Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prižiūrėti roletus?

Roletus jau kokie 3 metai turiu kambariuose: svetainėje ir miegamajame. Kartą per 3 mėnesius nuimu, prasiurbiu kruopščiai, dėmeles (jau tie vabzdžiai...)išvalau sausai. Pati stebiuosi, bet vis dar atrodo puikiai. Maniškiai tokie a la drobiniai, pusiau permatomi.
Atsakyti
dabar per remontus neuztraukem iki galo virtuvej roletus-tai liko druze(roletukai virtuvej balti-dramblio kaulo)Buvo labai gaila verysad.gif
Kituose kambariuose thumbup.gif
Kai dabar dejau miegamajam-pats meistras sake,kad bandykite su spiritu arba teks pakeisti doh.gif (neplanavau taip greit keisti audini-ziema dejau virtuvej)

Tai va su spiritu viskas puikiai nusivalo!!!!!
Atsakyti
Pas mane virtuvej roletai, paprasti a la bambukiniai is "seniu". Pastebejau druze sviesia irgi g.gif Galvojau gal nuo saules, o gal nuo susukimo pabalo. Dar rimtai tuo reikalu neuzsiemiau, bet reiks nukabint paziuret kame reikalas ...
Atsakyti
QUOTE(ina' @ 2006 07 14, 17:01)
Pas mane irgi yra roletai.Riebalais tikrai neapsinese,tik kartais tie masaliukai prilimpa.Tai kai jie sudziuna atsargiai su nagu pakrapstau ir nukrenta.Na ,o jeigu stipriau issitepa- tai roleta su kilimu valikliu pavalau. thumbup.gif

Aš pavalau roletus šiurkščia kempinėle, suvilgyta indų ploviklio tirpale, ypač tinka, kai musyčių vasarą prilimpa.
Atsakyti
Turiu ir aš roletus miegamajame. Labai praktiškas daiktas: vasarą nuo saulės apsaugo, tai gali žmoniškai išsimiegot(langas rytinej pusėj). Kadangi aš juos noleidžiu tik nakčiai, tai valyti neprisireikė- kaip nauji. Norėčiau ir virtuvėje roletų Jau metai, kaip remontas padarytas, o langas plikas...Jeigu su valymu nėr problemų, tai reiks paskubėt užsisakyt. Ačiū visoms už patarimus.
Atsakyti
as taip pat ketinu deti roletus, bet isgirdau toki dalyka - neva nuo kaitrios saules, jie patyzta, na nebetelpa i savo vieta. tad noreciau, kad atsakytumet tos, kurios jau seniai turi ir ypac jei langai pietu puseje (na ten kur daugiau saules). idomu kokius geriau deti, ar yra koks medziagu pasirinkimas pagal faktura ar kaip ?
Atsakyti
QUOTE(bangabanga @ 2007 08 04, 12:17)
as taip pat ketinu deti roletus, bet isgirdau toki dalyka - neva nuo kaitrios  saules, jie patyzta, na nebetelpa i savo vieta. tad noreciau, kad atsakytumet tos, kurios jau seniai turi ir ypac jei langai pietu puseje (na ten kur daugiau saules). idomu kokius geriau deti, ar yra koks medziagu pasirinkimas pagal faktura ar kaip ?

Negirdėjau tokio dalyko, kad praskysta doh.gif . Turiu jau daugiau kaip trys metai, berods g.gif . Siurbliu pereinu karts nuo karto ir tiek...Jei kokia musė prisiploja - pavalau drėgna kempinėle ir viskas mirksiukas.gif .
Papildyta:
Beje, virtuvėje net keturi vienetai. Šviesios spalvos ir nieko jiems nesidaro...Aš ir dažniausiai juos nuleidžiu tik nakčiai drinks_cheers.gif . Tik miegamajam visą parą nuleisti, retai kada pakeliami. O vaiko kambaryje "impregnuoti" - nepraleidžia šviesos. Irgi nuleidžiami tik nakčiai.
Atsakyti
QUOTE(bangabanga @ 2007 08 04, 11:17)
as taip pat ketinu deti roletus, bet isgirdau toki dalyka - neva nuo kaitrios  saules, jie patyzta, na nebetelpa i savo vieta. tad noreciau, kad atsakytumet tos, kurios jau seniai turi ir ypac jei langai pietu puseje (na ten kur daugiau saules). idomu kokius geriau deti, ar yra koks medziagu pasirinkimas pagal faktura ar kaip ?

O mes ir karštą dieną nuleistus laikom, kad kambariai baisiai neprišiltų. Roletai ant visų langų, taip pat ir pietų pusėj. Jokių problemų, niekas netyžta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemaika @ 2006 07 09, 20:50)
  Nežinau ką daryti, nes kai pirkau roletus, tai sakė, kad jų plauti negalima, tik valyti.


Kaip gerai kad radau sia temele ,nes jau norejau ardyt virtuvini roleta ir kist i vonia unsure.gif ..apipyle mus is virsaus ir kai vanduo bego nuo lubu ,uzbego ir ant roleto ir dabar liko toks sakyciau nemazas plemas,tai galvoju ka daryt ,kaip manot jei su feiriu plausiu neliks dar didesne deme g.gif
Atsakyti
sveiki,
O as kaip tik esu labai nusivilusi roletais verysad.gif ziema langai rasoja, isimete pelesis
o kai muse iviniojau ir ji issitaske deme gera liko vienu zodziu valaiau rezultatas tragiskas
Atsakyti
QUOTE(Kvakuska @ 2008 06 24, 21:25)
sveiki,
O as kaip tik esu labai nusivilusi roletais  verysad.gif  ziema  langai rasoja, isimete pelesis
o kai muse  iviniojau ir ji issitaske deme gera liko vienu zodziu valaiau rezultatas tragiskas



Kazkur jau sia tema diskutavo. Langai pelyja, nes oras nevaiksto kai roletas visiskai nuleistas. Todel geriau deti roleta ant visos nisos o ne prie stiklo.
Atsakyti
QUOTE(Kvakuska @ 2008 06 24, 21:25)
sveiki,
O as kaip tik esu labai nusivilusi roletais  verysad.gif  ziema  langai rasoja, isimete pelesis
o kai muse  iviniojau ir ji issitaske deme gera liko vienu zodziu valaiau rezultatas tragiskas

Aš girdėjau, kad taip nutinka impregnuotiems ruletams, o Jūsų kokie?
Atsakyti