Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmas susitikimas su vaikino tėvais

QUOTE(French @ 2005 11 01, 19:03)
Oj pas mane tai nerealus susipažinimas buvo  tongue.gif  thumbup.gif Mes su draugu tik pradėję draugauti dienas ir naktis norėjome būti kartu. Nieko imtymaus tada dar nebuvo, tačiau likdavom pas jį ir per naktis šnekėdavom apie viską. TĄ rytą jo mama atvažiavo net neperspėjus atvažiavo. Blogiausia, kad mes jau ruošėmės važiuoti namo. Aš apipbyrėjusiu tušu, užsimiegojusi, pasivėlusi ir dar su milžiniška rožių puokšte rankoje stoviu koridoriuje jau susiruošusi išeiti, o brangusis dar užbėgo į tuoletą. Tada aš išgirdau spynos rakinimą... Norėjau skradžiai žemės prasmegti, juk atrodžiau baisiai, o dar tos išdavikės rožės... Ir brangiausias vis dar tulike... Atisdarius durims aš net žodžio negalėjau pratarti, tik nuleidis akis į žemę slėpiau apsimiegojusį veida, nors ir taip, manau, viskas buvo akivaizdu...  ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2011 02 25, 18:43)
raminkis  4u.gif nuvežk svarbiausiems dalyviams lauktuvių, ant stalo padėk lietuviško šnapso (jei ne musulmonai),ir stenkis su visais pabendraut net jei ir nesusikalbat wink.gif

alkoholio nesiulyciau, nes nezinia kokie ju santykiai su juo, gal tevai kazkada sunkiai atsiplesdavo nuo stikliuko, gal sveikata neleidzia isgert trupucio ir siaip vaizdas nekoks.
Geriau jau savo pacios keptas pyragas. o Vyna galima bus veliau per sventes lankantis, bet ne pirma karta susitikus
Atsakyti
Labai paprastai: mazdaug po dvieju menesiu nuo musu draugystes pradzios buvo MB gimtadienis, tai jis pakviete pas save i namus ax.gif Buvo ir trupuciuka nejauku, bet tuo paciu ir smalsu eit pas ji, bet viskas praejo gerai thumbup.gif Buvo abu tevai, jo sesuo su vyru, keletas draugu. Nors pries tai irgi nerimavau, ka cia apsirengti, kad nepersipuosciau arba neatrodyciau kaip kokia vargsiuke doh.gif lotuliukas.gif Kaip pasidazyti, kad neatrodyciau blankiai ar per ryskiai.
Jie maloniai, svetingai mane prieme, o i vakareliui isisiubavus netgi linksma pasidare, nes atslugo nerimas bigsmile.gif
Atsakyti
net neprisimenu pirmojo susitikimo...vaje kaip seniai tai buvo lotuliukas.gif bet jei neklystu tuomet buvo tik jo mama ir ji labai draugiškai mane priėmė smile.gif iki šiol sutariam lb gerai smile.gif
Atsakyti
Mano vaikinui ir jo tevams tai buvo pirmas kartas, nes jis vyriausias seimoje ir niekad nesivede jokiu draugiu i namus, tai jiems turbut buvo baisiau nei man. smile.gif Jo teveliai jaudinosi labiau nei as, bet vakaras buvo jaukus ir siltas. Patikau ir manau todel, kad jie pamate savo sunu laiminga smile.gif
Atsakyti
puikiai prisimenu pirmą susutujuną, prieš daug daug metų... blush2.gif lotuliukas.gif tikrai šauniai paisėdėjom, nebuvo jokių baimių... thumbup.gif
Atsakyti
na mano susitikimas apie kuri rasiau pries tai esanciam poste praejo thumbup.gif net keista smile.gif bet dabar bent jau ramu, ir kita kart susitikus nereikes jau taip jaudintis 4u.gif
Atsakyti
Aš turėjau su SB šeima vykti į vienos dienos žygį po Latviją. Atvažiavau išvakarėse ir susipažinom. Nesijaudinau. Tėvai paprasti, vieni kitiems visai patikom, nors gal geriausi draugai ir nebūsim biggrin.gif
Atsakyti
Aš tiką buvau su savo draugu susipažinus ir kartu šventėm naujus, mes ir dar viena pora. Tai matyt tik pasisveikinau ir tiek, nes jo namuose šventėm tik aukšte kitam. O va tos kitos poros vaikinas pranešė maniškio mamai, kad jis marčią atsivedė biggrin.gifD nors tada dar nieko tarp mūsų nebuvo ir galvoju ką čia nesąmones paisto tongue.gif
Atsakyti
na, mano istorija truputi kitokia smile.gif taip gavosis, kad su savo suzadetinio tevais susitikome, kai mes dar nedraugavome (tiksliau tuomet draugavau su kitu). buvome tik draugais. viena diena parasau jam sms ir klausiu ar nori sveciu. aisku, nuvaziavau pas ji. prizadejo jis, kad busim ne vieni, kad namie yra tevai. aisku, su tevais tada nebendravau, tik draugiskai pasisveikinome. o kai kita karta i svecius atejau, tai buvome jau pora biggrin.gif tai kaip ir po tokio susipazinimo nebuvo. bendravimas savaime atsirado.
Atsakyti
As susipazinau su uosvija, kai jau gyvenome su MB. Jie atvaziavo pas mus i svecius svesti kaledu ir MB gimtadienio - tai buvo ne kas...sukviesti draugai buvo pasibaiseje anytos elgesiu...visa vakara, atrodo, ir graziai bendravome ir sokome, o po viso, pasakojo draugai, dejo ant manes "purvo" kiek negaila...taip ir likau nesupratusi ka padariau ar pasakiau ne taip...
Ir dabar tie santykiai lyg ir geri, bet vis tenka atsigirsti, kad nelabai anyta manimi dziaugiasi...
Gerai, kad nelabai kreipiu demesi, bet i atviras ir nuosirdzias kalbas nebesileidziu
Atsakyti
as su savo tevais tai tikr nepazindyciau, nes man jie tik gedos pridarytu, prisneketu visokio sudo, o ir geda man paciai juos butu parodyti, nes tikri cinikai.
o jei mane kam nors pazindytu, tai nezn nelabai man patinka toks demesys, nejaukiai jausciausi.
Atsakyti