Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prižiūrėti roletus?

QUOTE(Keiti @ 2008 07 14, 14:14)
Aš girdėjau, kad taip nutinka impregnuotiems ruletams, o Jūsų kokie?




Na kad net nezinau atrodo, kad paprasti, taciau nera pastovios kambario temperaturos, tai gal del to... ir pelyja g.gif , kazkur cia skaiciau ,kad reikia juos visiskai neuztraukti, taciau sis metodas senai patikrintas- nepadejo
Atsakyti
O gal kuri parekomenduos miestra, kuris tavrko roletus, uz zmoniska kaina? kaune.
Atsakyti
Tai va su spiritu viskas puikiai nusivalo!!!!!
[/quote]
O PRASKIEST SPIRITO NEREIKIA g.gif

QUOTE(bangabanga @ 2007 08 04, 11:17)
as taip pat ketinu deti roletus, bet isgirdau toki dalyka - neva nuo kaitrios  saules, jie patyzta, na nebetelpa i savo vieta. tad noreciau, kad atsakytumet tos, kurios jau seniai turi ir ypac jei langai pietu puseje (na ten kur daugiau saules). idomu kokius geriau deti, ar yra koks medziagu pasirinkimas pagal faktura ar kaip ?

PAS MUS LANGAI Į PIETŲ PUSĘ,ANTRI METAI JAU IR PASTOVIAI NULEISTI,BET ATRODO KAIP NAUJI thumbup.gif
Atsakyti
Gal pasidalintumėt patirtimi, kaip pas jus pritvirtinti roletai? Prie lango ar sienos, t. y. jie dengia tik stiklą ar visą lango ertmę? Kaip suprantu, jei dengs tik stiklą, langai gali rasoti ir teks langą "gadinti" gręžiant skyles? Bet jei tvirtinti prie sienos ir dengti visą lango ertmę, gal nelabai gražu, o ir lango atidaryti nepavyks, jei roletas bus nuleistas.

Kur Vilniuje geriau pirkti roletus, kaip suprantu: Dextera, Eurivila, Lauresta, Ardena populiariausios firmos, kurioje pigiau?
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2009 11 04, 22:03)
Gal pasidalintumėt patirtimi, kaip pas jus pritvirtinti roletai? Prie lango ar sienos, t. y. jie dengia tik stiklą ar visą lango ertmę? Kaip suprantu, jei dengs tik stiklą, langai gali rasoti ir teks langą "gadinti" gręžiant skyles? Bet jei tvirtinti prie sienos ir dengti visą lango ertmę, gal nelabai gražu, o ir lango atidaryti nepavyks, jei roletas bus nuleistas.

Kur Vilniuje geriau pirkti roletus, kaip suprantu: Dextera, Eurivila, Lauresta, Ardena populiariausios firmos, kurioje pigiau?


Langų rasojimui roletai įtakos neturi - jei langai be roletų praeitą žiemą nerasojo, nerasos ir šiemet su roletais. Langai paprastai rasoja dėl per didelės dregmės, prastos ventiliacijos ir per plačių palangių, kurios užstoja radiatorius.

Jei roletą tvirtinsite prie lango, tai "sugadinsite" ne langą, o tik stiklajuostę. Jei roletą nuėmus tos 4 skylutės labai jau erzins, pasikeisite tiesiog pačią stiklajuostę. Nors galėčiau lažintis, kad kartą užsidėjusi roletą, jo jau ir nebenuimsit - velniškai patogus daiktas! Po 5 metų pasikeisit auginuką, ir tiek smile.gif

Prie lango nišos tvirtinami roletai, man asmeniškai, net labai gražu thumbup.gif , ypač kai interjeras toks neperkrautas ir gana minimalistinis. O jie ir pigūs. Tačiau tokie nelabai tinka, jei mėgstat apkrauti palanges daiktais, gėlių vazonais ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Namų Fėja @ 2009 11 04, 21:59)
Langų rasojimui roletai įtakos neturi - jei langai be roletų praeitą žiemą nerasojo, nerasos ir šiemet su roletais. Langai paprastai rasoja dėl per didelės dregmės, prastos ventiliacijos ir per plačių palangių, kurios užstoja radiatorius.

Jei roletą tvirtinsite prie lango, tai "sugadinsite" ne langą, o tik stiklajuostę. Jei roletą nuėmus tos 4 skylutės labai jau erzins, pasikeisite tiesiog pačią stiklajuostę. Nors galėčiau lažintis, kad kartą užsidėjusi roletą, jo jau ir nebenuimsit - velniškai patogus daiktas! Po 5 metų pasikeisit auginuką, ir tiek  smile.gif

Prie lango nišos tvirtinami roletai, man asmeniškai, net labai gražu  thumbup.gif , ypač kai interjeras toks neperkrautas ir gana minimalistinis. O jie ir pigūs. Tačiau tokie nelabai tinka, jei mėgstat apkrauti palanges daiktais, gėlių vazonais ir pan.


Ačiū, Namų Fėja, tu tikra Namų Fėja, iškart viskas daug aiškiau biggrin.gif Beje, kaip suprantu, patiems juos pritvirtinti nėra sudėtinga? Roletai, tvirtinami prie nišos, pigesni?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aisvyde: 05 lapkričio 2009 - 19:16
QUOTE(aisvyde @ 2009 11 05, 21:16)
[size=1][/size]

Ačiū, Namų Fėja, tu tikra Namų Fėja, iškart viskas daug aiškiau  biggrin.gif Beje, kaip suprantu, patiems juos pritvirtinti nėra sudėtinga? Roletai, tvirtinami prie nišos, pigesni?


Paprastų roletų (na tų, kur tvirtinasi ne prie stiklo, o prie nišos) montavimas tikrai elementarus, sugebu netgi aš ax.gif Su kasetiniais kiek sudėtingiau, bet pasikonsultavus irgi įmanoma smile.gif

Ir taip, roletai, tvirtinami tiesiog prie nišos, yra gerokai pigesni.
Atsakyti
QUOTE(Namų Fėja @ 2009 11 10, 15:25)
Paprastų roletų (na tų, kur tvirtinasi ne prie stiklo, o prie nišos) montavimas tikrai elementarus, sugebu netgi aš  ax.gif Su kasetiniais kiek sudėtingiau, bet pasikonsultavus irgi įmanoma smile.gif

Ir taip, roletai, tvirtinami tiesiog prie nišos, yra gerokai pigesni.


Ačiū, Namų Fėja, tavo dėka apsisprendžiau 4u.gif jau žinau, būti ar nebūti biggrin.gif
Atsakyti
O gal žinote su kuo galima išvalyti dėmeles ant roletų? apkakojo musės vasaradoh.gif su vandeniu ir su fairy bandžiau, nenusivalo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jul-ija: 17 lapkričio 2009 - 19:19
QUOTE(Namų Fėja @ 2009 11 04, 21:59)
Langų rasojimui roletai įtakos neturi - jei langai be roletų praeitą žiemą nerasojo, nerasos ir šiemet su roletais. Langai paprastai rasoja dėl per didelės dregmės, prastos ventiliacijos ir per plačių palangių, kurios užstoja radiatorius.

Jei roletą tvirtinsite prie lango, tai "sugadinsite" ne langą, o tik stiklajuostę. Jei roletą nuėmus tos 4 skylutės labai jau erzins, pasikeisite tiesiog pačią stiklajuostę. Nors galėčiau lažintis, kad kartą užsidėjusi roletą, jo jau ir nebenuimsit - velniškai patogus daiktas! Po 5 metų pasikeisit auginuką, ir tiek  smile.gif

Prie lango nišos tvirtinami roletai, man asmeniškai, net labai gražu  thumbup.gif , ypač kai interjeras toks neperkrautas ir gana minimalistinis. O jie ir pigūs. Tačiau tokie nelabai tinka, jei mėgstat apkrauti palanges daiktais, gėlių vazonais ir pan.



Kaip tuomet paaiskinsite tai, kad jeigu roletas, tvirtinamas prie stiklo buna pakeltas apie 20 cm nuo apacios tuomet langas nerasoja, o jeigu nuleistas iki apacios - tuomet rasoja? Kieno cia itaka? Palanges, radiatoriaus, ar orlaides? smile.gif
Atsakyti
o aš čia visur ieškojau info, kaip išvalyti dėmes ir musių "kakutį" iš roletų. Ir šiandien nutariau surizikuoti. Nusikabinau roletą, išsitiesiau ant plytelių, musių kakutį ištepiau dėmių valikliu, palaikiusi patryniau su nešiurkščiu šepečiu, tada dar milteliais nušveičiau su tuo šepečiu ir labai labai gerai pakabintą nuploviau dušu. Leidau nusivarvėti ir dar drėgną užkabinau ant lango. Roletai kaip nauji thumbup.gif Nieks jiems neatsitiko. Buvo nevalyti 4 metai, mano šviesūs ir sumontuoti virtuvėje, tad jau atrodė nekaip. O ir medžiagytė buvo ne iš brangiausių ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristteja: 10 rugpjūčio 2011 - 16:01
QUOTE(kristteja @ 2011 08 10, 18:00)
o aš čia visur ieškojau info, kaip išvalyti dėmes ir musių "kakutį" iš roletų. Ir šiandien nutariau surizikuoti. Nusikabinau roletą, išsitiesiau ant plytelių, musių kakutį ištepiau dėmių valikliu, palaikiusi patryniau su nešiurkščiu šepečiu, tada dar milteliais nušveičiau su tuo šepečiu ir labai labai gerai pakabintą nuploviau dušu. Leidau nusivarvėti ir dar drėgną užkabinau ant lango. Roletai kaip nauji thumbup.gif Nieks jiems neatsitiko. Buvo nevalyti 4 metai, mano šviesūs ir sumontuoti virtuvėje, tad jau atrodė nekaip. O ir medžiagytė buvo ne iš brangiausių ax.gif


Ojojoi ax.gif Dabar mergaitės pasiskaičiusios čia ims savo roletus švarinti jūsų būdu, o tada jau laukite keiksmų lavinos.... lotuliukas.gif Jei rimtai, tai jums pasisekė. Viskas labai priklauso nuo paties audinio (ypač nuo jo impregnavimo). Labai daugeliu atveju po tokių procedūrų audinys ne tik pakeistų savo spalvą, bet ir formą... Skalbti retą kurį audinį leidžiama (pagal gamintojo rekomendacijas). Naudoti valiklių nerekomenduojama apskritai. Na bet džiaugiuosi, kad jums pavyko! 4u.gif Pridursiu, kad mano darbas susijęs su roletais.

Aš musių kakučius nuo savo balto roleto audinio maždaug kartą per metus (tinginė rolleyes.gif ) nuvalau drėgna vos vos pamuiluota (paprastu rankų muilu arba baltos spalvos indų plovikliu) kempinėlės aštriąja puse. Man labai lengvai nusivalo. Tačiau vėlgi, neatsakau, jeigu kažkoks audinys ir to neatlaikys blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Namų Fėja: 11 rugpjūčio 2011 - 15:28