Įkraunama...
Įkraunama...

*Blondinės tiesiaplaukės dalinasi paslaptimis*

sveiki:) gal kuri nors esate bandziusi butent l'oreal prodigy 10.21 dazus. Ar gerai pasalina plauku gelsva atspalvi? Keliais tonais sviesina?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2015 02 13, 18:30)
sveiki:) gal kuri nors esate bandziusi butent l'oreal prodigy 10.21 dazus. Ar gerai pasalina plauku gelsva atspalvi? Keliais tonais sviesina?
user posted image


dažiau kelis kartus. plaukai labai zvilga, bet saknys geltonos gaunasi. stiprus mano plauku pigmentas.
Atsakyti
Ar tiesa, kuo tamsesnis pilkinamasis (violetinis) sampunas, tuo stipresnis poveikia, ar nieko bendro su spalva nera?
Atsakyti
Merginos,negadinkit savo plaukučių milteliais.tamsesnio natūralaus pigmento turinčioms ,geltonuma šalinkit su tonuojančiais dažiukais,kad išgautumet gražų šviesų atspalvį,baltą gražią spalvytę ir sveikus plaukus gali turėti tik natūraliai šviesios merginos.Geriau sveiki ir gražūs ,nei balti ir nualinti plaukai.smile.gif
Atsakyti
sveiki,gal kuri bandet naujiena?spalva atrodo lb grazi:)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laura4337 @ 2015 04 23, 13:54)
Merginos,negadinkit savo plaukučių milteliais.tamsesnio natūralaus pigmento turinčioms ,geltonuma šalinkit su tonuojančiais dažiukais,kad išgautumet gražų šviesų atspalvį,baltą gražią spalvytę ir sveikus plaukus gali turėti tik natūraliai šviesios merginos.Geriau sveiki ir gražūs ,nei balti ir nualinti plaukai.smile.gif


arba demeti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2015 05 17, 17:50)
sveiki,gal kuri bandet naujiena?spalva atrodo lb grazi:)
user posted image



isbandziau siuos dazus,spalvyte lb grazi gavos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2015 05 31, 20:01)
isbandziau siuos dazus,spalvyte lb grazi gavos wub.gif

Psirodykit wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2015 05 17, 16:50)
sveiki,gal kuri bandet naujiena?spalva atrodo lb grazi:)
user posted image

Mane irgi labai domina sitie.. Ar jie su milteliais?
Atsakyti
Jus pati dažotės sumaišiusi proporcijas, ar kirpykloje 4u.gif

Būtų įdomu pamatyti spalvą.
Atsakyti
Man is bandytu kolkas patys geriausi Igora Royal 12.1 smile.gif
Atsakyti
Iki siol dazydavau plaukus su Keune 1517, noreciau gal svelnesne, naturalesne spalva pabandyti, kazin kaip atspalvis nr 1000, gal kad bandete? smile.gif
Atsakyti