Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prižiūrėti roletus?

QUOTE(Namų Fėja @ 2011 08 11, 16:26)
Ojojoi  ax.gif  Dabar mergaitės pasiskaičiusios čia ims savo roletus švarinti jūsų būdu, o tada jau laukite keiksmų lavinos....  lotuliukas.gif  Jei rimtai, tai jums pasisekė. Viskas labai priklauso nuo paties audinio (ypač nuo jo impregnavimo). Labai daugeliu atveju po tokių procedūrų audinys ne tik pakeistų savo spalvą, bet ir formą... Skalbti retą kurį audinį leidžiama (pagal gamintojo rekomendacijas). Naudoti valiklių nerekomenduojama apskritai. Na bet džiaugiuosi, kad jums pavyko!  4u.gif Pridursiu, kad mano darbas susijęs su roletais.

Aš musių kakučius nuo savo balto roleto audinio maždaug kartą per metus (tinginė rolleyes.gif ) nuvalau drėgna vos vos pamuiluota (paprastu rankų muilu arba baltos spalvos indų plovikliu) kempinėlės aštriąja puse. Man labai lengvai nusivalo. Tačiau vėlgi, neatsakau, jeigu kažkoks audinys ir to neatlaikys  blush2.gif


sutinku, kad daug kas priklauso nuo audinio. Gal koks vienspalvis tamsus audinys ir pabluktų. Nežinau, ar skirtingi roletų gamintojai naudoja skirtingos kokybės audinį, bet manieji buvo iš Isvetos, šviesūs, su įvairių atspalvių rusvais ir gelsvais rutuliais. Aš jau buvau susiruošusi keisti naujais. Todėl ir nebijojau rizikuoti. Ir džiaugiuosi, kad rezultatas superinis. Be to, kai kabino, man sakė, kad jų plauti negalima. Bet pasirodė, kad galima...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristteja: 12 rugpjūčio 2011 - 12:40
QUOTE(kristteja @ 2011 08 12, 14:39)
sutinku, kad daug kas priklauso nuo audinio. Gal koks vienspalvis tamsus audinys ir pabluktų. Nežinau, ar skirtingi roletų gamintojai naudoja skirtingos kokybės audinį, bet manieji buvo iš Isvetos, šviesūs, su įvairių atspalvių rusvais ir gelsvais rutuliais. Aš jau buvau susiruošusi keisti naujais. Todėl ir nebijojau rizikuoti. Ir džiaugiuosi, kad rezultatas superinis. Be to, kai kabino, man sakė, kad jų plauti negalima. Bet pasirodė, kad galima...


Tai daugiau priklauso ne nuo audinio kokybės, o nuo jo sudėties ir apdirbimo būdo. Aukščiausios kokybės audinys, turintis sudėtyje bent 40 proc. natūralios medvilnės išskalbtas susitrauktų. Audinys su satinu bedžiūdamas išsikraipytų pagal audimo raštą. Populiariausi audiniai iš gryno poliestierio. Jeigu jie smarkiai impregnuoti, rizikuoti gal ir galima. tačiau visuomet lieka tikimybė, kad dažai "pabėgs" doh.gif Taigi, paisyti gamintojo rekomendacijų tikrai verta mirksiukas.gif
Atsakyti
Keliu seną temą, kad nereikėtų kurti naujos. Kaip išvalyti roletą, kuris aptaškytas svarainių sultimis? Jau daug kas išbandyta - nepadeda.. verysad.gif
Atsakyti