Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew gerbėjoms!

Merginos gal kuri parduodate si j.crew svarkeli, 0 arba 2 dydi? Rasykite i a.z. Pirksiu:)

user posted image
Classic schoolboy blaser in navy
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 02 01, 23:11)
Uzsukau siandien i JCrew - nelabai ko reikejo, bet norejau salikeli apziuret ir papuoliau pas megstama konsultante, tai kai pradejo ji man naujienas ir siaip viska rodyt, siulyt, tai vos nepavelavau su vyru susitikt biggrin.gif

Tik viena bliuskyte is sale nusiziurejau, bet visos labai kreivom siulem (ties prieziuros etikete kur isiuta), tai susilaikiau. O ir medziaga is tu, kur su pasviesejimais (uzmirsau pavadinima, tokio tipo, tik gal ne tiek ryskiai matesi), tai dar ir pinigu pagailejau, nes man daznai toj medziagoj po skalbimo skyluciu atsiranda, net ne visada reikia skalbt, kad susigadintu sad.gif Galvojau nerasiu nuorodos, bet pavyko surast - BLIUSKYTE.

Uztai pagirsiu si kaklo papuosala ir apyranke - grazuoliai wub.gif Iskart patrauke demesi ir tokie lengvai derinami atrodo. Realiai nestovi taip lygiai kaip foto, pasisukus kiekviena dalelyte ir del to man dar graziau. Tik kaklo papuosalas be galo trumpas, man per arti kaklo. O apyranke vilioja, bet neskubejau dar pirkt (laikausi savo pazado biggrin.gif ). 

Firework floral scarf salikelis grazus, bet realybej nesugunde manes - nebuvau atkreipus demesio, kad jis infinity tipo, tai kiek nepatiko tas. Bet siaip ir spalvos man nelabai lipo, ir derint atrode neturesiu kur, tai nepirkau.

O si kailini salikeli apziurejau ir niekam nerekomenduoju - ziauriai siauras (ko is foto nepasakytum) ir toks nekailinis..... Netvarkingas kailiukas, atrodo net nelabai tikras, labiau dirbtinas ir aisku tas plotis juokingas - jei ir pavyks 2 kartus apvyniot, tai vistiek skystas liks...



Super apzvalga thumbup.gif Ms.Blonde 4u.gif 4u.gif


O pilde snd jau?? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 02 vasario 2015 - 12:04
QUOTE(-_erinija_- @ 2015 02 02, 12:03)
Super apzvalga  thumbup.gif Ms.Blonde 4u.gif  4u.gif
O pilde snd jau?? unsure.gif


Tai kad nuolaidų šnd nier jokių - neįdomu biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Ms.Blonde, išbandžiau Tavo kažkada rekomenduota Conair puku nurinkeja, tikrai superinis thumbup.gif neturiu labai su kuo palyginti, nes anksciau tik sukutes bandžius ( nieko man jos nesukavo), bet šitas daiktas kelis megztukus kaip naujus padare biggrin.gif
Dekui už rekomendacija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2015 02 02, 12:22)
Tai kad nuolaidų šnd nier jokių - neįdomu  biggrin.gif  doh.gif

O as taip daboju papildyma su viltim, kad net nematau, jog nuolaidos ner lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, gavau as suculent green spalvos tippi. Bet labai abejoju del spalvos. Gal Jus turite ir galite nufotografuoti? Arba zinote kaip popierineje etiketėje, sutrumpintai ta spalva vadinosi.?
Gal pagelbėsite... is anksto dekoju 4u.gif
rytoj galėsiu ir as pati įdėti foto.
Atsakyti
čia ir ne į temą ir į temą, pamenat Jcrew burbulinius, labai panašių kašmyrų yra po 19 su centais(perkant 3 vnt)

http://www.saksoff5t...amp;slotLoads=2
Atsakyti
Ikeliu foto "succulent green". Cia kita spalva tikrai, kazkas tai i hthr turquoise, aqua ir t.t.
as suculent stai toki isivaizduoju.
http://www.ebay.ca/i...=item3f45b90225
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolipa: 02 vasario 2015 - 19:40
Hthr turqoise tai i melynuma , turiu tokios spalvos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolipa @ 2015 02 02, 17:50)
Merginos, gavau as suculent green spalvos tippi. Bet labai abejoju del spalvos. Gal Jus turite ir galite nufotografuoti? Arba zinote kaip popierineje etiketėje, sutrumpintai ta spalva vadinosi.?
Gal pagelbėsite... is anksto dekoju  4u.gif
rytoj galėsiu ir as pati įdėti foto.


O koks trumpinys ant jūsų megztuko užrašytas?
Atsakyti
jolipa, man primena vivid aqua arba spearmint, pastarosios spalvos gal anksciau nebuvo g.gif

suculent green sijona turejau, tai ryskus labai zalias gi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 02 vasario 2015 - 22:08
QUOTE(Dzinte @ 2015 02 01, 19:42)
Čia labai skirtingai.
Aš su 96 klubais turiu 2 dydį ir tikrai apie 4 net kalbos negali būti, nes būtų kaip beformis maišas.

Niu aš irgi visai nesuprantu. Aš su kokiais gal 94cm(seniai matavausi) turiu 0 dydį, ir tikrai normaliai atrodo. Beje, mano figūra kriaušės tipo, niu neatrodau kaip bačkutė, bent jau man taip atrodo. Einu paieškot foto, kurią kažkada buvau čia įkėlusi jūsų teismui ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 02 vasario 2015 - 22:32