Įkraunama...
Įkraunama...

Mirachos horoskopai

QUOTE(Tauriel @ 2015 01 14, 15:44)
O kas daryt, kai naujas konkurentas į rinką žengia, bent jau apkudakuot reikia, gal išsigąs ir pabėgs  biggrin.gif

Tai kad kudakuotų dar ką į temą....o dabar ala "svarią" nuomonę mat pasakė - nei verkt nei juoktis...
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2015 01 14, 13:23)
Klaidos ištaisytos, ačiū.
Turėjau omenyje, kad galime bendrauti čia, jei domitės klasikine astrologija.
Papildyta:
Beje puslapis ką tik startavo, taigi jis dar pasipildys astrologine tematika.


Saunuole, to tikrai reikia, o kam informacija reikalinga ir bus naudinga, nekreips demesio didelio i kokias menkas ir smulkias klaidas. Nes man viskas labai aisku pokolkas smile.gif

QUOTE(banguole @ 2015 01 14, 14:36)
O jei tiksliau - tai net pati nežinai ane? smile.gif Labai paprasta komentuoti, kai pati esi ne kažką - tiek astrologijoje, tiek puslapių kūrime.

Bet nebeteršiam temos.

Sėkmės myParadise  4u.gif


Taigi cia pas mumis manau normalus igimtas lietuviskas bruozas, heitinti ir visada atrasti visur minusu, tai kableli ne vietoje padejo, tai puslapio spalvos negrazios bus, tai dar kazkas negerai, tai pseudonimas negeras, o mes juk visi tokie perfiokcionistai esame wub.gif biggrin.gif


O jei si tema yra Astrologijos tematika, tai puslapyje yra aprasytas Neptunas pirmame buste. Ar yra cia tokiu su sia pozicija, pagal ideja nemazai turetu buti, ypac ezoterikos skyrelyje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2015 01 14, 15:09)
O jei si tema yra Astrologijos tematika, tai puslapyje yra aprasytas Neptunas pirmame buste. Ar yra cia tokiu su sia pozicija, pagal ideja nemazai turetu buti, ypac ezoterikos skyrelyje lotuliukas.gif

O jei penktame? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2015 01 14, 16:09)
Saunuole, to tikrai reikia, o kam informacija reikalinga ir bus naudinga, nekreips demesio didelio i kokias menkas ir smulkias klaidas. Nes man viskas labai aisku pokolkas smile.gif
Taigi cia pas mumis manau normalus igimtas lietuviskas bruozas, heitinti ir visada atrasti visur minusu, tai kableli ne vietoje padejo, tai puslapio spalvos negrazios bus, tai dar kazkas negerai, tai pseudonimas negeras, o mes juk visi tokie perfiokcionistai esame wub.gif  biggrin.gif

Žinai konstruktyvi kritika dar niekam nepakenkė - bet čia ne tas atvejas. Čia net nežinau kaip pavadinti tokį išsišokimą.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 01 14, 16:10)
O jei penktame? biggrin.gif


Monteverte, ivesk i google Neptune in 5 house ir pamatysi kiek tau ismes visokios informacijos, nespesi skaityti ir atsirinkineti, aisku reikia pasirinkti koki normalesni ir padoresni saita. Jei tingi skaityti, pasinaudok Youtube, ten s paieskoje - irgi rasi informacijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauriel @ 2015 01 14, 15:44)
O kas daryt, kai naujas konkurentas į rinką žengia, bent jau apkudakuot reikia, gal išsigąs ir pabėgs  biggrin.gif

koks konkurentas? as ne astrologe. na, puslapis man ne kazka pasirode, bet cia tik mano nuomone. biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif

QUOTE(banguole @ 2015 01 14, 15:36)
O jei tiksliau - tai net pati nežinai ane? smile.gif Labai paprasta komentuoti, kai pati esi ne kažką - tiek astrologijoje, tiek puslapių kūrime.

Bet nebeteršiam temos.

Sėkmės myParadise  4u.gif


Papildyta:
5 būstas - meilė, vaikai, pomėgiai. Taigi neptūnas čia gali duoti slaptus meilės romanus, polinkį paskęsti meilės iliuzijose.
Neptūnas 5 gali būtų jūsų vaiko gyvenimo atspindys (veikla neptūno srityse). Tai stiprus nerimas dėl vaikų arba nerimas dėl to, kad negalite jų susilaukti.
Na ir žinoma tai ganėtinai pavojinga pozicija, kadangi toks žmogus lengvai gali paskęsti alkoholio ar narkotikų liūne (nes šis būstas atstovauja pomėgius).
Svarbūs ir neptūno aspektai su kitomis planetomis ir kokį būstą jis valdo.

Iš esmės būtent neptūnas atsako į klausimą, kodėl vieni žmonės prasigeria, o kiti ne. Juk vienam tas alkoholis buvęs nebuvęs, o kitas patenka į neišbrendamą liūną. Paprastai tie, kurie turi neptūną 1,5.
Aišku gali būti visokių interpretacijų pagal kiekvieną horoskopą.
Atsakyti
O, dieve, nebeminėkit Neptūno.. pas mane dabar bent 4 tranzitai su juo susiję:
Uranus square to Neptune
Neptune square to Mars
Neptune sextile to Uranus
Neptune opposit to Venus

Visa kaip atsitrenkus į pušį doh.gif Bet skaudžiausiai kanda opozicija su Venera verysad.gif Greičiau tik praeitų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasabasa90 @ 2015 01 14, 21:21)
O, dieve, nebeminėkit Neptūno.. pas mane dabar bent 4 tranzitai su juo susiję:
Uranus square to Neptune
Neptune square to Mars
Neptune sextile to Uranus
Neptune opposit to Venus

Visa kaip atsitrenkus į pušį doh.gif Bet skaudžiausiai kanda opozicija su Venera  verysad.gif Greičiau tik praeitų doh.gif



nu tai Tau but tyshe vody, nyzhe travy tose srityse ir nepakenks biggrin.gif
Atsakyti
Jei reik praktikos ar panašiai, ir jei nesunku, paaiškinkit man šitą: "....tranzitinis Neptunas (gimimo metu turejes itampa su 7-ojo namo kuspida ir Menuliu) daro itampa Menuliui...".

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Na šiek tiek neutralizuoja neptūno sextile su uranu, tačiau visumoje patarčiau atsiriboti tokiu metu net nuo ezoterikos. Savaime aišku nesikreipti į astrologus, būrėjus. Tokiu metu žmogaus sąmoningumas ganėtinai sutrikdytas.



QUOTE(rasabasa90 @ 2015 01 14, 22:21)
O, dieve, nebeminėkit Neptūno.. pas mane dabar bent 4 tranzitai su juo susiję:
Uranus square to Neptune
Neptune square to Mars
Neptune sextile to Uranus
Neptune opposit to Venus

Visa kaip atsitrenkus į pušį doh.gif Bet skaudžiausiai kanda opozicija su Venera  verysad.gif Greičiau tik praeitų doh.gif


Papildyta:
Nežinau kam reikia taip sudėtingai apipinti, pas mane viskas kur kas paprasčiau biggrin.gif
Gal tiesiog gimimo schemoje neptūnas žeidžia mėnulį? (mėnulis sudaro kvadratūrą arba opoziciją du neptūnu)


QUOTE(PikciurnaGabi @ 2015 01 14, 23:56)
Jei reik praktikos ar panašiai, ir jei nesunku, paaiškinkit man šitą: "....tranzitinis Neptunas (gimimo metu turejes itampa su 7-ojo namo kuspida ir Menuliu) daro itampa Menuliui...".

Ačiū  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2015 01 14, 20:31)
Ačiū  4u.gif
Papildyta:
5 būstas - meilė, vaikai, pomėgiai. Taigi neptūnas čia gali duoti slaptus meilės romanus, polinkį paskęsti meilės iliuzijose.
Neptūnas 5 gali būtų jūsų vaiko gyvenimo atspindys (veikla neptūno srityse). Tai stiprus nerimas dėl vaikų arba nerimas dėl to, kad negalite jų susilaukti.
Na ir žinoma tai ganėtinai pavojinga pozicija, kadangi toks žmogus lengvai gali paskęsti alkoholio ar narkotikų liūne (nes šis būstas atstovauja pomėgius).
Svarbūs ir neptūno aspektai su kitomis planetomis ir kokį būstą jis valdo.

Iš esmės būtent neptūnas atsako į klausimą, kodėl vieni žmonės prasigeria, o kiti ne. Juk vienam tas alkoholis buvęs nebuvęs, o kitas patenka į neišbrendamą liūną. Paprastai tie, kurie turi neptūną 1,5.
Aišku gali būti visokių interpretacijų pagal kiekvieną horoskopą.

Tiesos yra smile.gif
Atsakyti