Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

Sveikos

Gal kas gali rekomenduoti baldininkus vonios baldams, as Kaune,aciu
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2015 02 14, 01:03)

Plyteles cicogres gaudi 1, 2 ir 3. Kaina 89lt uz kv m.

user posted image


Labai gražu, ypač, jei kaip sakot derinsit su balta, mėlyna (aš rinkčiaus tokią... pilkai mėlyną, ne skaisčią, prigesintą). Daugiau geltonos tikrai nebesinorėtų biggrin.gif Labai smalsu rezultatą pamatyt bus, jei pasirodysit smile.gif

O aš savo vonioj visai apie raudoną spintelę ėmiau mąstyt.. g.gif kažin ne į lankas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(it's not me @ 2015 02 15, 12:36)

O aš savo vonioj visai apie raudoną spintelę ėmiau mąstyt..  g.gif  kažin ne į lankas?  g.gif


Musu gal skoniai sutampa, bet as jei buciau isisrinkus ta juodai balta varianta irgi buciau dejusi raudona akcenta. Man atrodo labai graziai jis derintusi.
Papildyta:
Ir dar, aiskeja tolimesni sprendimai vonioje. Tirime 1.6m vieta spintelei su dviguba kriaukle, arba dviem atskirom, tai darusim toki varianta su dideliu veidrodziu per visa siena:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2015 02 14, 02:03)

wub.gif wub.gif wub.gif

kažkaip.... kitaip smile.gif nei visi įprasti ornamentai ar mozaikos. Tik ne per daug...
Parodžiau vyrui, atmetė, matau, kad reiks dar daug dirbti per aplink įtikinėjant smile.gif


O man kilo klausimas - ar dar naudotini stiklo blokeliai? Vaikų vonia siaurutė, be lango, pamaniau, kad viršuje, prie lubų būtų galima kokias 3 eiles stiklo blokelių sudėti - šiek tiek šviesos įeis ir gal erdvės vizualiai padidėtų, kaip manot? Iš išorės tie blokeliai išeitų į mažą koridoriuką ties vaikų kambariais, nei iš svetainės, nei iš kitų erdvių tų blokelių nesimatytų. Plane tą sieną pažymėjau mėlynai.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Sausainiukas* @ 2015 02 15, 14:59)
wub.gif  wub.gif  wub.gif

kažkaip.... kitaip smile.gif nei visi įprasti ornamentai ar mozaikos. Tik ne per daug...
Parodžiau vyrui, atmetė, matau, kad reiks dar daug dirbti per aplink įtikinėjant smile.gif
O man kilo klausimas - ar dar naudotini stiklo blokeliai? Vaikų vonia siaurutė, be lango, pamaniau, kad viršuje, prie lubų būtų galima kokias 3 eiles stiklo blokelių sudėti - šiek tiek šviesos įeis ir gal erdvės vizualiai padidėtų, kaip manot? Iš išorės tie blokeliai išeitų į mažą koridoriuką ties vaikų kambariais, nei iš svetainės, nei iš kitų erdvių tų blokelių nesimatytų. Plane tą sieną pažymėjau mėlynai.




As manau, kad viskas yra skonio reikalas 4u.gif Del stiklo blokeliu, mums siule toki varianta su virtuve padaryti, kadangi pas mus pirmam aukste istisa atvira erdve labai daug derinimo butu, nes ir taip jau visko prideta. Kiek mums sake tikrai deda, ir graziai atrodo. Manau, kad visia idomus variantas, tik reiktu paderinti spalvas ir t.t. bet jeigu tik kolidoriuke, tai visai zaisminga detale gautusi smile.gif

P.s. o vaikai turi savo atskira vonia? wub.gif
Atsakyti
Aš siūlyčiau jei jau dėsit stiklinius blokelius, tai nedėti jų spalvotų. Mano sesuo susidėjo žalius kažkada, o dabar keikiasi, nes prie jų vistiek reikia derintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2015 02 15, 16:46)
As manau, kad viskas yra skonio reikalas  4u.gif Del stiklo blokeliu, mums siule toki varianta su virtuve padaryti, kadangi pas mus pirmam aukste istisa atvira erdve labai daug derinimo butu, nes ir taip jau visko prideta. Kiek mums sake tikrai deda, ir graziai atrodo. Manau, kad visia idomus variantas, tik reiktu paderinti spalvas ir t.t. bet jeigu tik kolidoriuke, tai visai zaisminga detale gautusi smile.gif

P.s. o vaikai turi savo atskira vonia?  wub.gif

Ačiū už komentarą. Vyras sakė, kad jam mokyklos laikų wc primena tos stiklinės plytelės, tai norėjosi išgirsti, ar dar ne atgyvena smile.gif
kad nesigautų tokios asociacijos smile.gif
user posted image

Mūsų (tėvų) vonia bus prie mūsų miegamojo, o ši mažoji, prie vaikų kambariukų tai ją vadinam vaikų smile.gif


QUOTE(meme @ 2015 02 15, 16:58)
Aš siūlyčiau jei jau dėsit stiklinius blokelius, tai nedėti jų spalvotų. Mano sesuo susidėjo žalius kažkada, o dabar keikiasi, nes prie jų vistiek reikia derintis  4u.gif

Jei jau rinksimės, tai tik be spalvos, tiesiog skaidrius. Mačiau visokios "faktūros" jų yra.
Atsakyti
Del stiklo blokeliu, man irgi atrode atgyvena, bet tevai nusprende isirenginedami nama vonioj padaryt toki akcenta. Siaip graziai atrodo, svarbu tik lygiai juos sudeti, kas yra gana sudetinga.
Atsakyti
QUOTE(kolkas ne mamyte @ 2015 02 12, 14:48)
Kaip jums tokios plyteles?
user posted image
user posted image
Kolkas maciau tik Irise, kaip suprantu nauja Paradyz kolekcija, gyvai labai grazios spalvos, gal kas dar mate ir kur kitur jau jas? Kaip vertinat?  smile.gif


Gal galit parasyt kaina ir ismatavimus (nelabai per tel iziuriu) smile.gif Jos blizgios ar matines?
Man primena mano nusiziureta Paradyz derini balta su pilku irgi is naujos Paradyz kolekcijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2015 02 15, 08:44)
Sveikos

Gal kas gali rekomenduoti baldininkus vonios baldams, as Kaune,aciu


man taip pat aktualu bigsmile.gif idomu kaip geriau daryti ar pirkti ar uzsisakineti is baldininku pasibraizius projektelius?
Atsakyti
Gal kas turite arba planuojate žaliai dažyti-klijuoti plytelėmis vonios patalpą? Kokios spalvos baldus rinkotės? Mes planuojame taupymo sumetimais dažyti žaliai sienas, grindis žaliomis plytelėmis. Baldus lyg nusižiūrėję tamsios rudos spalvos, skalbinių krepšys pintas tamsiai rudas.
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2015 02 13, 00:11)
Idedu foto isisirnktu plyteliu, jos butu tik juostai virs vonios ir po veidrodziu, sienos baltos, grindys dar nezinau. Gyvai spalvos kitokios, daugiau melynos, gyvesnes siltesnes:

user posted image

user posted image


Sveiki,

gal galite parašyti dar kartą, kokiame salone radote šias nuostabias plyteles? Ačiū.
Atsakyti