Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXI Tema)

QUOTE(sapniukass @ 2015 01 29, 21:35)
mergiukai, maniskis prase detektyvo gero, atsimenu viena, bet nepamenu pavadinimo, lietuviskai: nusikaltimas per objektyvo...kazka, kai fotografas nufilmuoja nusikaltima, jei pamenat imeskit nuoroda.
''Преступление в Фокусе'' /2014/
http://kinozal.tv/de....php?id=1272047

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 29 sausio 2015 - 20:40
aciu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 29 sausio 2015 - 20:46
Prikirtau stintu, einu bent viena serija paziuresiu, jei neuzmigsiu vel biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 01 29, 21:34)
Cha, aš kaip partizanė, jau iki 17 val viskas iki galo buvo Kasatkos pažiūrėta, ir iki dabar tylėjau, laukiau, kol kitos pažiūrės. Ar aš ne šaunuolė? bigsmile.gif biggrin.gif
Paskutinės dvi serijos man buvo labai įtemptos. Su kaupu taip sakant. Pergyvenau labai, prisiekiu.
Ar žiūrėčiau antrą kartą? Taip. Vien ko tie trys vyrukai verti smile.gif


As irgi seniai perziurejau ir tylejau biggrin.gif
Ar ziureciau antra karta? Ne. Nuobodus man serialas, truko veiksmo, ten tik trys "muskietininkai" ir tegelbejo filma. Nebuvo ne vienos serijos, kur buciau isitempusi, atsiputusi sedejau. ax.gif
Vertinciau seriala 7 balams. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(amirrr @ 2015 01 29, 21:49)
Prikirtau stintu, einu bent viena serija paziuresiu, jei neuzmigsiu vel biggrin.gif
Geras, o aš neseniai tik atsikėliau. Pabaigiau serialą, tada numigau net tris val, o dabar apsižiūrėjau, kad neturiu kavos, kulniuosiu dabar pirk į PC. Jaučiu šalta, vėjuota lauke, brrr...
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 01 29, 21:52)
As irgi seniai perziurejau ir tylejau biggrin.gif Vertinciau seriala 7 balams. blush2.gif
O kokios mes valingos biggrin.gif Mano tvirtas 10-kas. Man toks lengvas kasdienai tiko ir patiko.
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2015 01 29, 21:38)
"Тест на беременность" pasidarė man nuobodus

na reiks paziureti ir man ji biggrin.gif

mergiukai rekomenduoju "Profesional" su vyru vakar iki isnaktu ziurejom lotuliukas.gif gal siandien pabaigsim hihihi.gif
user posted image

http://serialu.net/professional-2014/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šokoladė: 29 sausio 2015 - 21:05
QUOTE(amirrr @ 2015 01 29, 21:49)
Prikirtau stintu, einu bent viena serija paziuresiu, jei neuzmigsiu vel biggrin.gif


Prikirtau stintų privalejai riebiai užgeltoninti tongue.gif Kaip dabar filmus žiūrėti doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,

Visgi aciu uz nauja tema 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Sveikatytes ligoniukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Pabaigsiu ir as Kosatka siandien, daugiau nieko neziuriu ax.gif
Man Olia kaip Olia, nei as pykstu ant jos nei ka. Kita vertus ji galejo ir isizeisti del pari, bet to nepadare. O del isimylejimo juk buna, kad nepatinka ir tiek, tik kaip draugai ax.gif Gal taip ir geriau. O trys muskietinkai tikrai verti draugu vardo, reta taip bepamatyti 4u.gif
Atsakyti
Kosatka suma sumarum filmas 10balu 4u.gif Kaip sirdis ir nuojauta jaute taip ir buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 01 29, 20:52)
As irgi seniai perziurejau
Vertinciau seriala 7 balams. blush2.gif



QUOTE(Visgi @ 2015 01 29, 21:30)
biggrin.gif Mano tvirtas 10-kas. Man toks lengvas kasdienai tiko ir patiko.



QUOTE(Šokoladė @ 2015 01 29, 21:03)
mergiukai rekomenduoju "Profesional" su vyru vakar iki isnaktu ziurejom  lotuliukas.gif  gal siandien pabaigsim hihihi.gif


Laba

Kosatkos dar neperziurejau- ipusejau, bet sutinku su sena pazistama, kad nevertas jis aukstu balu. Taip, vakarui gerai paziureti. Na bet netempia daugiau 7-8. Gal perziurejus pasikeis nuomone.
Vat, Profesional 10 balu ir netgi visi 11 thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
labas rytas,
Барс и Лялька - nieko toks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaya @ 2015 01 29, 23:21)
Prikirtau stintų  privalejai riebiai  užgeltoninti tongue.gif Kaip dabar  filmus žiūrėti doh.gif  verysad.gif

vai vai nepagalvojau, kad bus norinčių smile.gif Kitą kartą ir jums duosiu 4u.gif Bet va pačiai ne kas po tokio vėlyvo valgymo kepto maisto sad.gif
Atsakyti