Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Atejo Cola 777 ir pribloske biggrin.gif Super visi thumbup.gif
Atsakyti
Nuostabūs tortukai pradėjo temą, visi puikūs, bet Colos meškiuką įsimylėjau labiausiai, nerealus. Kaip laikosi snukutis ir nosis? Papasakokit daugiau, kaip ir iš kokio torto formavot, kiek kremo suėjo puošimui ir t.t. 4u.gif


QUOTE(Zanku @ 2015 01 24, 13:51)
Gerai isplakite grietine...gaunasi tokia tirstoka. Pastovejus ji dar labiau sutirsteja. Ir tikrai pertepsite smile.gif
As irgi labai noriu patarimo....ar eina puosti torta tik plakta grietinele ? Nepasileis ?  Plakciau grietinele (400ml ir 100 gr cukraus). Tortas gana slapias, noreciau tas tokias rozytes susukt...

Jei ant šlapio torto tiesiai puošit grietinėle, tai aišku, kad pasileis. Ir netiesa, kad labai jau lengva grietinėle puošti, nebent jūsų rankos šaltos, kaip ledas - grietinėlė kond. maišelyje tuoj pat tižta nuo rankų šilumos. Aš grietinėle seniai nebepuošiu tortų, nebent namuose, kur tuoj pat valgysim.

Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2015 01 24, 19:49)
Nuostabūs tortukai pradėjo temą, visi puikūs, bet Colos meškiuką įsimylėjau labiausiai, nerealus. Kaip laikosi snukutis ir nosis? Papasakokit daugiau, kaip ir iš kokio torto formavot, kiek kremo suėjo puošimui ir t.t.  4u.gif
Jei ant šlapio torto tiesiai puošit grietinėle, tai aišku, kad pasileis. Ir netiesa, kad labai jau lengva grietinėle puošti, nebent jūsų rankos šaltos, kaip ledas - grietinėlė kond. maišelyje tuoj pat tižta nuo rankų šilumos. Aš grietinėle seniai nebepuošiu tortų, nebent namuose, kur tuoj pat valgysim.

Sutinku,kad greit syla,delto nededu labai daug i maiseli,o vis dasidedu,o kita saldytuve laikau.Daznai ir maiselius keiciu,jei daug dziubuoju wink.gif
Asmeniskai as,i nosi ikisu krapstuka ir tada i torta.Laikosi labai gerai.
Atsakyti
fantastiški tortai wub.gif

pas mane nieko mandro tai nėr nei ko rodyt, nes nublanks prieš tokias grožybes blush2.gif

bent pora parodau ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos kepejeles, esu tylioji sios temeles gerbeja. Noriu ir as savo tortukus parodyti. Pirma karta dariau tortuka kaip leles sijona ir dviauksti taip pat sulipdziau pirma karta. Aisku po tokiu tobulu Elsu maniske kaip pelene atrodo, nu bet yra kaip yra... svarbiausia dukrytei patiko biggrin.gif

Elsa, plonasluoksnis medutis.

user posted image

Taip pat plonasluoksnis medutis, 4,8kg.

user posted image
Atsakyti
Pavarėt su tortais bigsmile.gif Elzos visos pasakiškai gražios, meškiukas tai kaip tikras atrodo, labai gražiai atliktas darbas smile.gif o jau robotukas koks fainas smile.gif


Juodas miškas, 2,8kg
user posted image
Atsakyti
Visu tortai,tiksliau ne tortai,o meno kuriniai -superiniai.ir ELZA ir robatas,ar jubiliejinis ir kiti super.Saunuoles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fainika @ 2015 01 25, 22:09)
pas mane nieko mandro tai nėr nei ko rodyt, nes nublanks prieš tokias grožybes blush2.gif


Taip taip, labai jau "nieko mandro" doh.gif Nuostabūs tortai. Kaip tas robotas padarytas?

fuzzyy
, abu tortai labai gražūs.
Varona Ivanovna, gerulis Stormtrooperio šalmas thumbup.gif
Atsakyti
Wow, kokie meno kūriniai nuo pat temos pradžios wub.gif
Visi nuostabūs, ypač patiko Elsos, tortas su riedlente, pimpačkiukas (ten akis (ir meškino pėdos) pieštos, ar lipdytos.. šiaip atrodo tai kaip valgoma foto, taip lygiai kiekvienas štrichas wub.gif )
Ir dviaukštis Kalėdų, ir tie kreminiai išraitymai ant kvadratinio jubiliejinio torto.. ir kaukė bigsmile.gif ir robotas
Viskas tikrai puikiai wub.gif

Mani valgomi user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2015 01 26, 02:18)
Taip taip, labai jau "nieko mandro"  doh.gif Nuostabūs tortai. Kaip tas robotas padarytas?

ačiū už pagyras tortukam 4u.gif

tai mandresnius parodžiau, kur ne tokie mandri palikau už kadro biggrin.gif
o rodotukas darytas: kūnas darytas apvalioje formoje kraštus apipjoviau kad įgautų šiokį tokį kampuotumą, smeigiau 4 iešmelius, ant jų dėjau galvą (padėtą ant padėkliuko) ir dar sutvirtinau vienu bendru iešmeliu. apsukau juodos masės juostelėm ir taip paslėpiau padarydama kaklą 4u.gif nieko mandro lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fainika: 26 sausio 2015 - 10:52
QUOTE(Fainika @ 2015 01 26, 10:51)
ačiū už pagyras tortukam 4u.gif

tai mandresnius parodžiau, kur ne tokie mandri palikau už kadro biggrin.gif
o rodotukas darytas: kūnas darytas apvalioje formoje kraštus apipjoviau kad įgautų šiokį tokį kampuotumą, smeigiau 4 iešmelius, ant jų dėjau galvą (padėtą ant padėkliuko) ir dar sutvirtinau vienu bendru iešmeliu. apsukau juodos masės juostelėm ir taip paslėpiau padarydama kaklą 4u.gif nieko mandro lotuliukas.gif



Aš kai su 3d tortais ABSOLIUČIAI NEDRAUGAUJU, tai man daug mandrybių čia.o tokie meškinai kaip Cola777 tai išvis iš kitos planetos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaldiDiena: 26 sausio 2015 - 14:03
QUOTE(SaldiDiena @ 2015 01 26, 13:57)
Aš kai su 3d tortais ABSOLIUČIAI NEDRAUGAUJU, tai man daug mandrybių čia.o tokie meškinai kaip Cola777 tai išvis iš kitos planetos  biggrin.gif

ir man irgi tie meskiukai tai kosmosas... biggrin.gif
Atsakyti