Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika, V dalis

Sveikos, seniai nebesilankiau, temos nesekiau. Bet va susiduriau su problema. Kuri laika nepirkau is Testerkorea, nes buvo isbrangine siuntima. Taciau jaau kuris laikas siuntimas vel ikandamas, sausi gavau pirmaji (po ilgos pertraukos) siuntinuka, viskas OK. Uzsisakiau uz menesio ir vel si ta. Gavau pranesima, kad siuntini grazino ir kad grazins pinigus arba uz papildoma priemoka sius vel. Zodziu, sutarem, kad grazins, grazino.... Bandau laime vel, vel susikraunu i krepseli tas pacias prekes (tik sisyk jos jau pabrangusios), uzsisakau..kantriai laukiu, ir vel po 3 savaiciu gaunu pranesima, kad siuntinys sugrizo pas pardaveja. Pervede man pingisu atgal, tik ziuriu, maziau, atskaiciavo uz pasto islaidas g.gif Ar kas nors dar susiduret su panasiom problemom is Testerkorea?
Atsakyti
QUOTE(izide @ 2015 04 06, 16:15)
Ar kas nors dar susiduret su panasiom problemom is Testerkorea?

Man panasi situacija buvo su cosmetic-love.com.
Kazkada, jau senai, pirkau is ju, irgi kazkur po 2-3 sav. parase, kad jiems grazino mano siunta.
Paklause, ar noriu, kad persiustu vel, ar grazintu pinigus. Sutikau, kad vel persiustu ta pacia preke.
Ir vel po 2-3 sav. paraso, kad vel jiems grazino siunta. Tada paprasiau, kad grazintu pinigus.
Grazino visa moketa suma. (Siuntimas pas juos nemokamas). Daugiau pas juos nebeperku.
Pastebejau, kad dabar pas juos kainos padidintos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 06 balandžio 2015 - 20:53
QUOTE(AZURA @ 2015 04 06, 21:51)
Man panasi situacija buvo su cosmetic-love.com.
Kazkada, jau senai, pirkau is ju, irgi kazkur po 2-3 sav. parase, kad jiems grazino mano siunta.
Paklause, ar noriu, kad persiustu vel, ar grazintu pinigus. Sutikau, kad vel persiustu ta pacia preke.
Ir vel po 2-3 sav. paraso, kad vel jiems grazino siunta. Tada paprasiau, kad grazintu pinigus.
Grazino visa moketa suma. (Siuntimas pas juos nemokamas). Daugiau pas juos nebeperku.
Pastebejau, kad dabar pas juos kainos padidintos.


Tikrai keista g.gif Su cosmetic-love man nieko panasaus nebuvo, tiesa, labai jau seniai is ten pirkau.
Dar nepatiknka naujove ebejuje, kad nebesaugo visu uzsakymu istorijos. T.y. kai baigiasi delivery time, jis dingsta is saraso ir papusk i uodega, jei nespejai parasyti blogo feedbacko ar apskusti ebejuj. Zodziu, dabar net nepasakysiu is kokio Korejos pardavejo pirkau (turiu tik jo gmailo adresa, atkinisau per paypala), tik jo reitingai buvo gana auksti, apie 98/99. Verte siuntinio buvo apie 18$. Zodziu, laikas deliverio praejo ir jis dingo man is saraso. SKusti jau nebegaliu, per ebejaus platforma su juo susisiekti irgi negaliu. Paypalas tokio tipo skundu nesvarsto (atmete maniski), pats pardavejas i emeilus neatsako. sad.gif Pirma syki, kai praradau siunta.
Atsakyti
QUOTE(izide @ 2015 04 06, 21:12)
Dar nepatiknka naujove ebejuje, kad nebesaugo visu uzsakymu istorijos. T.y. kai baigiasi delivery time, jis dingsta is saraso ir papusk i uodega, jei nespejai parasyti blogo feedbacko ar apskusti ebejuj. Zodziu, dabar net nepasakysiu is kokio Korejos pardavejo pirkau (turiu tik jo gmailo adresa, atkinisau per paypala), tik jo reitingai buvo gana auksti, apie 98/99. Verte  siuntinio buvo apie 18$. Zodziu, laikas deliverio praejo ir jis dingo man is saraso. SKusti jau nebegaliu, per ebejaus platforma su juo susisiekti irgi negaliu. Paypalas tokio tipo skundu nesvarsto (atmete maniski), pats pardavejas i emeilus neatsako. sad.gif Pirma syki, kai praradau siunta.

Pas mane yra, nors jau ir baigesi ju delivery time, seniausias - pirkta vasario menesi.
Uzakymai nedingsta - jie visi yra, tik senus uzsakymus imeta i uzsakymu/pirkimu istorija: Orders -> pasirenti laikotarpi: the last 60 days, arba metus - ir ismeta to laikotarpio pirkimus.
Viena karta buvo kaip jums, vieno pardavejo uzsakymas, kai baigesi delivery time, dingo is pagrindinio puslapio - is paskutiniu (naujausiu) pirkimu istorijos. Irgi nesupratau kodel g.gif
Bet siunta buvau jau gavusi iki pazymetos datos pabaigos, tai nelabai ir gilinausi.
Dabar pagalvojau, gal cia nuo pardavejo priklauso, gal kazkurie pardavejai kazkokias machinacijas daro ir panaikina uzsakyma, kai baigiasi delivery time g.gif
Isvada - kai negaunama siunta iki pazymetos dienos, reikia nelaukti, ir is karto rasyti pardavejui.
Jei as negaunu siuntos iki nustatytos datos pabaigos - nelaukiu, is karto rasau, kad negavau. Tad, problemu dar neturejau.

Nesupratau, kodel Paypal atmete ? Kokio tipo skundo Paypal nesvasto? Juk negavote siuntos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 06 balandžio 2015 - 23:39
QUOTE(AZURA @ 2015 04 07, 00:07)
Pas mane yra, nors jau ir baigesi ju delivery time, seniausias - pirkta vasario menesi.
Uzakymai nedingsta - jie visi yra, tik senus uzsakymus imeta i uzsakymu/pirkimu istorija: Orders -> pasirenti laikotarpi: the last 60 days, arba metus - ir ismeta to laikotarpio pirkimus.
Viena karta buvo kaip jums, vieno pardavejo uzsakymas, kai baigesi delivery time, dingo is pagrindinio puslapio - is paskutiniu (naujausiu) pirkimu istorijos. Irgi nesupratau kodel g.gif 
Bet siunta buvau jau gavusi iki pazymetos datos pabaigos, tai nelabai ir gilinausi.
Dabar pagalvojau, gal cia nuo pardavejo priklauso, gal kazkurie pardavejai kazkokias machinacijas daro ir panaikina uzsakyma, kai baigiasi delivery time g.gif
Isvada - kai negaunama siunta iki pazymetos dienos, reikia nelaukti, ir is karto rasyti pardavejui.
Jei as negaunu siuntos iki nustatytos datos pabaigos - nelaukiu, is karto rasau, kad negavau. Tad,  problemu dar neturejau.

Nesupratau, kodel Paypal atmete ? Kokio tipo skundo Paypal nesvasto? Juk negavote siuntos.

Deja, sis dingo is istorijos (beje, kaip ir pries tai buve keli 2015 m. uzskaymai is kitu pardaveju, nors juos gavau -keista isties). 2014,2013 metu istorijas rodo. Panasu, jog busiu pataikiusi ant nesaziningo pardavejo, panaikinusio visus pedsakus ir galimybes ieskoti teisybes. Na dabar turiu pamoka ir atidziai reike sekti, kada delivery time arteja i pabaiga ir bandyti "issimusineti" pinigu grazinima. Pirma karta man cia taip per 3 metu pirkimo laika is ebay.
Atsakyti
ar pastebėjot, kad http://beautynetkorea.com/ vėl siunčia į LT? Man čia buvo malonus atradimas.
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2015 04 10, 15:45)
ar pastebėjot, kad http://beautynetkorea.com/ vėl siunčia į LT? Man čia buvo malonus atradimas.

jau senokai jie siuncia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AZURA @ 2015 04 06, 23:07)
Uzakymai nedingsta - jie visi yra, tik senus uzsakymus imeta i uzsakymu/pirkimu istorija: Orders -> pasirenti laikotarpi: the last 60 days, arba metus - ir ismeta to laikotarpio pirkimus.

Dingsta, Azura, dingsta ka=kod4l.
Pavyzdys. vasario pradžioje užsakiau iš japono dantų pastą. Po 30 d. parašiau, kad negavau siuntinio. Pardavėjas atsakė, kad tikrai išsiuntė. Palaukiau dar 14 d. Tuščia...nėr siuntinio. Vėl rašau pardavėjui ir į Resolution center. gaunu pranešimą, kad pinigus man PayPal grąžins. Pinigus atgavau, o prekė iš sąrašo dingo. Žiūrėjau visų kelių metų istoriją..nėra užsakimo.
Tai va kaip pasitaiko. Ir nesuprasi kas taip sugalvojo- ebay ar pats pardavėjas ištrinė
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2015 04 11, 20:32)
Dingsta, Azura, dingsta ka=kod4l.
Pavyzdys. vasario pradžioje užsakiau iš japono dantų pastą. Po 30 d. parašiau, kad negavau siuntinio. Pardavėjas atsakė, kad tikrai išsiuntė. Palaukiau dar 14 d. Tuščia...nėr siuntinio. Vėl rašau pardavėjui ir į Resolution center. gaunu pranešimą, kad pinigus man PayPal grąžins. Pinigus atgavau, o prekė iš sąrašo dingo. Žiūrėjau visų kelių metų istoriją..nėra užsakimo.
Tai va kaip pasitaiko. Ir nesuprasi kas taip sugalvojo- ebay ar pats pardavėjas ištrinė


As pagalvojau, kad izidei visi dingsta smile.gif Visi nedingsta, todel ir parasiau, kad senesni perkeliami i uzsakymu istorija.
Man irgi vienas dingo is uzsakymu/pirkimu saraso.

P.S. Man nepatinka, kad neina tiesiogiai parasyti ebay komandai ir su jais pakalbeti, kai iskyla kokios problemos, ar nori ko nors paklausti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 12 balandžio 2015 - 00:13
QUOTE(Gokusen @ 2015 03 17, 18:46)
Papasakosiu apie naują atradimą, apie taivanietišką tušą.


Kokybė tikrai lenkia kainą  thumbup.gif Nuo šiol yra po Kanebo 38 geriausias tušas, kurį teko atrasti online. Ir kainuoja pagal lietuvaičių kišenę, nes mane, pvz, жаба давит mokėti už Kanebo KristiAnoje virš 100 litų.

Mistine mascara dažo be jokių kamuoliukų, blakstienos nesulimpa, nesitepa, po 18 val. net nebyra ir paakiai išlieka nepajuodavę, nusiplauna lengvai (vandeniu nebandžiau, tiesą sakant). Kokia situacija būtų po sporto klubo neaišku, nes nesportuoju  blush2.gif

na ką, gavau vakar šį tušą, būtent šio įrašo sugundyta pirkau. Labai patiko. Iš vaizdo tai gražiausiai padažė iš visų mano per metus naudotų. Lengvai nusivalė Garnier miceliniu.

QUOTE(AZURA @ 2015 04 10, 17:14)
jau senokai jie siuncia smile.gif

Nu ir kaip tokius dalykus sužinot smile.gif Kad nesiunčia sužinai tik bandydama pasirinkti savo šalį ir gauni staigmeną kai tokios nerandi. Kad siunčia vėl - jokio pranešimo, tik keistos nuojautos dėka pabandžiau vėl pirkti po pertraukos.
Atsakyti
Sveikos, patyrusios siuntejos visu azietisku geriu. Pasineriau stacia galva nagrinetis ir as. Knisau, knisau ir atknisau toki branda kaip Ginvera ir Innisfree. Na ir kad rasciau kur meginuku ju BB kremu atsisiust doh.gif Baigiu prazilt, gal kas gali pagelbeti? O ir siaip ebay meginuku ne fontanus randu (gal nemoku ieskot? g.gif ). Kur butu didziausia pasiula BB kremu meginuku skirtingu firmu vienoje vietoje (Missha, Holika, Holika, Etude na ir tu dvieju aukciau minetu idealiu atveju)? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indifference @ 2015 04 12, 23:05)
Sveikos, patyrusios siuntejos visu azietisku geriu. Pasineriau stacia galva nagrinetis ir as. Knisau, knisau ir atknisau toki branda kaip Ginvera ir Innisfree. Na ir kad rasciau kur meginuku ju BB kremu atsisiust  doh.gif Baigiu prazilt, gal kas gali pagelbeti? O ir siaip ebay meginuku ne fontanus randu (gal nemoku ieskot?  g.gif ). Kur butu didziausia pasiula BB kremu meginuku skirtingu firmu vienoje vietoje (Missha, Holika, Holika, Etude na ir tu dvieju aukciau minetu idealiu atveju)?  bigsmile.gif


Nepamenu, kad matyciau Innisfree g.gif Be to ju salyginai nedidele pilnos pakuotes kaina, apie 14 doleriu. O 10 vienetu meginuku perkant vistiek butu ne maziau 6doleriu.
Meginuku ieskokit ebay (yra ten ju tikrai pasirinkimas).
www.testerkorea.com
http://www.roseroses...m/en/87-make-up
Atsakyti