bet saves i vata suvynioti irgi nebutina.. Na bet jei kuri geriau del to jauciates, tai galima vynioti.. Tiesiog kartais prisigasdiname per daug man atrodo..

O del teorijos negildyminio nestumo, kai embrionai nukeliauja, tai yra filmukas kazkur nete, atliktas experimentas kai idejo 2 embrionus i gimda, moteris gulejo ramiai ant stalo nemaza kieki valandu, o gyditojai kazkokiais aparatais fiksavo tu embrionu veiksmus.. Na ten tokios sviesytes tik mates, bet esme ta kad per visas tas valandas kiek paciente ten gulejo, embrioniukai visa laika judejo gimdoje po visa jos ertme. Sitas eksperimentas ir buvo tam kad irodyti jog embrionai po ikelimo yra ne statiski, bet juda gimdoje, pati gimda atlieka kazkokius susitraukinejimo judesius, matomai kazkokiu budu padedama jiems geriau prisitvirtinti, bet nepaisant ar moteris pati juda ar guli... Taip kad nuo negimdyminio neapsisaugosi ar tu gulesi 5 dienas po IVF, ar gyvensi kaip gyvenus. Turbut daugiau tai susije su ivairiom cheminem reakcijom, pazeistais kiiausintakiais ir pan....

Va ikeliu panasu video, ir paskaitykit aprasyma apacioj 4u.gif

https://www.youtube....h?v=y3QBljbfPl4

Sekmes visoms belaukiancios teigiamu rezultatu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Na man antras ivf ir vel nepavyko verysad.gif klausymas- po kiek mazdaug laiko galima ir vel bandyti? Jei po dvieju ciklu ar nebutu per greitai? Ir kitas klausymas- jei du kartus nepavyko pas ta pati gydytoja ar pagalvot apie gydytojo keitima ?
Atsakyti
[quote=Kazkieno zmona,2015 02 22, 10:38]
Sveikos. Na man antras ivf ir vel nepavyko verysad.gif
Užjaučiu...laikykis, trečias kartas gal bus laimingas...
Dėl daktaro keitimo negaliu patarti, čia pas mane tik vienintele klinika kuri daro, kitos toli...jei man nepasiseks, as tik i lt tyrimams važiuosiu, nes turiu dar dvi snaigutes čia..gal kitos patars geriau..
Ačiū mergaites už patarimus....tik kai ne namie o darbe reik keisti užuolaidas, daug nepasipriešinsi....nieko, atrodo viskas normaliai, snd gal tik daugiau crinone iškrito, bet pilvas ramus, po vaistų dėjimo aplikatorius toks kaip praeitus kartus, jokių kraujingu išskyrų ar kraujo nėra....
9dpi man siandien.....pirma kart tai buvo lemtinga diena, kai pabėgo mano embrioniukas.....
Žiūrėsim, kaip bus ši karta....bijau...nerealiai.....
Bet siandien atsikėliau labai alkana smile.gif gal per mažai vakar kad valgiau.....smile.gif o gal bus vienas iš pirmu požymiu smile.gif
deimanteja, kaip tu siandien laikaisi, ar gadins testą? Laikau kumščius smile.gif
Ačiū mergaites už patarimus, žinau kad reik pasisaugoti, ta ir stengiuos daryti...stengiuosi nepersistengti.....tik kartais priverstas, kai dirbti reik....manau viskas bus gerai...o jei būsiu nestuke.gif tada jau tikrai jokių užuolaidų nebekeisiu smile.gif man namie visada vyras padeda ta daryti, todėl nebus dideliu problemu smile.gif
Geros jums visoms dienos ,
Atsakyti
[quote=Kazkieno zmona,2015 02 22, 08:38]
Sveikos. Na man antras ivf ir vel nepavyko verysad.gif klausymas- po kiek mazdaug laiko galima ir vel bandyti? Jei po dvieju ciklu ar nebutu per greitai? Ir kitas klausymas- jei du kartus nepavyko pas ta pati gydytoja ar pagalvot apie gydytojo keitima ?
Uzjauciu, kad nepavyko, bet nenuleisk ranku! 4u.gif
As svarstyciau apie gydytojo keitima tik tuo atveju, jei jis taikytu ta pacia standartine schema be jokio individualaus priderinimo mano konkreciam atvejui. Paprastai jie braizo grafikus ir kreives ciklo metu ir pagal juos sprendzia, ar reikia keisti vaistus, ju dozes, pasitaria su embriologu, ar verta ismeginti skirtingo amziaus embrionukus, ir t.t. Jei, po nepavykusio bandymo gydytojas nieko neturi ka pasakyti, kodel nepavyko ir ka butu galima pakeisti sekanti karta - keisciau nedvejodama.
Kas del po kiek laiko galima vel meginti, manau, yra labai individualu - priklauso nuo pacios amziaus, buvo hyper ar ne, kaip organizmas apskritai reagavo i stimuliacija, t.t. Cia geriausiai galetu patarti gydytojas. 'Standartine' saugi norma yra 4 meginimai per metus.
Papildyta:
Man viena kart sudegė šoną, ši kart kairį, bet užuolaidas reikėjo pakeisti...tai kabariojausiant langų siandien, gerai kad tik trys langai buvo...biski baisu, nes kiek žinau nepatartina kelti aukštai rankų, jei laukiesi...tikiuosi nieko blogo nepasidarė po šiandienos mankštos tokios.
[/quote]
Nezinau, ar buvai viena, kai keitei uzuolaidas, bet tokiu atveju gal nebutu didele nuodeme truputi ir pameluoti bigsmile.gif Tarkim, kad perpute, ar nugulejai spranda, ar radikulitas lengvas susuko ir todel negali tu uzuolaidu pakabinti rolleyes.gif Nemanau, kad ranku kilnojimas turetu itakos, bet jei paciai del to neramu - rinkciausi that varianta, kuris man nekeltu abejoniu ir vidinio streso.
Atsakyti
QUOTE(Kazkieno zmona @ 2015 02 22, 08:38)
Sveikos. Na man antras ivf ir vel nepavyko verysad.gif klausymas- po kiek mazdaug laiko galima ir vel bandyti? Jei po dvieju ciklu ar nebutu per greitai? Ir kitas klausymas- jei du kartus nepavyko pas ta pati gydytoja ar pagalvot apie gydytojo keitima ?

Ziauru angel_sadangel.gif As del vieno pergyvenau labai, o jei antras dar nepasisekes verysad.gif
O ka sako gytojai, del ka gali buti taip?
As po 2 jau gal keisciau..jei kibimo nera net..nezinau..ypac jei vienodai visak dare...Ziurint aisku koks ir gydytojas,klinika, jei taip kau dauguma LT tik konvejeris ir pinigu melzimas...tada naujas gydytojas,nauja schema,naujas poziuris gal suteiktu viilties 4u.gif
Stiprybes jusu seimai console.gif
Atsakyti