Įkraunama...
Įkraunama...

*Blondinės tiesiaplaukės dalinasi paslaptimis*

QUOTE(Shalimar @ 2015 06 29, 11:58)
Mane irgi labai domina sitie.. Ar jie su milteliais?



jie be milteliu:) spalva gavos beveik tokia pat kaip ant dezutes:)

spalva pas mane tokia, vienas prie vieno:)
user posted image


cia kita panele daze siais dazais ir atsiliepimas jos (gaila nesuprantu rusiskai)nuoroda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 14 liepos 2015 - 13:36
Sveikutes merginos, kokie geriausi dazai, blondininant namu salygomis? Esu blondine beveik naturali, bet noriu dar pasisviesint. Nusibalint sruogelemis. Ar ciuozt pas kirpeja mazo miestelio, ar namu salygomis. Gal per ta desimtmeti kol nedaziau, atsirado kokiu geresniu dazu prekybcentriuose? Kur dazo baltai baltai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(FoxLady @ 2015 07 10, 18:42)
Iki siol dazydavau plaukus su Keune 1517, noreciau gal svelnesne, naturalesne spalva pabandyti, kazin kaip atspalvis nr 1000, gal kad bandete? smile.gif

Kur ju gaut?
Papildyta:
p.s ar dazotes namuose sruogelemis per specialia kepure? Ar tokiu atveju jei norite sruoguoti, einate pas kirpeja.
Atsakyti
merginos, ar liko dar dazanciu namuose svieseplaukiu ?
apmirusi temukė.

Pati ejau 3k pas kirpeja, 2k geltona buvau (sake kirpej tokia ir turi buti spalva)
3k ejau pas kita, tai saknys geltonos. o visa kita marga biggrin.gif

Sakiau reikia pabandyti paciai dazytis, nes gaila jau pinigeliu.
gal kas daze Garnier olia 10,21 ?
gal labai sviesi cia. ?
Atsakyti
Kur Vilniuj nusipirkti Igora royal dazu?
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2015 08 02, 17:30)
merginos, ar liko dar dazanciu namuose svieseplaukiu ?
apmirusi temukė.

Pati ejau 3k pas kirpeja, 2k geltona buvau (sake kirpej tokia ir turi buti spalva)
3k ejau pas kita, tai saknys geltonos. o visa kita marga biggrin.gif

Sakiau reikia pabandyti paciai dazytis, nes gaila jau pinigeliu.
gal kas daze Garnier olia 10,21 ?
gal labai sviesi cia. ?


Man ziauriai pasitvirtino Wella Illumina Color 10/69
Blyn, dabar ziuriu, kad uzsisakiau 10 doh.gif Nu pabandysiu ir juos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2015 08 14, 14:22)
Man ziauriai pasitvirtino Wella Illumina Color 10/69
Blyn, dabar ziuriu, kad uzsisakiau 10  doh.gif Nu pabandysiu ir juos  unsure.gif

O tuos 10/69 su kuo maisot? Dviem indeliais sito?
http://www.kuryba.eu...l.html?___SID=U
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2015 08 14, 14:21)
O tuos 10/69 su kuo maisot? Dviem indeliais sito?
http://www.kuryba.eu...l.html?___SID=U


maisyti reikia su situo http://www.kuryba.eu...n-9-1000ml.html santykiu 2:1 (dazu 2, oksidatoriaus 1) As emiau 9%, bet gal geriau 12 % g.gif Nu del procentu nepakonsultuosiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2015 08 16, 12:59)
maisyti reikia su situo http://www.kuryba.eu...n-9-1000ml.html santykiu 2:1 (dazu 2, oksidatoriaus 1) As emiau 9%, bet gal geriau 12 %  g.gif Nu del procentu nepakonsultuosiu  rolleyes.gif

Tai ten tas pats turbut, tik didelis kiekis. O del santykio turbut suklydot, 1 dazu ir 2 emulsijos? (60ml dazu + 120ml emulsijos) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2015 08 16, 20:06)
Tai ten tas pats turbut, tik didelis kiekis. O del santykio turbut suklydot, 1 dazu ir 2 emulsijos? (60ml dazu + 120ml emulsijos) smile.gif


Kiekviena karta kai dazau - ieskau internete kokiu santykiu imti doh.gif Sakiau gal snd bandyti 1:1 g.gif O kur rasti tas normas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2015 08 17, 08:54)
Kiekviena karta kai dazau - ieskau internete kokiu santykiu imti  doh.gif Sakiau gal snd bandyti 1:1  g.gif O kur rasti tas normas  g.gif

As visa gyvenima dazau 1 dazu ir 2 emulsijos, tik karta pabandziau 1 prie 1 ir labai nusivyliau, gavausi visiskai geltona doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2015 08 17, 09:53)
As visa gyvenima dazau 1 dazu ir 2 emulsijos, tik karta pabandziau 1 prie 1 ir labai nusivyliau, gavausi visiskai geltona doh.gif


Ane g.gif Nu blyn, man atrodo as emiau 1 emulsijos ir 2 dazu blink.gif Nu siandien 1 dazu ir 2 emulsijos imsiu biggrin.gif Nu uzmusk - neatsimenu, kokiu santykiu daziau doh.gif


Va ka raso prie dazu kuryba.eu g.gif

Naudojimosi instrukcija: Naudodami plaukų dažus WELLA Illumina Color būtinai vadovaukitės instrukcija, esančia pakuotės viduje. Mūvėkite apsaugines pirštines. Plaukų dažus WELLA Illumina Color ir oksidacinę emulsiją skieskite santykiu 1:1. Rekomenduojama maišyti su Welloxon Perfect kreminiu oksidantu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivija: 17 rugpjūčio 2015 - 10:13
QUOTE(Daivija @ 2015 08 17, 11:02)
Ane  g.gif Nu blyn, man atrodo as emiau 1 emulsijos ir 2 dazu  blink.gif Nu siandien 1 dazu ir 2 emulsijos imsiu  biggrin.gif Nu uzmusk - neatsimenu, kokiu santykiu daziau  doh.gif
Va ka raso prie dazu kuryba.eu  g.gif

Naudojimosi instrukcija: Naudodami plaukų dažus WELLA Illumina Color būtinai vadovaukitės instrukcija, esančia pakuotės viduje. Mūvėkite apsaugines pirštines. Plaukų dažus WELLA Illumina Color ir oksidacinę emulsiją skieskite santykiu 1:1. Rekomenduojama maišyti su Welloxon Perfect kreminiu oksidantu.

Man kirpeja sakydavo, kad jei nori sviesinti smarkiai, jei tavo plaukai tamsus, reikia imti dvigubai daugiau emulsijos nei dazu, jei tik siek tiek pakeisti spalva gal uztektu maziau.. g.gif
Atsakyti