Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 16tema

QUOTE(linosiuke @ 2015 01 24, 21:33)
Sifonyte su startu  4u.gif

Del papildu as negeriau kai buvau TR. Bet dabar kai vaziuosiu vesiuosi ir planuoju gerti iki punkcijos smile.gif

Gal zinai kaip kainos ar nesikeicia nuo Nauju?

Kainos nesikeičia, pirma įmoka 650euru, paskui damoket reiks 1660euru, vaistinėje Idil padarė nuolaidą Gonaliui, mokejom 200TL 4u.gif kainos išliko tokios pat kaip pirmoj zinutej smile.gif
Atsakyti
QUOTE(šifonyte @ 2015 01 24, 20:33)
Na mes jau po vizito  4u.gif sakė viskas puiku, tris dienas paskyrė po 125 Gonalio. Kadangi pas mane yra šiek tiek pakilęs prolaktinas, tai ryt teks jį pakartot, bet sakė nieko baisaus, tik nori įsitikinti ir jei bus labiau padidejes, tai sakė kažkokiu vaistu skirs  doh.gif beje norėjau paklaust, ar kai pradedat stimuliacijas vis dar geriat ovaboost ir Glifor, ar juos reik nutraukt? Visai iš galvos išėjo paklaust dėl Glifor klinikoje?  doh.gif  blush2.gif



sveikinu su gera pradzia,palaikau jusu seimyna 4u.gif spaudziu kumscius ir linkiu laimingos pabaigos nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(šifonyte @ 2015 01 24, 20:33)
Na mes jau po vizito  4u.gif sakė viskas puiku, tris dienas paskyrė po 125 Gonalio.

4u.gif
mažytė dozė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2015 01 25, 09:27)
4u.gif
mažytė dozė 4u.gif

Vėl sakė kad geras rezervas ir pradesim nuo tokios dozes, dėl hiperstimuliacijos užtat ir taikė trumpą protokolą, dabar i klinika antradienį, paskyrė vizitą ir su Semra thumbup.gif beje lt man abu kartus taikė ilgą protokolą, o vieną kart pradėjo nuo 150, kita kart nuo 175 gonalio, pirmą kart turėjau 4 blastas iš 8 apsivaisinusiu, antrąkart 2 iš 7 apsivaisinusiu, abu kart ispunktavo po 13, na žiūrėsim ką šaunuoliai turkai padarys thumbup.gif
Atsakyti
šifonytė kuo didžiausios sėkmės jūsų šeimynai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos , mergaites smile.gif

goona, sveikinu su nuostabiais skaiciukais yahoo.gif nestuke.gif

šifonyte, sveikinu su gera pradzia 4u.gif kelinta CD jus pradejot stimuliacija?

meiles kibirkstele, kaip praejo konsultacija? ar reikejo daryti kokiu papildomu tyrimu?


O mes po truputi ruosiames.... blush2.gif Toks jausmas, kad viskas vyksta ne su mumis. Dar pries metus buvau depresijoj ir bandziau susitaikyti su mintim, kad antro vaiko niekada neturesim, o dabar va... del konsultacijos ir viesbucio sutarta, lektuvo bilietai nupirkti, mano genetiniai priduoti, rytoj atsakymas, vyras rytoj priduos, dar hematologes (genetike rekomendavo Kryzauskaite) konsultacija, nakvyne Vilniaus senamiesty ir antradieni jau skrydis i Babylanda biggrin.gif thumbup.gif Kazkada, pries kokius 3-4 metus sapnavau Turkijos dangu, va ir paziuresiu ar teisingai prisapnavau lotuliukas.gif blush2.gif

goona, patikek, kai istos Tavo IVFo rezultatas i univera nerimas niekur nedings, galvosi ar pavalge, ar issimiega, ar nepramiegojo, ar neskriaudzia ten niekas, ar neminta tik picom, kokie santykiai su barako kambariokem, ar nepraleidzia paskaitu, perskaicius naujienas apie nelaimes sostineje pulsi skambinti kad isitikinti ar ne tavo vaikui tai atsitiko ir dar daug visokiu baimiu doh.gif Taip kad nusiteikit kad nerimas VISAM GYVENIMUI wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Yendy @ 2015 01 25, 14:11)
šifonyte, sveikinu su gera pradzia  4u.gif kelinta CD jus pradejot stimuliacija?

man mm prasidejo ketvirtadieni apie 16 val, tai gydytoja sake kad pirma diena skaitosi penktadienis, o sestadieni pradejau stimuliacija tai kaip ir 2 CD mirksiukas.gif
p.s. nprisidekit siltu rubu, pakankamai silta, siandien 16laipsniu, saule sviecia visa diena, MV tik su dzinsiniu svarkeliu vaiksto, as su rudeniais batukais ir plona bliuskute bei plonu puspaltuku, kuri daznai prasisegu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šifonyte: 25 sausio 2015 - 15:48
[quote=šifonyte,2015 01 25, 10:32]
Vėl sakė kad geras rezervas
Virusai dvigubi!
Kuo didziausios sekmes!
Atsakyti
QUOTE(l_satyra @ 2015 01 25, 10:57)
šifonytė kuo didžiausios sėkmės jūsų šeimynai  4u.gif



QUOTE(nika2 @ 2015 01 25, 17:41)
Virusai dvigubi!
Kuo didziausios sekmes!

priimu nestuke.gif virusus ir linkejimus aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(šifonyte @ 2015 01 25, 18:34)
priimu  nestuke.gif  virusus ir linkejimus  aciuks.gif

Šifonyte kumsciai suspausti!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Yendy @ 2015 01 25, 13:11)
O mes po truputi ruosiames.... blush2.gif Toks jausmas, kad viskas vyksta ne su mumis.

kaip saunu. pamatysi, svajones pildosi.
Atsakyti
QUOTE(Yendy @ 2015 01 25, 13:11)

O mes po truputi ruosiames.... blush2.gif Toks jausmas, kad viskas vyksta ne su mumis. Dar pries metus buvau depresijoj ir bandziau susitaikyti su mintim, kad antro vaiko niekada neturesim, o dabar va... del konsultacijos ir  viesbucio sutarta, lektuvo bilietai nupirkti, mano genetiniai priduoti, rytoj atsakymas, vyras rytoj priduos, dar hematologes (genetike rekomendavo Kryzauskaite) konsultacija, nakvyne Vilniaus senamiesty ir antradieni jau skrydis i Babylanda  biggrin.gif  thumbup.gif Kazkada, pries kokius 3-4 metus sapnavau Turkijos dangu,  va ir paziuresiu ar teisingai prisapnavau  lotuliukas.gif  blush2.gif




Veiksmas vyksta wink.gif sekmes Yendy wink.gif suprantu ta jausma, kad atrodo, kad ne su jumis vyksta. Bet einat po truputi link svajones wink.gif

Kokius genetinius tyr dareisi?


Sifonyte, as isivaizduoju, kaip jums ten gerai wink.gif silta, dangus zydras ir svajone jau beveik ranka pasiekiama nestuke.gif Sekmes, mes laukiam ziniu wink.gif
Atsakyti