Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

skanesniu salotu kaip uosves gamintos, nesu gyvenime valgius:


pekino salota, smulkiai pjaustyta
marinuoti pjaustyti persikai
rukyta vistiena supjaustyta
majonezas
truputi druskos jei reikia
pipiriuku

skanaus 4u.gif
Atsakyti
Keletas mano megstamiausiu salotyciu:
- vistienos file susmulkinti gabaliukais ir apkepti, koncervuotus persikus pjaustyti kubeliais, ideti anakardzio riesutu (galima pasmulkintu) ir viska sumaisyti su majonezu wub.gif
- virtas bulves supjaustyt kubeliais, zaliu svogunu laisku, ridikeliu ir Panevezio file mesytes gabaliukais. Su helmanz majonezu, dar truputi pipiriuko juodo... uj tikras skanumelis wub.gif
- pomidorus supjaustyt griezineliais, melynuosius svogunus taip pat, mozarelos surio, zaliu alyvuogiu, apibarstyt baziliku, truputeli apslakstyt citrinos sultim ir uzpilt negailint alyvuogiu aliejaus ... biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien gaminau pietums:
vištiena supjausčiau gabaliukais (rūkyta, bet manau tiks ir virta ir kepta)
Tada pjastau obuolį, sūrį, ir virtą kiaušinį.Krapai, petražolės.Majonezas.
Tikrai labai skanios salotos mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano mėgstamiausios:
susmulkintas pekino kopūstas
supjaustytas pomidoras
konservuoti kukurūzai
konservuoti žalieji žirneliai
truputis prieskonių
majonezas su krapais

essen.gif
Atsakyti
mano megstamiausios salotos thumbup.gif :
morkas smulkiai sutarkuojame,po to dedame kalafijoro, razinu ir majonezo...Labai skanu ir paprasta... biggrin.gif
Atsakyti
O man labai skanios buvo sitos:

Suri supjaustome siaudeliais;
marinuotas agurkelis;
cesnakai;
konservuoti zirneliai;
kiausinis;
krapai;


Labai skanu smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Va šiandien Cosmopolitane radau šį salotų receptą:
Nulupti RAUDONĄJĮ SVOGŪNĄ, perpjaut per pusę ir supjaustyti plonais griežinėliais, suberti į dubenį ir į jį išspausti 2 ŽALIŲJŲ CITRINŲ sultis. Paimti 1,5 - 1,8 kg ARBŪZĄ, perpjauti pusiau, išskobti minkštimą, išimti sėklas. Minkštimą supjaustyti maždaug 5 cm gabalais ir sudėti į didelį, bet negilų dubenį. Tada panašiais gabalais supjaustyti 250 g FETOS SŪRIO ir užberti ant arbūzo. Apibarstyti MĖTŲ bei PETRAŽOLIŲ lapeliais. Aplieti žaliųjų citrinų sultimis su svogūnu, pridėti 3 - 4 šaukštus alyvų aliejaus bei pusę puodelio juodųjų alyvuogių be kauliukų. Viską atsargiai išmaišyti.
Gero apetito!
Atsakyti
Yra labai skanios ir gaivios salotos su rūkyta lašiša: reikia supjaustyti rūkytą lašišą, avokadą ir raudonas greifurtas. Padažui reikia sumaišyti lygiomis dalimis garstyčias ir medų, įpilti citrinos sulčių ir alyvuogių aliejaus.
Skanaus essen.gif
Atsakyti
labai skanios salotos.
Pomidoras kubeliais,mocarelos sūris kubeliais(galima ir picarelos),padažas salotoms (būna spilvos ar kitoks kuris tas permatomas su žolelėm),truputį čiobrelių ir baziliko pabarstyti. Užpilti tuo padažu ir skanaus.
Atsakyti
Sveikutės! Aš čia gal ne į temą..., bet gal kartais žinote koki majonezą naudoja "iki" parduotuvės ruošdamos salotas? Arba parašykit kokį jūs naudojat salotoms, gal aš ne toki naudoju doh.gif , kad man pirktinės net skanesnės pasirodo, negu aš pati pasidarau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ziza @ 2006 07 01, 14:14)
Sveikutės! Aš čia gal ne į temą..., bet gal kartais žinote koki majonezą naudoja "iki" parduotuvės ruošdamos salotas?  Arba parašykit kokį jūs naudojat salotoms, gal aš ne toki naudoju doh.gif , kad man pirktinės net skanesnės pasirodo, negu aš pati pasidarau blink.gif

http://www.supermama...opic=995&st=408
pažiūrėk cia ką jos naudoja
aš tai naudoju Natura arba Helmans
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zalia: 01 liepos 2006 - 14:15
Viena misraine atradau pati netycia. Tai pomidorai ir persikai supjaustyti ir su saldziaruksciu padazu sumaisyti. Nu skonis wub.gif labai gardu.... thumbup.gif
Atsakyti