Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(SaldiDiena @ 2015 01 26, 14:57)
Aš kai su 3d tortais ABSOLIUČIAI NEDRAUGAUJU, tai man daug mandrybių čia.o tokie meškinai kaip Cola777 tai išvis iš kitos planetos  biggrin.gif

aš nedraugauju su žolytės antgaliu doh.gif nu niekaip nesusidraugauja mes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2015 01 24, 20:49)
Nuostabūs tortukai pradėjo temą, visi puikūs, bet Colos meškiuką įsimylėjau labiausiai, nerealus. Kaip laikosi snukutis ir nosis? Papasakokit daugiau, kaip ir iš kokio torto formavot, kiek kremo suėjo puošimui ir t.t.  4u.gif

paramstau, ar smeigiu viska su iesmeliais ar dantu krapstukais, darytas pagal cipciuko meduti is normos

QUOTE(Fainika @ 2015 01 25, 21:09)

abu faini, bet robotas superinis thumbup.gif

QUOTE(fuzzyy @ 2015 01 25, 21:47)

Grazus abu tortukai thumbup.gif

QUOTE(Varona Ivanovna @ 2015 01 25, 22:33)

thumbup.gif

QUOTE(SaldiDiena @ 2015 01 26, 08:06)
Visi nuostabūs, ypač patiko Elsos, tortas su riedlente, pimpačkiukas (ten akis (ir meškino pėdos) pieštos, ar lipdytos.. šiaip atrodo tai kaip valgoma foto, taip lygiai kiekvienas štrichas  wub.gif )

tavo abu sokoladiniai man superiniai, noreciau tokius moket daryti wub.gif
Viskas islipdyta, net pimpackiuku lupytes, netik akytes, viskas is mases, ta turkiska mase man superine , lengva dirbti thumbup.gif nenaudoju net krachmolo, nei kociojant ant stalo, nei dirbant su mouldais thumbup.gif


ACIU visiems, kam patiko mano darbeliai aciuks.gif
Atsakyti
Tortas Meskute darytas buvo ,pagal atsiusta foto user posted image,
tai lig ir panasu buvo, bet kai gavau kita nuotrauka, tai matau , kad truputi skiriasi smile.gif user posted image


kaskas klause, del meskiuko didzio, tai jis darytas ant 32cm padeklo, rankutes jo buvo atsikisusios daugiau, nei padeklo krastai doh.gif


cia naturali spalva meskiuko, ant snukucio kur juoda spalva, tai daryta is mases smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cola 777: 26 sausio 2015 - 20:42

Tobulas meskiukas
Atsakyti
Cola, didesnes įdėkit nuotraukas, nieko nesimato, norisi pasižiūrėt palyginimą 4u.gif
Atsakyti
Cola , o kaip salikelio juosteles padarėt taip lygiai? ax.gif
Atsakyti
Aš labai atsiprašau už poster_offtopic.gif , bet gal tarp jūsų yra bent viena čia, Lietuvoje, legalizavusi savo veiklą ir jai būtų nesunku parašyti man asmeninę žinutę?
Atsakyti
SOS!!!!!!!!
iSPLAKIAU grietinele labi graziai. tvirta ,grazi. Bet vat reikejo idet dazu ir ji pasidare skysta verysad.gif verysad.gif verysad.gif Nu ir kaip ja vel padaryt tvirta?????nes reik apdzibuot tortuka unsure.gif
Atsakyti
cola777, nerealus meskiukas! Vaikui turetu ziauriai skaudet sirdele, kai ta meski pjaustys... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CervusDama: 27 sausio 2015 - 15:03
QUOTE(CervusDama @ 2015 01 27, 14:02)
cola777, nerealus meskiukas! Vaikui turetu ziauriai skaudet sirdele, kai ta meski pjaustys...  verysad.gif

cray.gif biggrin.gif itariu cia kokiam metinukui,tai jam vienodai sviecia,jam svarbu pirmas vaizdas,kuris palieka ispudi smile.gif Tai ir barbiu ,ir visu kitu turetu but gaila,tai turetum puosti tik trupiniais,kad nieko neprimintu tortas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2015 01 27, 11:13)
Cola , o kaip salikelio juosteles padarėt taip lygiai? ax.gif

su liniuote thumbup.gif



mergaites, del meskiuko,
vaikams sirdes neskauda, ir jie apie tai net negalvoja, o tik dziaugiasi pamacius. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viva 37 @ 2015 01 27, 14:59)
SOS!!!!!!!!
iSPLAKIAU grietinele labi graziai. tvirta ,grazi. Bet vat reikejo idet dazu ir ji pasidare skysta verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  Nu ir kaip ja vel padaryt tvirta?????nes reik apdzibuot tortuka unsure.gif

Dazus visada dedu i skysta grietinele, neplakta dar
Atsakyti