Įkraunama...
Įkraunama...

Mirachos horoskopai

QUOTE(myParadise @ 2015 01 15, 09:13)
Na šiek tiek neutralizuoja neptūno sextile su uranu, tačiau visumoje patarčiau atsiriboti tokiu metu net nuo ezoterikos. Savaime aišku nesikreipti į astrologus, būrėjus. Tokiu metu žmogaus sąmoningumas ganėtinai sutrikdytas.

Teisybė. Ne veltui regium mesdama kortas sakė, kad pas mane susijaukusi tiek sąmonė, tiek pasąmonė. Mokymąsi taro atidėjau į šalį, kol Neptūnas paliks mane ramybėj ax.gif
Atsakyti
Klasikines astrologijos atstovu Lietuvoj mazai. Jau vien del to tas puslapis vertingas. Kaip pradziai - puikus startas, kad tik nenuvestu etuziazmas smile.gif
Atsakyti
MyPyradise- o ka duoda konkreciai Neptuno ir Urano konjunkcija zmogaus Natal charte - pirmame buste g.gif
Atsakyti
Ačiū. Labai tikiuosi, kad entuziazmas tik didės. smile.gif

QUOTE(Amariliai @ 2015 01 16, 16:49)
Klasikines astrologijos atstovu Lietuvoj mazai. Jau vien del to tas puslapis vertingas. Kaip pradziai - puikus startas, kad tik nenuvestu etuziazmas smile.gif


Papildyta:
Na nelengvas darinys psichikai, kiek laipsnių nuo vienos planetos iki kitos? Kuo artimesnis orbas - tuo stipriau veikia.
Toks žmogus gali gyventi virtualioje erdvėje (internete, o ne realybėje) ir ten mėgs gilintis į savo, kaip asmenybės paslaptingumą (domėsis kažkokiais tai dvasiniais mokslais, religinėmis tiesomis, pranašystėmis).
Gali būti labai laki vaizduotė, galimos haliucinacijos.
Gali jaustis tarsi būtų ne šios planetos gyventojas, tarsi viską mato iš šalies, tarsi visi kiti aplink jį - kažkokie kitokie, dėl to mėgs pasinerti į ezoterinius mokslus. Pernelyg įsijautus tikrai kyla pavojus psichikai, atsižvelgiant žinoma ir į natalą (gimimo horoskopą).

Visumoje vis tiek nereikia vengti nei neptūno, nei urano valdomų sričių (astrologija, pranašystės, Taro, dvasinės ligų priežastis ir visa kita...).
Aš daug metų bėgau nuo savo prigimties (žinoma tada buvau dar labai jauna). Ir man dvasiškai buvo labai sunku. O kai supratau, kad kaip tik turiu ne bėgti, o pasiduoti tam, man dabar toks didžiulis palengvėjimas viduje, kad net nemoku apsakyti. Nerimas, mirties baimė - visa tai giliai praeityje.
Noriu pasakyti kad tokia konjukcija veiks dar labiau neigiamai, jei žmogus nesidomės ezoterika, religija, pranašavimo mokslais.



QUOTE(matrica_2 @ 2015 01 17, 11:15)
MyPyradise- o ka duoda konkreciai Neptuno ir Urano konjunkcija zmogaus Natal charte - pirmame buste g.gif

Atsakyti
Laba,

tema, matau, nėra aktyvi, bet paklausiu vis gi...ką "duoda" ar reiškia, kai žmogaus DSC sutampa su jo horo ženklu? Ta prasme jei pagal Saulę esi pvz. Avinas ir DSC irgi Avinas?
Atsakyti
Na aš tokio dalyko nesureikšminčiau. Tai žinoma greičiausia pritraukia aviniškos natūros partnerius, nes DSC avine, tačiau nebūtinai tik tokius.
Atsakyti
Norėjau pasiklausti vieno dalyko. Kiek maždaug laiko trunka Neptūno tranzitai? Šiuo atveju Neptūno opozicija su Venera.
Mano visi kiti tranzitai su Neptūnu jau eina į pabaigą, bet ta opozicija vis dar tvirtai įsirėžus ir aš nežinau, kaip pasižiūrėti to tranzito trukmę.
Atsakyti
Kokiame venera laipsnyje yra natale?
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2015 01 28, 20:03)
Kokiame venera laipsnyje yra natale?


Venus is in 06 Degrees Virgo. 4u.gif čia, turbūt, turėtų apie porą metų tęstis? verysad.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

Nežinau, čia į temą ar ne į temą, bet pabandysiu.

Nu pasakykit man, kas čia šiandien do diena. Darbe nesiseka, visa strese, grįžus namo irgi, viskas krenta, karštu maistu dukart nusideginau, tai ant kojos nuvirto, tai liežuvį, nervas ima, negaliu.

Šiaip aš avinas. Tai gal mėnulis veikia ar kažkoks ten planetų išsidėstymas. Bet jau tokia nesėkminga diena...
Atsakyti
Na neptūnas į 7 laipsnį pereina tik vasario 19, tai iki tol tikrai tęsis. Betgi pas jus venera turbūt nėra tiksliai 6 laipsnyje.
Sekite neptūno kelionę per žuvų ženklą. Planetų poveikis tranzituose yra per 1 laipsnį. Jei venera iš tikro būtų 6'00 laipsnyje, tai su lyg neptūno buvimu 7 laipsnyje opozicija baigsis.
O tai dabar meilė labai aktuali? smile.gif

QUOTE(rasabasa90 @ 2015 01 29, 01:05)
Venus is in 06 Degrees Virgo.  4u.gif  čia, turbūt, turėtų apie porą metų tęstis?  verysad.gif


Papildyta:
Bet kokios bendrosios prognozės yra itin mažareikšmės. Viskas priklauso tik nuo asmeninių kiekvieno žmogaus duomenų. Gal dabar koks sunkus tranzitas įsijungęs, gal lunare planetų sankaupa. Čia begalybė priežasčių gali būti. smile.gif



QUOTE(PikciurnaGabi @ 2015 01 30, 22:02)
Labas smile.gif

Nežinau, čia į temą ar ne į temą, bet pabandysiu.

Nu pasakykit man, kas čia šiandien do diena. Darbe nesiseka, visa strese, grįžus namo irgi, viskas krenta, karštu maistu dukart nusideginau, tai ant kojos nuvirto, tai liežuvį, nervas ima, negaliu.

Šiaip aš avinas. Tai gal mėnulis veikia ar kažkoks ten planetų išsidėstymas. Bet jau tokia nesėkminga diena...

Atsakyti
Hm... g.gif


O ar jūs galėtumėte paaiškinti, ką sako Marso kvadratas su Neptūnu tiek asmeniniame horoskope, tiek romantiniuose santykiuose? 4u.gif Įdomu būtų paskaityti. smile.gif

Atsakyti