Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai 2014

QUOTE(A2te @ 2015 04 18, 15:45)
Va sitoj vietoj tai as griezta,ne pirna karta girdziu, kad darzeliuose ne tik nepriziureti vaikai  bet dar ir suzaloti. Toks jausmas, kad aukletojos kavos gerti ten susirenka, tegul dirba savo darba, o jei nesugeba tai ne ten dirba. Isnarinta ar luzusi ranka tai ne juokas, kas bus sekanti karta?! Atsitiktu taip kur nors uzsieni tai po teismus uztampytu tas aukletos su visais darzeliais, o mes, lietuves, kaip visada "aj nenoriu pyktis". Nu negaliu kokia as pikta sitoj vietoj


Tai va vis dar svarstau skambint ten aiskintis ar ne.. Bet mano vaikas labai judrus, ir kartais net as uzsimerkiu ir tiesiog laukiu kuom baigsis skrydis nuo sofos. Tai bijau kad paskui pasiulys keisti darzeli ar is vis atsiimti is darzo vaika, o variantu Vilniuj darzeliu klausimu nelabai daug.
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2015 04 20, 22:42)
Tai va vis dar svarstau skambint ten aiskintis ar ne.. Bet mano vaikas labai judrus, ir kartais net as uzsimerkiu ir tiesiog laukiu kuom baigsis skrydis nuo sofos. Tai bijau kad paskui pasiulys keisti darzeli ar is vis atsiimti is darzo vaika, o variantu Vilniuj darzeliu klausimu nelabai daug.


O jus jiems pasiulykit pasikeisti aukletojas i dirbancias savo darba. Manau, kad bent paklauskit kaip cia atsitiko toks dalykas, kad net luzo kaulas. O tu siulymu nereikia bijoti, nes bent is mokyklos (del darzelio nesu tikra) neturi teises ismesti, pasiulyti gali, bet ismesti ne. Nesutiksit ir niekur neisit, ne jus gi kalta, kad jusu vaiko nepriziurejo
Atsakyti
Auuuu, yra cia kas nors? smile.gif mes 4ias dienas pakarsciave iki 39 ir daugiau uzauginome 2 pirmus dantis, tikiuosi kiti ateis lengviau...
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2015 04 27, 22:34)
Auuuu, yra cia kas nors? smile.gif mes 4ias dienas pakarsciave iki 39 ir daugiau uzauginome 2 pirmus dantis, tikiuosi kiti ateis lengviau...

Sveika
Su pirmais dantukais 4u.gif
Justui dantukai irgi taip dygo ir aš tikiuos kad kiti lengviau lys drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(butke @ 2015 04 27, 21:44)
Sveika
Su pirmais dantukais 4u.gif
Justui dantukai irgi taip dygo ir aš tikiuos kad kiti lengviau lys drinks_cheers.gif

Idomiai kaip jums.. g.gif mano maze kai susirgo gripu, po 1,5 sav islindo dantukai du. Tai dabar galvoju, ar ten tikrai gripas buvo, ar tik dantu dygimas biggrin.gif nu, bet tikiuos, ne be reikalo vaistus gerem smile.gif
Atsakyti
ojej kaip nesmagu su temperatura, mum dygsta jau 8 lygtais..kolkas be temperaturos..bet slogyte (permatomas skystymėlis gal teisingiau) neuzkemsanti tokia del dantuku smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Mums irgi pirmi dantukai su slogyte prasikale. Daugiau nesimato kol kas.
Po 4u.gif uz temperaturas ir kad kiti lengviau augtu
Atsakyti
Sveikos, mes neturim nieko naujo papasakot, tai ir nesireiškiam labai, o diskusijos žiūriu nevyksta. Turi mergina 4 dantis, valgo košes po truputį. Vieną rytinį maitibimą jau pakeitė grūdinė košė, bandau dabar pietų maitinimą pakeisti daržoviene, bet daržoves neitin mėgsta, neatrandu skanaus recepto.
Atsakyti
Klausimas diskusijai -kaip jus ziurit i primaitinimo rekomendacijas? Grieztai laikotes visu "mesa tik nuo 8 men.", "jokios druskos" ir pan.? smile.gif
Atsakyti
Tikrai ne griežtai smile.gif bet atsižvelgiu situacijon, mėsa tikrai tik nuo 8, bet ragavo jau ir kukurūzų - be cukraus, bet ir javaini suvalgė - su cukrum...nu stengiuos be cukraus, druskytės nelabai, nu kažkada čiut įdėjau skirtumo jokio tai nededu smile.gif sviestuko, aliejuko...grūdines košes aš mišinuku pabaldau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(A2te @ 2015 04 29, 22:41)
Klausimas diskusijai -kaip jus ziurit i primaitinimo rekomendacijas? Grieztai laikotes visu "mesa tik nuo 8 men.", "jokios druskos" ir pan.?  smile.gif

Laisvai žiūriu:) mėsa jau daviau, tiesiog kai turim kz geresnes (triusienos, versienos ir pan.), tai ir mažajai tuo paciu duodu. Su druska specialiai jai negaminu, bet kartais valgo ka nors visiems pagaminto (rytinės košės, plova, moliūgines sriubos ar pan.), tai ten buna druskos ir prieskoniu. Tiesa, turbut svarbu, kad mes apskritai visai seimai gan sveikai gaminam - minimumas prieskoniu, visi jie ekologiški, arba apskritai elementarios džiovintos žoleles ir pan. Kai kai duodu i ranka pakramtyt, nors nesu 100 % BLW salininke, košes visas kūdikiskas beveik subaige, po truputi pereina prie įprastu, stambesnio grūdo. Man atrodo, mano primaitinimo buda daugiausiai lemia tai, kad esam didele šeima, 3 vaikai, du maži pametinukai, nelabai as turiu laiko, tai stengiuosi gaminti taip, kad butu greitai, šviežiai, sveikai ir daugiau ar maziau visiems tiktu ar butu įmanoma pritaikyti (sumalti, kzk išimti ir pan.)
Atsakyti
QUOTE(Tindirindiriuška @ 2015 04 29, 22:56)
Tikrai ne griežtai smile.gif bet atsižvelgiu situacijon, mėsa tikrai tik nuo 8, bet ragavo jau ir kukurūzų -  be cukraus, bet ir javaini suvalgė - su cukrum...nu stengiuos be cukraus, druskytės nelabai, nu kažkada čiut įdėjau skirtumo jokio tai nededu smile.gif sviestuko, aliejuko...grūdines košes aš mišinuku pabaldau smile.gif


As irgi liberaliai ziuriu, jau ir mesos ragaujam, bet nelabai megsta tai nekisu per prievarta. Kartais kai reikia ka pasidaryti duodu vaikiska sausaini, bet ziuriu yra ir daugiau duodanciu saldumynu. Koki javaini davei? Gal ir as bandyciau
Atsakyti