Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXI Tema)

Labas rytas, už temą 4u.gif
Vakar kolegei pasiūliau pažiūrėti VML, tai šiandien į darbą atėjo užtinusiomis, raudonomis akimis doh.gif , mat žiūrėjo iki 4 ryto lotuliukas.gif
O man tai badas, gal tą rekomenduojamą Profesionalą griebti smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(ErikaN @ 2015 01 30, 08:58)
Vakar kolegei pasiūliau pažiūrėti VML, tai šiandien į darbą atėjo užtinusiomis, raudonomis akimis  doh.gif , mat žiūrėjo iki 4 ryto  lotuliukas.gif

Aš jau 20 seriją įpusėjau, užsikabliavau biggrin.gif Ir dainas atsisiunčiau ax.gif Ir tie kirpčiukai Veros netrukdo man visai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kami_: 30 sausio 2015 - 09:24
QUOTE(kami_ @ 2015 01 30, 10:24)
Ir dainas atsisiunčiau ax.gif

gali pasidalint, kaip atsisiuntei dainas VLM?
Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2015 01 30, 07:45)

Vat, Profesional 10 balu ir netgi visi 11  thumbup.gif  bigsmile.gif

sutinku visais 100 proc. bet vakar tai tik viena serijike ir tepaziurejom, dar galas toli biggrin.gif

QUOTE(amirrr @ 2015 01 30, 09:54)
vai vai nepagalvojau, kad bus norinčių smile.gif Kitą kartą ir jums duosiu  4u.gif Bet va pačiai ne kas po tokio vėlyvo valgymo kepto maisto sad.gif

nepagalvojo ji, nu nieko sau, kitąkart ir adresą parašyk, mažu pašonėje ir gyveni biggrin.gif

QUOTE(ErikaN @ 2015 01 30, 09:58)
Labas rytas, už temą  4u.gif
Vakar kolegei pasiūliau pažiūrėti VML, tai šiandien į darbą atėjo užtinusiomis, raudonomis akimis  doh.gif , mat žiūrėjo iki 4 ryto  lotuliukas.gif

O man tai badas, gal tą rekomenduojamą Profesionalą griebti  smile.gif

vat taip ir būna, kai užsikablioji lotuliukas.gif lotuliukas.gif
griebk griebk, neturėtum nusivilti mirksiukas.gif , jis man daug geresnis už "Mažora"

QUOTE(kami_ @ 2015 01 30, 10:24)

Aš jau 20 seriją įpusėjau, užsikabliavau biggrin.gif Ir dainas atsisiunčiau ax.gif Ir tie kirpčiukai Veros netrukdo man visai ax.gif

hah.gif man jie irgi netrukdė, užkliuvo iš pradžių, bet paskui propratau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2015 01 30, 09:33)
gali pasidalint, kaip atsisiuntei dainas VLM?

čia smile.gif
Atsakyti
Labas rytas!

Išprievartavau save ir peržiūrėjau VML. mastau.gif Juk nepadoru pradėjus mest. biggrin.gif Jau ta grifka grifka. lotuliukas.gif Neįgudusia akim matėsi, kad priklijuota nuo pusės galvos. Aktoriai gražūs, talentingi, muzika tobula. Bet siužetas iš Rozalindų lentynos.... blush2.gif

Ačiū. Daviau sau įžadus, kad nežūrėsiu, kol nesibaigs mokslai. Jau dabar lomkės. hihihi.gif O kur dar birželis. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2015 01 30, 10:54)

dėkinga
Atsakyti
Erika N.,rekomenduojamą Profesionalą griebk. Nebadausi ir filmas thumbup.gif
Atsakyti
prisižiūrėjau melodramų, noris pakariaut, pasiilgau vokiškų uniformų, o naujo nieko nesukūrė praeitais metais ta tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arden: 30 sausio 2015 - 12:23
QUOTE(Šokoladė @ 2015 01 30, 10:36)
griebk griebk, neturėtum nusivilti  mirksiukas.gif , jis man daug



QUOTE(spoorga @ 2015 01 30, 13:00)
Erika N.,rekomenduojamą Profesionalą griebk. Nebadausi ir filmas  thumbup.gif

Tai jau griebsiu tada biggrin.gif Mano vyras jau pradėjo sakyt, kad aš ligonė kažkokia tapau, filmą po filmo žiūriu be jokios pertraukos doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
''Бык и Шпиндель'' /2014/
Сегодняшняя премьера
http://kinozal.tv/de....php?id=1303602

user posted image
Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2015 01 30, 13:00)
Erika N.,rekomenduojamą Profesionalą griebk. Nebadausi ir filmas  thumbup.gif

As griebiau thumbup.gif
Mergos, po Kosatkos mars i Profesional biggrin.gif Kablys nuo pirmos serijos, kol kas liapsusu nematau rolleyes.gif
Atsakyti