Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika, V dalis

sveikos 4u.gif

gal kuri turit/nnaudojas sita BBika? kokie ispudziai?

http://www.misshaus....-no-1-20ml.html

turejau 1 meginuka, bet is jo nelabai supratau kaip jis man biggrin.gif pirmas ispudis buvo neblogas. baltas, taciau uzteptas prisitaiko prie odos spalvos. gundausi ji nusipirkti... g.gif

ir dar gal bandet ista reikala? ziurejau interente visokius atsiliepimus, tai pirmas vaizdas ne koks kaip ten oda nusiluma nuo koju..nu bet gal geras, ka? g.gif

http://www.misshaus....eling-mask.html
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2015 03 07, 06:56)
ir dar gal bandet ista reikala? ziurejau interente visokius atsiliepimus, tai pirmas vaizdas ne koks kaip ten oda nusiluma nuo koju..nu bet gal geras, ka?  g.gif

http://www.misshaus....eling-mask.html


Geras daiktas, bet kaina nenormali. Ebay pilna žymiai pigesnių kaukių, darančių lygiai tą patį.
Atsakyti
atrodo neblogai, pagal atsiliepimus internete, bet gal kuri naudojo ir atsiliepimu turi apie siuos
user posted image
TonyMoly Cats Wink Clear Pact
user posted image
Atsakyti
esu as turejus tony moly ta katyte, tai antra kart nepirkciau. dengimas matosi ant veido, kur dengta, kur ne. veidas toks kaip miltuotas truputuka, kaip su kauke, bent jau man...spalva mano buvo 2 ta rudesne kazkokia, bet vistiek labai jau sviesi.
tobuli, bent jau man korejietiski produktai, visi cleansing foam, esu turejus tony moly egg kazkoki, etude house baking powder bb cleansing foam, milky dress foam,dabar baigineju etude house, labai ju visu ilgam uztenka, nes reikia nedaug ant kempineles ar tarp pirstu sudrekinti su vandeniu ir patrinti, kad putos pasidarytu. plauna puikiai, odos bent jau man nesausina.
turiu sleeping pack ta obuoliuka, tai kvapas puikus, tik lipnumas nelabai patinka, o naudoju jau kokius 8 men i savaite karta ziemos metu, vasaros kas antra ar trecia savaite. jei pirksiu sleeping pack, tai kita, nes sitas jau pabodo smile.gif. ir naudosiu ziemos metu. o vasara man tobulas buvo nature republic aloe vera gel, jis vos vos saldo, vasara ant veido vos ne kasdien tepdavau, labai gerai vesina, taip pat po saules voniu kuna tepdavau. puikus produktas, tik pakuote nehigieniska. kvapas malonus, o lipnumas jauciamas kelias minutes. pakuote didele, tad jos liko po vasaros , teko tepti kuna ir veida, net i veido kaukes su moliu esu ne karta dejus biggrin.gif. sia vasara pirksiu nauja.
stai tiek smile.gif
Atsakyti
Laba diena, gal galetumete rekomenduoti koki krema ar losjona veidui? Oda daugiau misri, su akne, demeta nuo spuogeliu. Uzsakiau vitamino c seruma odos skaistinimui, dienai kol kas turiu ambrozijos jorile kremuko. noretusi nakciai kokio kremo ar losjono, kuri galeciau tepti ant vitamino c serumo. Butu smagu jei kremas ar losjonas drekintu oda, nekimstu poru, o jei dar ir spuogelius apmazintu, is vis pasaka butu blush2.gif paskui reiktu ir kokio kremuko dienai kai jorile baigsis. Buciau labai dekinga uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo welniūkštė: 09 kovo 2015 - 13:44
QUOTE(welniūkštė @ 2015 03 09, 12:43)
Laba diena, gal galetumete rekomenduoti koki krema ar losjona veidui? Oda daugiau misri, su akne, demeta nuo spuogeliu. Uzsakiau vitamino c seruma odos skaistinimui, dienai kol kas turiu ambrozijos jorile kremuko. noretusi nakciai kokio kremo ar losjono, kuri galeciau tepti ant vitamino c serumo. Butu smagu jei kremas ar losjonas drekintu oda, nekimstu poru, o jei dar ir spuogelius apmazintu, is vis pasaka butu  blush2.gif  paskui reiktu ir kokio kremuko dienai kai jorile baigsis. Buciau labai dekinga uz patarimus  4u.gif


Emulsija.

Pasiskaityti apie ja galima cia.
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2015 03 09, 20:54)



Aciu smile.gif ziuriu, sudetyje yra alkoholio, ar tik neissausins odos? Gal Jus pati naudojote Kaip patiko?
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2015 03 09, 13:43)
Laba diena, gal galetumete rekomenduoti koki krema ar losjona veidui? Oda daugiau misri, su akne, demeta nuo spuogeliu. Uzsakiau vitamino c seruma odos skaistinimui, dienai kol kas turiu ambrozijos jorile kremuko. noretusi nakciai kokio kremo ar losjono, kuri galeciau tepti ant vitamino c serumo. Butu smagu jei kremas ar losjonas drekintu oda, nekimstu poru, o jei dar ir spuogelius apmazintu, is vis pasaka butu  blush2.gif  paskui reiktu ir kokio kremuko dienai kai jorile baigsis. Buciau labai dekinga uz patarimus  4u.gif

Būtent azijietiško nori?
Japonai gamina linijas kovai su akne, galima rasti drug store pas juos.
Turiu NARIS UP pudrą ir labai patenkinta (2 katus pirkau tą pačią)
Rusų bloguose labai giria taiwaniečių gydomąją kosmetiką (pritariu, nes pirmą žiemą be herpeso). Pirkau kremuką PAYAYOR
NARUKO turi visą linija nuo akne. ČIA galima susipažinti. Asmeniškai man Naruko patinka viskas apart paakių kremai.

Čia viskas ką esu išbandžiusi ant savo kailio (veido, tai yra) tongue.gif

Ir dar pastaba: losjonas yra losjonas, juo nepakeisi kremo, juolab nakčiai.

Azijietės tepa losjoną po visokių toniku, emulsiju, paskui jau esencija ir kremas (būtinas, kiek skaičiau). Japonėms užtenka losjono, kuris atlieka toniku+emulsijų funkcijas.

Gal padės mano info susigaudyti ko nori smile.gif

Ir svarbiausia: rinkis prekę pagal savo amžių ir odos tipą. Idealiausias variantas- pasirinkti to paties gamintojo visą liniją dėl geresnio efekto. Nepamiršk, rezultatas pasimatys ne po vienos nakties, o po kelių mėnesių ar net pusmečio. Viskam reikia laiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gokusen: 10 kovo 2015 - 21:05
QUOTE(Gokusen @ 2015 03 10, 23:04)
Būtent azijietiško nori?
Japonai gamina linijas kovai su akne, galima rasti drug store pas juos.
Turiu NARIS UP pudrą ir labai patenkinta (2 katus pirkau tą pačią)
Rusų bloguose labai giria taiwaniečių gydomąją kosmetiką (pritariu, nes pirmą žiemą be herpeso). Pirkau kremuką PAYAYOR
NARUKO turi visą linija nuo akne. ČIA galima susipažinti. Asmeniškai man Naruko patinka viskas apart paakių kremai.

Čia viskas ką esu išbandžiusi ant savo kailio (veido, tai yra)  tongue.gif

Ir dar pastaba: losjonas yra losjonas, juo nepakeisi kremo, juolab nakčiai.

Azijietės tepa losjoną po visokių toniku, emulsiju, paskui jau esencija ir kremas (būtinas, kiek skaičiau). Japonėms užtenka losjono, kuris atlieka toniku+emulsijų funkcijas.

Gal padės mano info susigaudyti ko nori smile.gif

Ir svarbiausia: rinkis prekę pagal savo amžių ir odos tipą. Idealiausias variantas- pasirinkti to paties gamintojo visą liniją dėl geresnio efekto. Nepamiršk, rezultatas pasimatys ne po vienos nakties, o po kelių mėnesių ar net pusmečio. Viskam reikia laiko.



aciu uz toki issamu paaiskinima smile.gif einu ziuret priemoniu smile.gif
Atsakyti
Papasakosiu apie naują atradimą, apie taivanietišką tušą.
user posted image

Kokybė tikrai lenkia kainą thumbup.gif Nuo šiol yra po Kanebo 38 geriausias tušas, kurį teko atrasti online. Ir kainuoja pagal lietuvaičių kišenę, nes mane, pvz, жаба давит mokėti už Kanebo KristiAnoje virš 100 litų.

Mistine mascara dažo be jokių kamuoliukų, blakstienos nesulimpa, nesitepa, po 18 val. net nebyra ir paakiai išlieka nepajuodavę, nusiplauna lengvai (vandeniu nebandžiau, tiesą sakant). Kokia situacija būtų po sporto klubo neaišku, nes nesportuoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2015 03 17, 20:46)
Papasakosiu apie naują atradimą, apie taivanietišką tušą.
Kokybė tikrai lenkia kainą  thumbup.gif Nuo šiol yra po Kanebo 38 geriausias tušas, kurį teko atrasti online. Ir kainuoja pagal lietuvaičių kišenę, nes mane, pvz, жаба давит mokėti už Kanebo KristiAnoje virš 100 litų.

Mistine mascara dažo be jokių kamuoliukų, blakstienos nesulimpa, nesitepa, po 18 val. net nebyra ir paakiai išlieka nepajuodavę, nusiplauna lengvai (vandeniu nebandžiau, tiesą sakant). Kokia situacija būtų po sporto klubo neaišku, nes nesportuoju  blush2.gif

ojes, tada REIKIA - tik koks jo pavadinimas, juk yra toks? biggrin.gif
nes turiu tą 3D - Missha lygtais, tai man nepatinka, byra, kuokštais sulipina, žodžiu negiriu aš jo visai schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LEEja: 17 kovo 2015 - 18:50
QUOTE(LEEja @ 2015 03 17, 18:50)
ojes, tada REIKIA - tik koks jo pavadinimas, juk yra toks? biggrin.gif
nes turiu tą 3D - Missha lygtais, tai man nepatinka, byra, kuokštais sulipina, žodžiu negiriu aš jo visai  schmoll.gif

O pavadinimo ir neužrašiau blush2.gif
Mistine Pro Long Big Eye Waterproof Mascara, mokėjau 5,90$, pirkau ČIA, nors ir nelabai koks pardavėjo reitingas, bet nusprendžiau surizikuoti. Gavau po 3 sav.
Daugiau apie tušą pasakojau Azijietiškos kosmetikos bandytojoms forume
Atsakyti