Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prižiūrėti roletus?

sveikos mamytes, isistatem virtuvej roleta, grazu ir saule ryte akiu nespigins, bet...kaip ji priziureti g.gif juk virtuveje riebalais apkibs tai garantija....
Atsakyti
QUOTE(sonatėlė @ 2006 07 05, 20:39)
sveikos mamytes, isistatem virtuvej roleta, grazu ir saule ryte akiu nespigins, bet...kaip ji priziureti  g.gif  juk virtuveje riebalais apkibs tai garantija....

Jei virs virykles yra garu susiurbikas (nezinau, kaip is tikro vadinamas) ir virdama ji kaskart ijungi bei jo filtra reguliariai keiti, neturetu daug riebalu uzsikrauti. O kaip gi su sienom - ant ju riebalu tiek pat nuseda tongue.gif Turiu virtuveje uzuolaidas, nepasakyciau, kad riebalai nuo ju varva, ir neplaunu ju kas savaite.O del rollo valymo - paimsi kempinele, valymo priemone i kibira ir ciuru ciuru, bruks brukst - kaip rusas sako - liubis katatsa, liubi i sanicki vozit.
Atsakyti
As tai noriu roletus pirkti svetaineje, vietoj naktiniu uzuolaidu.As juos paslepsiu uz dieniniu.Idomu, ar jie nepersisviecia, kai vakare namuose dega sviesa?As noreciau pirkti standartinius is senuku.
Atsakyti
Nusipirkau roletus virtuvei. Dar neseniai kabo, riebalais neapsitaškė, tačiau aplipo naktiniais vabzdžiais. Priskrenda naktį, nes virš lango lauke kabo kiemą apšviečianti lempa. O kai ryte susuku roletą, tai su juo susisuka ir visokie mašalai gun_bandana.gif bash.gif. Nežinau ką daryti, nes kai pirkau roletus, tai sakė, kad jų plauti negalima, tik valyti. O kaip valyti, jei jie prilimpa išorinėj roletų pusėj? Negi reiks ardyti? verysad.gif
Atsakyti
Kiek žinau roletai valomi valyklose, o kaip namų sąlygom tą padaryti neaišku, o dar jei dar nuo riebalų doh.gif Virtuvėje gal geriau žaliuzes kabinti vargo mažiau bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sonatėlė @ 2006 07 05, 22:39)
sveikos mamytes, isistatem virtuvej roleta, grazu ir saule ryte akiu nespigins, bet...kaip ji priziureti  g.gif  juk virtuveje riebalais apkibs tai garantija....


Riebalais apkimba jei viryklė dujinė. Jei elektrinė - to nebus.
Jei visdėlto riebaluotas ruletas, pravalyk su silpnu FAIRY tirpalu (FAIRY+H2O)

Aš turiu ant kelių langų, tai prasiurbiu su dulkių siurbliu. Aišku, po kelių metų nebeužteks, reiks kažkaip kitaip valyti
Atsakyti
Virtuvėj roletus geriausia daryti su plastikiniu gaubteliu(apsauga) į kurią susisuka medžiaga. Aš ir kambaryje tokius dėjau. Jau metai laiko kaip jie kaba, bet dar minties nebuvo juos kaip nors valyti smile.gif
Atsakyti
Mes irgi nusipirkom roletus visiems langams. Tikrai esu patenkinta. O mintis kad valyti valykloje man nebuvo atejusi. biggrin.gif As pardavejo klausiau kaip valyti, tai jis paaiskino kad geriau neliesti rankomis, o dulkes su siurbliu.
Atsakyti
Pas mane irgi yra roletai.Riebalais tikrai neapsinese,tik kartais tie masaliukai prilimpa.Tai kai jie sudziuna atsargiai su nagu pakrapstau ir nukrenta.Na ,o jeigu stipriau issitepa- tai roleta su kilimu valikliu pavalau. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemaika @ 2006 07 09, 20:50)
Nusipirkau roletus virtuvei. Dar neseniai kabo, riebalais neapsitaškė, tačiau aplipo naktiniais vabzdžiais. Priskrenda naktį, nes virš lango lauke kabo kiemą apšviečianti lempa. O kai ryte susuku roletą, tai su juo susisuka ir visokie mašalai gun_bandana.gif  bash.gif. Nežinau ką daryti, nes kai pirkau roletus, tai sakė, kad jų plauti negalima, tik valyti. O kaip valyti, jei jie prilimpa išorinėj roletų pusėj? Negi reiks ardyti? verysad.gif

Užkišk ranką iš šono atsargiai ir nuimk tuos parazitus mirksiukas.gif
Atsakyti
prieš kelias dienas visuose kambariuose įskaitant ir virtuvę sudėjo roletus, laaabbbaaaiii faina ir gražu ir praktiška manau g.gif bus.,jei kas stačiai ant jų nelies kokio vyno tai valyt manau nereix mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mane virtuvėj jau metai laiko kaip roletai kaba, bet nepasakyčiau, kad jie apsinešė. tiesiog karts nuo kart juos nusiurbiu su dulkių siurbliu
Atsakyti