Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 16tema

Goona nuostabu aukit stiprekit wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(goona @ 2015 01 23, 21:32)


Pirma karta gyvenime teigiamas testas nestuke.gif  nerealu, net apsizliumbiau.



Kaip faina!!! Sveikinu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kokios puikios naujienos siame forume 4u.gif valiooo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angelas sargas @ 2015 01 24, 03:04)
Kokios puikios naujienos siame forume 4u.gif  valiooo lotuliukas.gif

Goona, beprotiškai fantastiškos naujienos!!! Sveikinu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(goona @ 2015 01 23, 21:32)
Murke,  4u.gif

Pirma karta gyvenime teigiamas testas nestuke.gif  nerealu, net apsizliumbiau.


Labas rytas, mergaites!

Goona - sveikinu!!! Ech, ir ka tie turkai padaro, kazkoks stebuklas wub.gif
Linkiu, kad ir visoms kitoms, esancioms "procese" ar besiruosiancioms vaziuoti, metu pradzia butu sekminga nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nica79: 24 sausio 2015 - 08:42
Nuostabus metai wub.gif goona, sveikinu 4u.gif dziaukis ir megaukis nestuke.gif
Atsakyti
Goona, mergaite, kaip tu siandien jauties ? 4u.gif 4u.gif
Dar vis danguje, dar vis rieda dziaugsmo asareles wub.gif
Man iki siol emocijos neatslugsta smile.gif
Linkejimai Stambului smile.gif sekmes didziausios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LISKAUS @ 2015 01 24, 15:28)
Goona, mergaite, kaip tu siandien jauties ? 4u.gif  4u.gif
Dar vis danguje, dar vis rieda dziaugsmo asareles  wub.gif
Man iki siol emocijos neatslugsta  smile.gif
Linkejimai Stambului  smile.gif  sekmes didziausios  4u.gif



LISKAUS, dziaugiuosi kad pagaliau atejom iki sito etapo 4u.gif man tai yra nauja ir iki siol dar niekada nepatirta. Ir pasakysiu tau, kad man patinka mano skaudantys sonai, ir dusulys, ir nuovargis. Geras tas jausmas wub.gif bet nerimas niekur nedingo verysad.gif bet su vyru siandien juokemes kad tas nerimas dabar persekios nuolatos, maziausiai iki tiol kol IVF rezultaas neistos i universiteta biggrin.gif
Atsakyti
Na mes jau po vizito 4u.gif sakė viskas puiku, tris dienas paskyrė po 125 Gonalio. Kadangi pas mane yra šiek tiek pakilęs prolaktinas, tai ryt teks jį pakartot, bet sakė nieko baisaus, tik nori įsitikinti ir jei bus labiau padidejes, tai sakė kažkokiu vaistu skirs doh.gif beje norėjau paklaust, ar kai pradedat stimuliacijas vis dar geriat ovaboost ir Glifor, ar juos reik nutraukt? Visai iš galvos išėjo paklaust dėl Glifor klinikoje? doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(šifonyte @ 2015 01 24, 21:33)
Na mes jau po vizito  4u.gif sakė viskas puiku, tris dienas paskyrė po 125 Gonalio. Kadangi pas mane yra šiek tiek pakilęs prolaktinas, tai ryt teks jį pakartot, bet sakė nieko baisaus, tik nori įsitikinti ir jei bus labiau padidejes, tai sakė kažkokiu vaistu skirs   doh.gif beje norėjau paklaust, ar kai pradedat stimuliacijas vis dar geriat ovaboost ir Glifor, ar juos reik nutraukt? Visai iš galvos išėjo paklaust dėl Glifor klinikoje?  doh.gif  blush2.gif

Sifonyte, laikau kumscius suspaudus uz jus, sirgsiu uz jus iki pat pabaigos, kad jums pasisektu 4u.gif glifor gerk, ji ir nestumo metu dar teks pagerti wub.gif ovaboost as negeriau, tai negaliu atsakyti 4u.gif ir kadangi visiskai atsidaviau turkams, tai kai nuvaziavau, nebegeriau nieko kito, tik tai, ka jie liepe 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 24 sausio 2015 - 20:05
QUOTE(Atisa @ 2015 01 24, 21:04)
Sifonyte, laikau kumscius suspaudus uz jus, sirgsiu uz jus  iki pat pabaigos, kad jums pasisektu  4u.gif  glifor gerk, ji ir nestumo metu dar teks pagerti  wub.gif  ovaboost as negeriau, tai negaliu atsakyti  4u.gif ir kadangi visiskai atsidaviau turkams, tai kai nuvaziavau, nebegeriau nieko kito, tik tai, ka jie liepe  4u.gif

Ačiū už informaciją ir už palaikyma 4u.gif
Atsakyti
Sifonyte su startu 4u.gif

Del papildu as negeriau kai buvau TR. Bet dabar kai vaziuosiu vesiuosi ir planuoju gerti iki punkcijos smile.gif

Gal zinai kaip kainos ar nesikeicia nuo Nauju?
Atsakyti