Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

Na truputį nufotografavau kiek per durų plyšį matėsi, nes įeiti dar negalima smile.gif grindys

Aš patenkinta. Tik nuotraukoj kažkaip dar mažiau vietos nei realiai atrodo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo it's not me: 11 vasario 2015 - 20:38
QUOTE(it's not me @ 2015 02 11, 21:36)
Na truputį nufotografavau kiek per durų plyšį matėsi, nes įeiti dar negalima smile.gif grindys

Aš patenkinta. Tik nuotraukoj kažkaip dar mažiau vietos nei realiai atrodo smile.gif


Grazu wink.gif O baldai bus balti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2015 02 11, 21:25)
Grazu wink.gif O baldai bus balti? smile.gif


Ačiū. Dar nesu tikra smile.gif pradziai pastatysim vonią ir klozetą,tada matysiu apytikslį bendrą vaizdą ir apsispręsiu galutinai. Beveik ir tamsi praustuvo spintelė akyse "stovi". Su atvira lenyna apačoje rankšluosčiams. Nes prie baltos sienos stovės... reik dar pasigooglint vaizdų biggrin.gif
Atsakyti
Kaip jums tokios plyteles?
user posted image
user posted image
Kolkas maciau tik Irise, kaip suprantu nauja Paradyz kolekcija, gyvai labai grazios spalvos, gal kas dar mate ir kur kitur jau jas? Kaip vertinat? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kolkas ne mamyte @ 2015 02 12, 15:48)
Kaip jums tokios plyteles?

Kolkas maciau tik Irise, kaip suprantu nauja Paradyz kolekcija, gyvai labai grazios spalvos, gal kas dar mate ir kur kitur jau jas? Kaip vertinat?  smile.gif


Niekur tokiu nemaciau, bet man tai nelabai... na nebent gyvai spalvos gyviau atrodo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo escada_: 12 vasario 2015 - 22:10
QUOTE(it's not me @ 2015 02 11, 23:31)
Ačiū. Dar nesu tikra smile.gif pradziai pastatysim vonią ir  klozetą,tada matysiu apytikslį bendrą vaizdą ir apsispręsiu galutinai. Beveik ir tamsi praustuvo spintelė akyse "stovi". Su atvira lenyna apačoje rankšluosčiams. Nes prie baltos sienos stovės... reik dar pasigooglint vaizdų  biggrin.gif



As irgi galvoju taip, kad pirma susidesiu plyteles, tada kitka ziuresiu, nors labiau patinka bendra vaizda matyti is naksto. Beje buvau siandien 1000 plyteliu, ziauriai grazias issirinkau kaip dekora vienai sienai. Bet norint sudeti paveiksliuka riekia pikrti 3 dezes ir liks 3dalis plytelku nepanaudotu sad.gif Ziauriai gaila, bet gal pavyks dar ka sugalvoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(escada_ @ 2015 02 12, 23:10)
Niekur tokiu nemaciau, bet man tai nelabai... na nebent gyvai spalvos gyviau atrodo  schmoll.gif

Spalvos gyvai grazesnes, bet vistiek yra ramios ir siltos, visa laik zavejo zemes spalvos, jos visada liks klasika, o marmaklynai kaip auksciau pateikta foto ziauriai ne mano skonio (labai atsiprasau iskart nares ikelusios foto, nieko asmenisko pries jus, komentuoju tik vaizda)
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2015 02 12, 23:58)
As irgi galvoju taip, kad pirma susidesiu plyteles, tada kitka ziuresiu, nors labiau patinka bendra vaizda matyti is anksto. Beje buvau siandien 1000 plyteliu, ziauriai grazias issirinkau kaip dekora vienai sienai. Bet norint sudeti paveiksliuka riekia pirkti 3 dezes ir liks trecdalis plyteliu nepanaudotu sad.gif Ziauriai gaila, bet gal pavyks dar ka sugalvoti  4u.gif



Idedu foto isisirnktu plyteliu, jos butu tik juostai virs vonios ir po veidrodziu, sienos baltos, grindys dar nezinau. Gyvai spalvos kitokios, daugiau melynos, gyvesnes siltesnes:

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2015 02 13, 00:11)
Idedu foto isisirnktu plyteliu, jos butu tik juostai virs vonios ir po veidrodziu, sienos baltos, grindys dar nezinau. Gyvai spalvos kitokios, daugiau melynos, gyvesnes siltesnes:




Gal atsiras bendramin2i7, kuriems taip pat kazkur dekoro reikes smile.gif Kartais gaila, kad tik pakuotemis parduoda. Pas mus vonioj gan graziai viskas susinaudojo, po kelias plyteles teliko tik juoduju kiek daugiau. Grindu plyteliu liko 1 sveika ir kitu po puse kelios
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo it's not me: 13 vasario 2015 - 07:27
QUOTE(metine @ 2015 02 13, 01:11)
Idedu foto isisirnktu plyteliu, jos butu tik juostai virs vonios ir po veidrodziu, sienos baltos, grindys dar nezinau. Gyvai spalvos kitokios, daugiau melynos, gyvesnes siltesnes:


koks grozis wub.gif Kokios kolekcijos šios plytelės ir kokia kaina radote?

beje apačioje padėta ta gelsva grindinė plytelė man regis čia nelabai tinka, juolab prie baltų sieninių. Man prašosi melsvos, rusvos, galų gale baltos spalvos... Nors gal čia monitorius taip rodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coco5: 13 vasario 2015 - 21:17
QUOTE(coco5 @ 2015 02 13, 22:16)
koks grozis wub.gif  Kokios kolekcijos šios plytelės ir kokia kaina radote?

beje apačioje padėta ta gelsva grindinė plytelė man regis čia nelabai tinka, juolab prie baltų sieninių. Man prašosi melsvos, rusvos, galų gale baltos spalvos... Nors gal čia monitorius taip rodo mirksiukas.gif



As jas isimylejau vos iejus i salona. Nuspresta, darysim visa siena, nes susdeda grazus paveikslas, cia tikroviskesnes spalvos, nei mano darytos su telefonu.

Del grindu sutinku, cia siap uzdejom kas po ranka papuole, likusios sienos baltos, grindis dar derinsim is auksciau paminetu atspalviu, o toks rastas dar eis po veidrodziu.

Plyteles cicogres gaudi 1, 2 ir 3. Kaina 89lt uz kv m.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo metine: 14 vasario 2015 - 01:06
tikrai labai gražu smile.gif Ir nematyta.. nors jau maniau neliko nieks neapžiūrėta per paiesškas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo it's not me: 14 vasario 2015 - 01:24