Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika, V dalis

QUOTE(jovivita @ 2015 03 02, 13:59)
Terezza viską ėmėt iš vieno psl ar kelių?
Beje mergaitės rekomenduokit kokį gera drėkinimo kremą ir paakių kremą  smile.gif  Čia paskaitinėjus noriu visko ir niekaip neišsirenku  blush2.gif


Viskas iš ebay. Pardavėjai skirtingi.
Atsakyti
QUOTE(jovivita @ 2015 03 02, 14:59)
Beje mergaitės rekomenduokit kokį gera drėkinimo kremą ir paakių kremą  smile.gif 

Isbandzius TonyMoly Floria Nutra Energy serijos 100 Hours Cream, likau labai suzaveta ir nusipirkau pilna kremo pakuote. Superinis kremas, man labai patiko wub.gif
Visa si serija - Floria Nutra Energy - su argano aliejum.

Turiu:
100 Hours Cream - nesunkus, neriebus, maloniai dengiasi, gerai drekina, gerai isigeria, oda palieka minksta, svelni. Indelis su dozatoriumi.
Energy Toner - superinis, labai gerai drekina, toks skysto gelio pavidalo, ne vandenelis, puikiai susigeria. Geras efektas naudojant su 100 hours cream.
Misriaodes, riebiaodes vasara Toner naudoja tik ji viena, vietoj kremo.
Eye Cream - nesunkus, neriebus - gelio/kremo/balzamo konsistencijos - siltesniam sezonui bus pats tas, nors ir dabar man jis patinka.
Mirracle Serum - gana riebokas, bet po kiek laiko susigeria, tiktu saltesniam sezomui sausesnei odai arba naudoti nakciai.
Laukiu ateinant: Emulsion - lengvesnis kremo variantas, tiks vasarai.
Zadu dar pirkti Essence
Zodziu, turesiu sios linijos visa serija smile.gif

TonyMoly 100 Hours Cream
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 02 kovo 2015 - 18:45
Pamirsau parasyti, turiu ir TonyMoly Floria Nutra Energy Foam Cleanser - veido prausikli

Visa serija TonyMoly Floria Nutra Energy - be parabenu, mineralinio aliejaus, benzofenono, dirbtiniu pigmentu, ftatalo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 02 kovo 2015 - 19:32
4u.gif reiks ebay naršyt ir piniginę skriaust
Atsakyti
Kazkuri mergina prase imesti nuoroda ekologiskos kosmetikos, perku per sita pardaveja, visi ju produktai superiniai. Mano veido oda riebi ir jautri, kiek bandziau daug kas tinka 4u.gif

http://www.ebay.co.u...=p2047675.l2562

tikiuosi gerai imeciau nuoroda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gederika @ 2015 03 02, 23:40)
Kazkuri mergina prase imesti nuoroda ekologiskos kosmetikos, perku per sita pardaveja, visi ju produktai superiniai. Mano veido oda riebi ir jautri, kiek bandziau daug kas tinka 4u.gif

http://www.ebay.co.u...=p2047675.l2562

tikiuosi gerai imeciau nuoroda biggrin.gif

Aš prašiau. Ačiū 4u.gif Reiks užmest akį ir pasiskaitinėt.

Beje, gavau aš savo Shiseido blaksčių rietiklį iš japonų. Viskas tvarkoje su juo, tik reik dar išmokt elgtis, o tai iki šiol tik kažkokį kinietišką šildomą turėjau. Niekutis ir tiek. O šituo pariečiau blakstes, patepiau tušu (L'Orealio Manga) - gražuuu.. Pirkau čia "katakougyou.japan" seller'io, jei kam įdomu. Radau du sulankstytus origami vokelyje. Miela. bigsmile.gif Palyginus labai greit atėjo - per 9 dienas. Tai būčiau galėjusi rietikliu džiaugtis net savaite anksčiau, jei lapelį būčiau pastebėjusi dėžutėje.. doh.gif Kokias 6-7dienas pragulėjo, o aš pražiopsodavau vis.. doh.gif lotuliukas.gif

Ir dar. Ką manot apie Innisfree Apple Juicy Cleansing Oil? Senai norėjosi kokį pabandyt, bet pastebėjau, kad nemaža dauguma tų "valomųjų aliejų" su įvairiausio plauko šiukšlytėm viduj - tai mineral oil/parafinas, tai dar kas. Innisfree ir ne visiškas stebuklas, bet kiek žiūrėjau - vieni iš geresnių ingredientų palyginus su kitais.. Gal kas bandėt? Kokios nuomonės? Ar gal būtų kokių kitokių pasiūlymų jautriai, mišriai/riebiai kimštis linkusiai odai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo illuminated: 03 kovo 2015 - 18:22
QUOTE(illuminated @ 2015 03 03, 18:22)

Ir dar. Ką manot apie Innisfree Apple Juicy Cleansing Oil? Senai norėjosi kokį pabandyt, bet pastebėjau, kad nemaža dauguma tų "valomųjų aliejų" su įvairiausio plauko šiukšlytėm viduj - tai mineral oil/parafinas, tai dar kas. Innisfree ir ne visiškas stebuklas, bet kiek žiūrėjau - vieni iš geresnių ingredientų palyginus su kitais.. Gal kas bandėt? Kokios nuomonės? Ar gal būtų kokių kitokių pasiūlymų jautriai, mišriai/riebiai kimštis linkusiai odai?

Vat ir man įdomu dėl tų Oil riebiai odai?
Šiaip asmeniškai aš trečius metus naudoju tik Shiseido Perfect Whip Washing Cleansing Foam. Ilgam užtenka. Ir atsiliepimai geri ne tik mano blush2.gif
Perku ČIA iš japono.
Atsakyti
Sveikos, rekomenduokite drekinanti kremuka dienini ir naktini , sausai odai.
tip pat makiazo valikli , kad tiktu sausai odai.
Sirdingai dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2015 03 04, 11:26)
Vat ir man įdomu dėl tų Oil riebiai odai?
Šiaip asmeniškai aš trečius metus naudoju tik Shiseido Perfect Whip Washing Cleansing Foam. Ilgam užtenka. Ir atsiliepimai geri ne tik mano  blush2.gif
Perku ČIA iš japono.

Skaičiau, kad gerai parinkti aliejai ale kaip tik dar padeda odai - ištraukia visokius brudus iš porų, padeda odai mažiau riebaluotis.. Bet kaip išsirinkt gerą.. g.gif
Girdėjau apie Shiseido prausiklį. Labai įdomiai atrodo, bet sudėtis.. verysad.gif Mane savotiškai net atgraso nuo Azijos kosmetikos naudojimo kartais, aš kaip įpratusi jau naudoti natūralias veido priežiūros priemones, nelabai jau noriu įtraukt į savo "režimą" kitokias priemones, na nebent tikrai labai jau išskirtinės. biggrin.gif Tiesa, dekoratyvinei šitos taisyklės tai nelabai taikau.. biggrin.gif Per daug sunku man būtų, o ir noro nelabai yra, nes ir dažausi nekasdien, ir dažniausiai nelabai gausiai.

Ir vėl prisiminiau, kad noriu lip tint'o kokio, ala Benefit Benetint. Pagalvojau, kad $30 nelabai apsimoka mokėt už daiktą, su kuriuo gal net nesusidraugausiu taip, kaip norėčiau biggrin.gif Tai gal pabandysiu Peripera Water Tint. Vien jau įpakavimas koks mielas.. wub.gif
user posted image
Atsakyti
Sulaukiau ekspromtu nusipirkto
user posted image
[/quote]

Pirmieji ispudziai puikus. Labai lengva tekstura, greitai susigeria, puikiai drekina ir islaiko veida matini. Ziuresim, kaip draugausis toliau, bet siuo metu as tiesiog euforijoj. thumbup.gif
Atsakyti
Gal kuri bande Holika Holika Wine Therapy Sleeping Mask, kokie atsiliepimai butu? blush2.gif
Atsakyti
perskaičiau visą praeitą temą, būtent apie wine sleeping pack'ą nieko nerašė.
Siūlau jums praeitą temą paskaityt, apie sleeping pack'us tikrai rašė.
Atsakyti