Įkraunama...
Įkraunama...

IVF gruodis

Sveikutes smile.gif na as siandien 7val. ryte pasidariau kasetini testuka, bet turbut per daug ji suliejau arba buvo brokuotas kad ismete abi baltas juosteles ir ne viena neparaudonavo biggrin.gif tai susinervinusi nuejau miegoti, kai atsikeliau pasidariau va pries pusvalandi kita testuka ir ka jus manot? biggrin.gif sypsena iki ausu pas mane, jau net ne vaiduokliukas, kaip vakar buvo, o svelniai ruzava juostele antra smile.gif Tik fotografuojant pasviesina ja nei yra realiai bet einu paskaityt kaip ikelti man mano testuka cia, nes nemoku smile.gif nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimanteja: 22 vasario 2015 - 12:06
QUOTE(Deimanteja @ 2015 02 22, 12:05)
Sveikutes smile.gif na as siandien 7val. ryte pasidariau kasetini testuka, bet turbut per daug ji suliejau arba buvo brokuotas kad ismete abi baltas juosteles ir ne viena neparaudonavo biggrin.gif tai susinervinusi nuejau miegoti, kai atsikeliau pasidariau va pries pusvalandi kita testuka ir ka jus manot? biggrin.gif sypsena iki ausu pas mane, jau net ne vaiduokliukas, kaip vakar buvo, o svelniai ruzava juostele antra smile.gif Tik fotografuojant pasviesina ja nei yra realiai bet einu paskaityt kaip ikelti man mano testuka cia, nes nemoku smile.gif nestuke.gif



Džiaugiuosi už Jus! lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
Oi labai didele ikeliau, nepykit, nemoku kitaip 4u.gif Tik realiai antra juostele tokia pat ryski kaip pirma. Dabar ziuriu ir neatsigroziu bigsmile.gif
Siandien 10DPI, rytoj HCG laukia, baisoka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimanteja: 22 vasario 2015 - 12:30
QUOTE(Deimanteja @ 2015 02 22, 13:20)
user posted image
Oi labai didele ikeliau, nepykit, nemoku kitaip 4u.gif Tik realiai antra juostele tokia pat ryski kaip pirma. Dabar ziuriu ir neatsigroziu  bigsmile.gif
Siandien 10DPI, rytoj HCG laukia, baisoka  smile.gif

Eina sau kaip faina thumbup.gif ziuriu I testa I ziureciau dar ilgai.Isivaizduoju kaip tu jautiesi..cia garantuotas teigiamas rezultatas drinks_cheers.gif nu super tiesiog.... labai tyliai ir trapiai sveikinu Jus 4u.gif primink kiek ir keliu dienu isodino? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimanteja @ 2015 02 22, 12:20)
user posted image
Oi labai didele ikeliau, nepykit, nemoku kitaip 4u.gif Tik realiai antra juostele tokia pat ryski kaip pirma. Dabar ziuriu ir neatsigroziu  bigsmile.gif
Siandien 10DPI, rytoj HCG laukia, baisoka  smile.gif


O kodėl baisoka? Juk rezultatas akivaizdus wub.gif Sveikinu!

LaiLa, gal ir tu pasitikrinti šiandien.. Irgi jau turėtų matytis 4u.gif
Atsakyti
Aciu labai 4u.gif As irgi dar negaliu patiketi, dabar vaikstau visur su tuo testu ir ziuriu i ji, kai jis visiskai isdziuvo, abi juosteles vos ne vienodos smile.gif Negaliu as dar patiketi, nes ketvirtadieni dar buvo neigiamas visiskai. Man vasario 12 diena idejo 1 embrionuka 2 dienu, o po to augino iki blastuciu likusius 6, is ju isaugo viena stipri, o antra labai silpna, tad pasiule deti tik ta 1 stipria, bet as paprasiau, kad idetu abi, gaila buvo ismesti biggrin.gif taigi vasario 15 man idejo 2 blastutes, kaip rasiau 1 stipria, o kita silpna. Tai kuris cia uzkibo nezinau, gal tas embrionukas 2 dienu, jei tik siandien rodo testukas, o iki siol nieko nerodydavo, nes blastute jau anksciau gal butu rode smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimanteja @ 2015 02 22, 13:23)
Aciu labai  4u.gif  As irgi dar negaliu patiketi, dabar vaikstau visur su tuo testu ir ziuriu i ji, kai jis visiskai isdziuvo, abi juosteles vos ne vienodos smile.gif Negaliu as dar patiketi, nes ketvirtadieni dar buvo neigiamas visiskai. Man vasario 12 diena idejo 1 embrionuka 2 dienu, o po to augino iki blastuciu likusius 6, is ju isaugo viena stipri, o antra labai silpna, tad pasiule deti tik ta 1 stipria, bet as paprasiau, kad idetu abi, gaila buvo ismesti biggrin.gif taigi vasario 15 man idejo 2 blastutes, kaip rasiau 1 stipria, o kita silpna. Tai kuris cia uzkibo nezinau, gal tas embrionukas 2 dienu, jei tik siandien rodo testukas, o iki siol nieko nerodydavo, nes blastute jau anksciau gal butu rode smile.gif



O galbut visi trys prikibo bigsmile.gif Tai visai imanoma, nesvarbu kad pries 4 dienas dar nieko nerode, hormonas HCG uzauga per keleta dienu o ne per viena iki to kad testas rodytu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimanteja @ 2015 02 22, 12:20)
user posted image
Oi labai didele ikeliau, nepykit, nemoku kitaip 4u.gif Tik realiai antra juostele tokia pat ryski kaip pirma. Dabar ziuriu ir neatsigroziu  bigsmile.gif
Siandien 10DPI, rytoj HCG laukia, baisoka  smile.gif


Sveikinuuuuuuu!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Bijoti HCG nera ko, nes jeigu jau mazo jautrumo naminis testas parode aiskia juostele - tai tu jau nestuke.gif
Primink, cia tu bijojai del negydytos endonetriozes?
Atsakyti
QUOTE(steka @ 2015 02 22, 13:35)
Sveikinuuuuuuu!!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Bijoti HCG nera ko, nes jeigu jau mazo jautrumo naminis testas parode aiskia juostele - tai tu jau  nestuke.gif
Primink, cia tu bijojai del negydytos endonetriozes?


Aciu labai visoms! 4u.gif 4u.gif 4u.gif Taip, cia as bijojau del negydytos endometriozes biggrin.gif na ziuresime kaip HCG per ateinancia savaite keisis ir ar viskas bus gerai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kazkieno zmona @ 2015 02 22, 08:38)
Sveikos. Na man antras ivf ir vel nepavyko verysad.gif klausymas- po kiek mazdaug laiko galima ir vel bandyti? Jei po dvieju ciklu ar nebutu per greitai? Ir kitas klausymas- jei du kartus nepavyko pas ta pati gydytoja ar pagalvot apie gydytojo keitima ?


Uzjauciu Kazkieno zmona unsure.gif Svarbiausia nenuleisti ranku ir tiketi! As po pirmo IVF kuris nepavyko, norejau is karto bandyti vel, bet gydytoja liepe palaukti apie 3 men, nes kiausides bent pas mane dar buvo skausmingos ir pasipute tokios, tad pirma karta lapkricio pradzioje buvo IVF, o antra leido daryti tik vasari bent man. Tai realiai kai atejo 3 menesines tada pradejome IVF. Na, o del gydytojo keitimo nezinau, cia jau kaip kam, as pirma dariausi vienoj klinikoj, o antra kitoj, bet tik todel kad norejau si karta ne ICSI darytis, o IMSI, nes vyro turtas prastas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimanteja: 22 vasario 2015 - 13:47
Na as pirma ivf dariau spali,o antra vasari.tai ir galvoju jei balandi noreciau trecia ivf daryt ar ne per anksti. O del daktaro keitimo-kai keli kartai nepavyksta visokiu minciu kyla . Is dvieju ivf - vienas kibimas buvo. Schema taikyta ir ilga ir trumpa. O rezultatas nulinis. Upas visiskai dinges sad.gif nors i kitu metu planus uzsirasiau,kad sausi supuosiu kudikelius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimanteja @ 2015 02 22, 13:44)
Aciu labai visoms!  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Taip, cia as bijojau del negydytos endometriozes  biggrin.gif  na ziuresime kaip HCG per ateinancia savaite keisis ir ar viskas bus gerai  smile.gif
Papildyta:


Sako, kad su nestumu endometriozes bukle pagereja. To ir linkiu - nestumo ir pagerejimo! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kazkieno zmona @ 2015 02 22, 14:10)
Na as pirma ivf dariau spali,o antra vasari.tai ir galvoju jei balandi noreciau trecia ivf daryt ar ne per anksti. O del daktaro keitimo-kai keli kartai nepavyksta visokiu minciu kyla . Is dvieju ivf - vienas kibimas buvo. Schema taikyta ir ilga ir trumpa. O rezultatas nulinis. Upas visiskai dinges sad.gif nors i kitu metu planus uzsirasiau,kad sausi supuosiu kudikelius smile.gif


Jeigu tau nemaudzia, neskauda nieko tai gal po 2 menesiu ir leistu, bet vistiek tures apziuret kokia bukle kiausidziu. Jei ne balandi tai gegue tikrai leis biggrin.gif Man tai maude po pirmo karto viena kiauside gana ilgokai, bet apziurejus pasake, kad tiesiog dar nesugrize jos pas mane i normalia bukle po stimuliaciju biggrin.gif As siaip manau po 2 IVF nepavykusiu keisciau daktara, vistiek kitas gal kitaip stimuliuot pasiulytu, na arba bent konsultacijai nueiciau paklausyt ka siulo kitas gydytojas smile.gif
Atsakyti