Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai 2014

Sveikos Justas šeip mažai valgo saldžių košių atsisako valgyti iš vaisių tai tik bananą arba obuolį nu dar kartais daržovių košės užkabina bet ir tai mažai pagrinde tai mp nežinau ką beduot mėsos jau daviau paragaut bet irgi nepatiko tai jai valgytu duočiau ir saldžiau bet jis tikriausiai į tetuką mažai valgys nes tetis kūdas kaip dviratis
Atsakyti
QUOTE(butke @ 2015 04 30, 14:21)
Sveikos Justas šeip mažai valgo saldžių košių atsisako valgyti iš vaisių tai tik bananą arba obuolį nu dar kartais daržovių košės užkabina bet ir tai mažai pagrinde tai mp nežinau ką beduot mėsos jau daviau paragaut bet irgi  nepatiko tai jai valgytu duočiau ir saldžiau  bet jis tikriausiai į tetuką mažai valgys nes tetis kūdas kaip dviratis


Aš vieną ir tą pačią košę duodu bent savaitę, nori nenori. Nešokinėju prie vis naujų. Grūdines pripažino, daržovienių dar ne, padariau dabar pertrauką ir vėl duosiu tą pačią, kurios "nemėgo".

Dėl rekomendacijų. Laikiausi jų pirmą mėn. Spjoviau ir gaminu kaip išeina. Neduodu tokios košės, kuri man pačiai neskani, todėl ir vos vos sūdau, ir vos vos saldinu, balinau karvės pienu, kol sugalvojau mišinuku balinti smile.gif duodu į rankytę paragaut visko, ko nesugebėtų atkąsti. Tai ir morka, obuolys, žalia bulvė, agurkas. Labai mėgsta paprastas arbatines barankas. Į vandens buteliuką įpilu ir sultyčių ir arbatos po šlakelį.... Juokais davėm ir šokolado lyžtelt ir cocacolos ir vištos kaulą graužė smile.gif šitų tai aišku tik po kokį miligramą. Žodžiu įvairių skonių jau ragavus.
Atsakyti
O aš neskubu duot visų įvairių skonių. smile.gif Valgo grūdų košytes (ryžiai, grikiai, avižos-kukurūzai), kurios visada maišomos su vaisių tyrele, ir daržovienę iš trijų daržovių (bulvė, morka, moliūgas, cukinija, kalafioras, brokolis), taip pat bananas+avokadas. Daviau pačiulpt duonos pora kartų ir vieną kartą lašinių lyžtelėjo. Tiek tų skonių, niekur neskubu, viskam savas laikas - kol kas MP vienvaldis lyderis biggrin.gif Mėsą turbūt nuo 8 mėn duosiu, o saldumynų neragaus tiek, kiek mano valioj tai bus smile.gif nepripažįstu nei jokių kūdikiškų sausainiukų javainiukų ar pan., nei juolab kažko dar kito.
Atsakyti
Sveikos.
Valgom mes jau mėsą porą savaičių, bet dar tik triušieną, patys auginam tai nebijau ir duoti, o ypač kai jam patinka. Mėgsta labai bananą, kai pamato net dreba. Valgom daržovienes ir grūdines košes užpilamas, duodu ir barankas tuos karolius. Labai nenorėjo gerti nei vandens, nei arbatos, tai į arbatą dabar truputį įdedu medaus, tai geria dabar puikiausiai. Duodu ir karvės pieno, jau gal mėnesį.
Atsakyti
Vyras siandien idave vaikiui rauginto agurko paragauti. Jau vaizdelis tai youtubo vertas buvo thumbup.gif raukesi, raukesi, bet dar vis prase lotuliukas.gif
Jusu maziukai nebando dar stotis? As jau ramybes neturiu -prisliauzia prie kokio baldo, isikimba ir stojasi tai as visa diena gaudau. Net i tolera nera kada nueiti. Gal vaikstyne pirkti? Bet nesinori, sako nesveika... manieze ikeltas nenori buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(A2te @ 2015 05 02, 21:18)
Vyras siandien idave vaikiui rauginto agurko paragauti. Jau vaizdelis tai youtubo vertas buvo  thumbup.gif  raukesi, raukesi, bet dar vis prase  lotuliukas.gif
Jusu maziukai nebando dar stotis? As jau ramybes neturiu -prisliauzia prie kokio baldo, isikimba ir stojasi tai as visa diena gaudau. Net i tolera nera kada nueiti. Gal vaikstyne pirkti? Bet nesinori, sako nesveika... manieze ikeltas nenori buti  g.gif

Mes vaikštyne naudojam, bet tik neleidžiam kojom liesti grindų, kojytės tabaluoja. padarom patį didžiausią aukšti ir man tada ramu. Žinau kad niekur neužsigaus, nenugrius ir pan.
Atsakyti
QUOTE(A2te @ 2015 05 02, 22:18)
Vyras siandien idave vaikiui rauginto agurko paragauti. Jau vaizdelis tai youtubo vertas buvo  thumbup.gif  raukesi, raukesi, bet dar vis prase  lotuliukas.gif
Jusu maziukai nebando dar stotis? As jau ramybes neturiu -prisliauzia prie kokio baldo, isikimba ir stojasi tai as visa diena gaudau. Net i tolera nera kada nueiti. Gal vaikstyne pirkti? Bet nesinori, sako nesveika... manieze ikeltas nenori buti  g.gif


aš prieš vaikštynes....neturėjau nė su vienu ir nepasigedau smile.gif jei reikia į toletą dedu i lovytę ir kokį nematytą daiktą tai ramu 5 min tikrai smile.gif
o dėl stovėjimo, tai maniškis prieš mėnesį tai atrado...tai aš ir gaudžiau ištisai, dabar jau jau išmoka nusileisti pats ant žemės pamažu priklūpdamas thumbup.gif
Atsakyti
Oho, kokie jūsų spartuoliai.. maniškė net neatsisėda dar pati... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(xadira @ 2015 05 04, 08:17)
Oho, kokie jūsų spartuoliai.. maniškė net neatsisėda dar pati...  unsure.gif

Sveikos mano Justas irgi dar pats neatsisėda turi už kojyčių palaikyti ,šliaužti irgi nebando ,bet man atrodo kad visi vaikai skirtingi vieni anksčiau kiti vėliau pradeda ax.gif aš tai džiaugiuosi kad jau pats pasėdi ant grindų pasodintas žaislais apdedu tai galiu ramiai pavalgyti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo butke: 04 gegužės 2015 - 09:40
QUOTE(xadira @ 2015 05 04, 08:17)
Oho, kokie jūsų spartuoliai.. maniškė net neatsisėda dar pati...  unsure.gif


Reikia nepamirsti, kad tarp vaiku beveik menuo skirtumas (kas gime rugsejo pradzioj tai jau 8 men., o kas gale tai 7), o tokiems maziukams menuo yra daug mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos Justas serga tai nieko gero vėl atibijotikai nes gerklė sakė baisiai raudona doh.gif
kaip man nepatinka tokie orai net nežinau kaip rengti nu tikikiuos geitai pasveiks 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ar žadat kas nors auginti vaikus nesakydamos žodžio "ne" ? biggrin.gif
Oj mes vakar matėm vaizdelį tokios super šeimynėlės. Buvom gamtoje su kompanija šalia apžvalgos aikštelės už kurios tiesiog skardis į upę.. Atvažiavo viena mum nepažįstama šeima, ir kad pasileido vaikai iš mašinos kaip beždžioniukai ir vos ne medžiais lipt. O vienas vaikas kokių 6-7 metų atsistojo ant turėklo už kurio jau skardis į upę ir juo svyruodamas eina, mes visi susižvalgėm nes nesuprantam kieno čia vaikas, nes šalia buvę suaugę (kaip paskui supratom tėvai) NIEKO NESAKO, vėjas pučia gana stiprus, ir nuo to turėklo nukrist labai paprasta. Jau pradėjom jaudintis kaip tą vaiką čia sutramdyt kad nuliptų, ir supratom kad šalia tai tėvai ir jie jo lyg ir nemato. O tėvelis lipo irgi ant turėklo ir į musų vaiko vežimą atsirėmė taip lyg į medį, o vaikas jame miegojo, tai jau aš neišlaikiau nepasakius porą žodžių. Kas per asmenybės, atrodo kad jiem viskas galima ir dar vaikus laukiniais augina... ir kaip tokius mokyklose į suolą pasodint, kuriems viskas "dzin".
Atsakyti