Įkraunama...
Įkraunama...

Mirachos horoskopai

QUOTE(myParadise @ 2015 01 31, 10:36)
Na neptūnas į 7 laipsnį pereina tik vasario 19, tai iki tol tikrai tęsis. Betgi pas jus venera turbūt nėra tiksliai 6 laipsnyje.
Sekite neptūno kelionę per žuvų ženklą. Planetų poveikis tranzituose yra per 1 laipsnį. Jei venera iš tikro būtų 6'00 laipsnyje, tai su lyg neptūno buvimu 7 laipsnyje opozicija baigsis.
O tai dabar meilė labai aktuali?  smile.gif

Na, jei jau taip tiksliai, tai pas mane Venera 6°39'41''. Visai atsitiktinai vienam puslapy užmačiau, kad man šitą tranzitą žada iki 2016m. sausio doh.gif O aktuali net ne meilė.. na nežinau net kaip paaiškint. Su tuo tranzitu į mano gyvenimą atėjo vienas labai artimas žmogus, jaučiu prie jo gal net nesveiką prisirišimą. Per daug jį idealizuoju ir sureikšminu savo gyvenime. O kadangi atgal negaunu norimo kiekio dėmesio - išgyvenu. Šita būsena labai sekina, todėl ir noriu, kad greičiau baigtųsi.
Atsakyti
QUOTE(rasabasa90 @ 2015 02 03, 21:34)
Na, jei jau taip tiksliai, tai pas mane Venera 6°39'41''. Visai atsitiktinai vienam puslapy užmačiau, kad man šitą tranzitą žada iki 2016m. sausio  doh.gif  O aktuali net ne meilė.. na nežinau net kaip paaiškint. Su tuo tranzitu į mano gyvenimą atėjo vienas labai artimas žmogus, jaučiu prie jo gal net nesveiką prisirišimą. Per daug jį idealizuoju ir sureikšminu savo gyvenime. O kadangi atgal negaunu norimo kiekio dėmesio - išgyvenu. Šita būsena labai sekina, todėl ir noriu, kad greičiau baigtųsi.

Na va, jūs teisi. Radau info, kad tranzitui liko 28 dienos drinks_cheers.gif
Atsakyti
kokie klasikinės astrologijos reikalai su Lilit? kiek žinau čia ji nenagrinėjama? ar tikrai?
man astrologija ne astrologija būtų, jei šitos pikčiurnos joje nebūtų wink.gif
Atsakyti
Ar galima kaip isskaiciuoti tinkamiausia diena vestuvems? Ir kaip tai yra daroma? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MMMarta @ 2015 02 05, 02:10)
kokie klasikinės astrologijos reikalai su Lilit? kiek žinau čia ji nenagrinėjama? ar tikrai?
man astrologija ne astrologija būtų, jei šitos pikčiurnos joje nebūtų wink.gif

lotuliukas.gif Atleiskite, nesusivaldžiau. Planetos kaltos, tik ne lilit, savaime suprantama. Aš tai nesuvokiu, kokio kvailumo reikia būti (o gal nepabijokime žodžio šarlatanas?), jei nuolatos dirbant astrologu, nesugebi pastebėt, kad tai neveikia. Kokio kvailumo reikia būti, kad imtumeisi astrologijos, net elementariai nesusipažinęs su astronomijos pagrindais? Gėda, didžiulė gėda už tokius šunastrologius. Nereikia todėl stebėtis, kad žmonės keikia visus astrologus, kaip jiem nekeikti, kai būrys šarlatanų šitaip baisiai kompromituoja šventą astrologijos vardą. gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
Aš vis galvoju, kame yra ta lilith paslaptis, kad jis visus taip traukia. Lilit – tai tarsi pagrindinė herojė iš filmo Malena, dėl kurios ėjo iš proto visi vyrai. Ji tarsi mėsos gabalas 3 dienas nevalgiusiam šuniui. O realiai ji yra lygiai tas pats, dėl ko didžiulė dalis pasaulio žmonių yra glušinami tam, kad tenkinti kažkieno interesus slepiant tikrąją tiesą. Niekas nežino tikros Lilith gimimo minutės ir valandos, bet realiai aš manau, kad Lilith horoskope yra veneros+marso+plutono aspektas, dėl ko ji turi masinę trauką, dėl ko yra tokia mylima. Bet lygiai taip pat jos horoskope yra itin pažeistas Neptūnas, ko pasekoje ji yra tik mistiškas taškas nieko bendro neturintis su realybe.
Deja mano suderinamume su lilith ko gero susidaro visos neigiamos aspektacijos su Saturnu, todėl ji manęs netraukia...
O jei rimtai, tai klasikinė astrologija tikrai neturi nieko bendro. Klasika yra klasika. Ji gyvuoja šimtmečiais ir yra paremta statistika.




QUOTE(MMMarta @ 2015 02 05, 02:10)
kokie klasikinės astrologijos reikalai su Lilit? kiek žinau čia ji nenagrinėjama? ar tikrai?
man astrologija ne astrologija būtų, jei šitos pikčiurnos joje nebūtų wink.gif


Papildyta:
Galima. Pirmiausia tai žiūrime tranzitus, labai svarbu kad nebūtų pažeista venera. Žiūrime 5,7 būstus, kas per juos tranzuoja. Taip pat soliaro 5 ir 7 būstus.

QUOTE(ramunce2 @ 2015 02 05, 02:15)
Ar galima kaip isskaiciuoti tinkamiausia diena vestuvems? Ir kaip tai yra daroma?  blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2015 02 05, 16:03)
Galima. Pirmiausia tai žiūrime tranzitus, labai svarbu kad nebūtų pažeista venera. Žiūrime 5,7 būstus, kas per juos tranzuoja. Taip pat soliaro 5 ir 7 būstus.



Dovanokit už nemokšišką klausimą, bet kas yra tas soliaras? 4u.gif
Atsakyti
Na nieko čia tokio, juk ne visi aktyviai domisi astrologija smile.gif
Soliaras - tai tarsi kasmet susidariusi nauja metinė programa. Per kiekvieną gimtadienį astrologine prasme saulė grįžta į tą pačią padėtį, kurioje buvo žmogaus gimimo metu. (Pvz. Jūs gimėte 2014-01-01, 12 val.) Tuo metu saulė buvo tam tikrame laipsnyje, o gimimo metu susidarė tam tikras gimimo žemėlapis, kuriame duotos gyvenimo kelio nuorodos. Kaskart per gimtadienį jūs gaunate naują tokį žemėlapį (Tačiau gimimo metu susidarę planetų dariniai lydi visa gyvenimą, o kasmet per gimtadienį jūs tiesiog gaunate tų metų sėkmes ir nesėkmes). Nors gimimo žemėlapio nebepakeisite niekada, tačiau soliarą galima keisti kad ir kasmet. Tam reikia per savo gimimo dieną (+-2dienos) atsidurti tam tikroje mūsų planetos vietoje, kurią gali parinkti astrologas.
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2015 02 05, 16:23)
Na nieko čia tokio, juk ne visi aktyviai domisi astrologija  smile.gif
Soliaras - tai tarsi kasmet susidariusi nauja metinė programa. Per kiekvieną gimtadienį astrologine prasme saulė grįžta į tą pačią padėtį, kurioje buvo žmogaus gimimo metu. (Pvz. Jūs gimėte 2014-01-01, 12 val.) Tuo metu saulė buvo tam tikrame laipsnyje, o gimimo metu susidarė tam tikras gimimo žemėlapis, kuriame duotos gyvenimo kelio nuorodos. Kaskart per gimtadienį jūs gaunate naują tokį žemėlapį (Tačiau gimimo metu susidarę planetų dariniai lydi visa gyvenimą, o kasmet per gimtadienį jūs tiesiog gaunate tų metų sėkmes ir nesėkmes). Nors gimimo žemėlapio nebepakeisite niekada, tačiau soliarą galima keisti kad ir kasmet. Tam reikia per savo gimimo dieną (+-2dienos) atsidurti tam tikroje mūsų planetos vietoje, kurią gali parinkti astrologas.


MyParadise- o kokios knygas rekomenduotumet pradziai ir gerai pagrindinei bazei mokinukei? Kokios knygos yra vertos demesio? Rusu kalba nelabai skaitau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauriel @ 2015 02 05, 08:08)
lotuliukas.gif Atleiskite, nesusivaldžiau. Planetos kaltos, tik ne lilit, savaime suprantama. Aš tai nesuvokiu, kokio kvailumo reikia būti (o gal nepabijokime žodžio šarlatanas?), jei nuolatos dirbant astrologu, nesugebi pastebėt, kad tai neveikia. Kokio kvailumo reikia būti, kad imtumeisi astrologijos, net elementariai nesusipažinęs su astronomijos pagrindais? Gėda, didžiulė gėda už tokius šunastrologius. Nereikia todėl stebėtis, kad žmonės keikia visus astrologus, kaip jiem nekeikti, kai būrys šarlatanų šitaip baisiai kompromituoja šventą astrologijos vardą. gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif



va, va, va... kaip tik šito nesusivaldymo kaltininke Lilit ir galima laikyti! šiandien Mėnulio ir Lilit jungtis - labai padidėjęs emocingumas ir, deja, klaidinga prasme, nes tavo komentaras visiškai nepagrįstas, labai labai klaidingas...

pas mane yra tokių savybių, kurių be Lilit įsikišimo negalima būtų mano gimimo horoskope nustatyti. paprasčiausiai jos ir nebūtų, jei niekam ji neveiktų, o va ji yra. ir ji joks ne pramanas, būtent astronomiškai apskaičiuotas dalykas. kaip tik keista, kai astrologija besidomintis žmogus nepakankamai susipažinęs su astronomija ir dar čia rašinėja apie kitų nesusipažinimus. (gėda). lilit yra Mėnulio orbitos aukščiausiais taškas, kitaip vadinamas apogėjum.

klasikinė astrologija yra atsilikusi nuo dabartinių astrologijos pasiekimų. kiekvienas mokslas tobulėja ir į naujoves reikia atsižvelgt, o ne būt kur viduramžiuos įlindus. Lilit tik XIXa. apskaičiuota.

ir aš labai džiaugiuosi ta Lilit, ji ir gerų savybių man davus, net mažesnis mano domėjimasis astrologija būtų, jei Lilit kitoje mano gimimo horoskopo vietoje būtų buvusi.


QUOTE(myParadise)
Niekas nežino tikros Lilith gimimo minutės ir valandos


apie ką čia? mitologinių dalykų prisiskaičius? planetų gimimo valandos ir minutės irgi nežinomos.






Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir kaip Mėnulio orbitos aukščiausias taškas įsipaišo į lygiavertes gretes su planetomis? Kodėl tada neapskaičiuoja tokių svarbių Marso, Saturnos ir t.t. aukščiausių taškų? lotuliukas.gif lotuliukas.gif Girdėjau va yra išrastas bekursis Mėnulis lotuliukas.gif Čia kaip suprantu sugalvoju, kokią nesąmonę. Aš vat nuo šiandien įvedu planetą Apsidė (googlink meldžiamieji, googlinkit) ir trenkusi kumščiu į stalą sakau, kad ji stipresnė už Lilit. Tas kas bent kiek išmano logiką, suvoks, kad aš teisi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O tai kad jūs nerandate, kas lemia domėjimasi astrologija jums, tėra tik elementariai nepakankamos jūsų žinios. Nors ką čia ir diskutuot apie tai su žmogumi, kuris astronominius matavimus vadina planetomis lotuliukas.gif
Atsakyti
Kai mokiausi rusiškai visiškai neskaičiau.
Betgi tu ne pradžiamokslė kaip suprantu?
Pora gerų knygų:
1. http://www.eso-garde...for_dummies.pdf
2. http://www.sena.lt/e...laimingu/131118




QUOTE(matrica_2 @ 2015 02 05, 20:20)
MyParadise- o kokios knygas rekomenduotumet pradziai ir gerai pagrindinei bazei mokinukei? Kokios knygos yra vertos demesio? Rusu kalba nelabai skaitau smile.gif


Papildyta:
Visas mano pasisakymas apie lilit paremtas humoru.,Matyt lilit padėtis natale jums nedavė humoro jausmo 4u.gif
Tiesą sakant nesiimsiu teisti ir ginčytis, bet žinau kad esu teisi ir taškas. Negalime visi būti vienodi. Jei jums astrologija remiasi lilit ir joje įžiūrite prasmę tai tiesiog reiškia, kad astrologija nėra jūsų kelias. Aš daugiau apie ją nenoriu kalbėti, nesiruošiu gaišti savo laiko tuštiems dalykams.



QUOTE(MMMarta @ 2015 02 06, 01:51)
va, va, va... kaip tik šito nesusivaldymo kaltininke Lilit ir galima laikyti! šiandien Mėnulio ir Lilit jungtis - labai padidėjęs emocingumas ir, deja, klaidinga prasme, nes tavo komentaras visiškai nepagrįstas, labai labai klaidingas...

pas mane yra tokių savybių, kurių be Lilit įsikišimo negalima būtų mano gimimo horoskope nustatyti. paprasčiausiai jos ir nebūtų, jei niekam ji neveiktų, o va ji yra. ir ji joks ne pramanas, būtent astronomiškai apskaičiuotas dalykas. kaip tik keista, kai astrologija besidomintis žmogus nepakankamai susipažinęs su astronomija ir dar čia rašinėja apie kitų nesusipažinimus. (gėda). lilit yra Mėnulio orbitos aukščiausiais taškas, kitaip vadinamas apogėjum.

klasikinė astrologija yra atsilikusi nuo dabartinių astrologijos pasiekimų. kiekvienas mokslas tobulėja ir į naujoves reikia atsižvelgt, o ne būt kur viduramžiuos įlindus. Lilit tik XIXa. apskaičiuota.

ir aš labai džiaugiuosi ta Lilit, ji ir gerų savybių man davus, net mažesnis mano domėjimasis astrologija būtų, jei Lilit kitoje mano gimimo horoskopo vietoje būtų buvusi.
QUOTE(myParadise)
Niekas nežino tikros Lilith gimimo minutės ir valandos


apie ką čia? mitologinių dalykų prisiskaičius? planetų gimimo valandos ir minutės irgi nežinomos.

Atsakyti