Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew gerbėjoms!

QUOTE(rastafarinas @ 2015 02 02, 23:01)
O koks trumpinys ant jūsų megztuko užrašytas?

Istorija tokia smile.gif
Esu nusipirkus S dydzio, etiketėje SGR, galvojau kad jis ir yra succulent green, bet man jis didelis. Kai pamačiau Jcrew isparduotuvej kad parduoda XS dydi, galvojau nusipirksiu, o S parduosiu. Deja, kai gavau labai nustebino spalva. Dabar nesuprantu kokia as turiu ir kokia gavau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolipa: 02 vasario 2015 - 22:56
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 02 vasario 2015 - 23:11
QUOTE(jolipa @ 2015 02 02, 22:39)
Istorija tokia smile.gif
Esu nusipirkus  S dydzio, etiketėje SGR, galvojau kad jis ir yra succulent green, bet man jis didelis. Kai pamačiau Jcrew isparduotuvej kad parduoda XS dydi, galvojau nusipirksiu, o S parduosiu. Deja, kai gavau labai nustebino spalva. Dabar nesuprantu kokia as turiu ir kokia gavau  biggrin.gif


Tai S dydžio (kur turėjot) succulent green, o XS (kur gavot) - koks ten trumpinys?

QUOTE(regal @ 2015 02 02, 22:57)


Ohoho! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2015 02 03, 00:07)
Tai S dydžio (kur turėjot) succulent green, o XS (kur gavot) - koks ten trumpinys?


Kur gavau, jis nenaujas be etiketes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolipa: 02 vasario 2015 - 23:24
QUOTE(jolipa @ 2015 02 02, 23:16)
Istorija tokia smile.gif

Nesuprantu, kam čia tų istorijų reikia. Jei užsisakinėjote succulent green ir jį turite, be to ir internete yra šios spalvos megztuko nuotraukų , o gavote kitos spalvos ar atspalvio, tai aiškinkitės su ta, iš kurios pirkote asmeniškai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 02 vasario 2015 - 23:33
QUOTE(regal @ 2015 02 03, 00:32)
Nesuprantu, kam čia tų istorijų reikia. Jei užsisakinėjote succulent green ir jį turite, be to ir internete yra šios spalvos megztuko nuotraukų ,  o gavote kitos spalvos ar atspalvio, tai aiškinkitės su ta, iš kurios pirkote asmeniškai ax.gif


Cia Jusu asmenine tema? Atėjau paklausti. Jeigu nepatinka mano klausimas neatsakinekite... Yra merginų kurios pasakys kas yra kas. Nesuprantu as Jusu, jus nesuprantate manęs, todel ir nesigilinkite. blink.gif dar ne tokiu istorijų prirasoma, cia pilnatis? g.gif

O is tikrųjų as nezinau kokia spalva pirkau, man patiko spalva ir tiek, pirkau ne is parduotuves o is ebay, pardavėjas rase tik green, tik gavus pamaciau kad SGR. (Bet as tiksliai nezinau kas yra kas)

Asmeniskai su pardavėja jau aiškinausi ji sako kad ta spalva yra succulent green, o as labai abejoju todel ir lauksiu nuomoniu, kad mano įdėtoje nuotraukoje megztinis nera succulent green spalvos.
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolipa: 03 vasario 2015 - 00:16
QUOTE(jolipa @ 2015 02 03, 00:13)
O is tikrųjų as nezinau kokia spalva pirkau, man patiko spalva ir tiek, pirkau ne is parduotuves o is ebay, pardavėjas rase tik green, tik gavus pamaciau kad SGR. (Bet as tiksliai nezinau kas yra kas)


O kur parašyta tokios raidės? Nes aš ne vieną tippį turiu, pirktus iš jcrew puslapio, ir nerandu nei ant vieno etiketės parašytos spalvos- raidžių kombinacijos, parašyta tik skaičiukai. Beje, turiu ir succulent green.
O dėl nuotraukų, taigi visos žinome, kad daikto spalva priklauso nuo apšvietimo, netgi pačiame jcrew puslapy, kuriame fotografuota profesionalų, pirkdamas rūbą nežinai, kokia bbus iš tikrųjų spalva, tiksliau atspalvys. ax.gif
Beje, čia visose šiose nuotraukose tippis yra succulent green spalvos, bent jau taip rašo 4u.gif
http://1moreshopping...ebruary-ii.html
http://www.ebay.com/...=item3f45b90225
http://www.professio...w_tippi_sweater
http://goodlooksdaily.com/outfits/P106
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 03 vasario 2015 - 00:49
QUOTE(regal @ 2015 02 03, 01:27)
O kur parašyta tokios raidės? Nes aš ne vieną tippį turiu, pirktus iš jcrew puslapio, ir nerandu nei ant vieno etiketės parašytos spalvos- raidžių kombinacijos, parašyta tik skaičiukai. Beje, turiu ir succulent green.


Tikrai pamenu, kad spalva irgi koduoja raidem, senokai ka pirkau is JCrew ir etikeciu nelabai turiu (plius tingiu ieskot tu, kur turiu dar), bet gal priklauso nuo daikto ar nuo sezono/metu g.gif Va pvz sioj foto matosi spalva raidemis.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 02 03, 02:08)
Tikrai pamenu, kad spalva irgi koduoja raidem, senokai ka pirkau is JCrew ir etikeciu nelabai turiu (plius tingiu ieskot tu, kur turiu dar), bet gal priklauso nuo daikto ar nuo sezono/metu  g.gif Va pvz sioj foto matosi spalva raidemis.


Koduoja koduoja. Va, set'as biggrin.gif : čia
-
Erinija, jei šitas kur Regal įdėjo nuorodą succulent green (http://1moreshoppingblog.blogspot.com/2012/02/j-crew-february-ii.html ), tai jūsiškis (tas kur iš e-bay), įtariu, bus kelly green.

Jei mano asmenine nuomone, tai aš manau ten pas jus succulent green yra, tas XS. Bet turinti jį tai gal jums patvirtintų visu 100%, nes aš remiuosi foto ir savo įsivazdavimais smile.gif .
-
QUOTE(regal @ 2015 02 02, 22:26)
Niu aš irgi visai nesuprantu. Aš su kokiais gal 94cm(seniai matavausi) turiu 0 dydį, ir tikrai normaliai atrodo. Beje, mano figūra kriaušės tipo, niu neatrodau kaip bačkutė, bent jau man taip atrodo. Einu paieškot foto, kurią kažkada buvau čia įkėlusi jūsų teismui ax.gif


Dabar tik pamačiau demonstracijos prierašus biggrin.gif
- Pasakyčiau, kad pačiai dar dydžiu per didelis tas paltukas.

Super atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 03 vasario 2015 - 08:56
Regal, graziai.. Ir tikrai ne backute! Grazus modeliukas thumbup.gif tik tamsi foto- subtilybiu nesimato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 02 03, 02:08)
Tikrai pamenu, kad spalva irgi koduoja raidem, senokai ka pirkau is JCrew ir etikeciu nelabai turiu (plius tingiu ieskot tu, kur turiu dar), bet gal priklauso nuo daikto ar nuo sezono/metu  g.gif Va pvz sioj foto matosi spalva raidemis.

Ai, ant prikabintų popierinių etikečių, kai perkamas naujas rūbas. Aš pagalvojau ir turėjau omeny etiketes, kur yra prisiūtos prie rūbų, konkrečiu atveju - tippių. Popierinių neturiu nei vienos, nukerpu ir išmetu, jei planuoju rūbą nešioti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(-_erinija_- @ 2015 02 03, 09:00)
Regal, graziai.. Ir tikrai ne backute! Grazus modeliukas  thumbup.gif  tik tamsi foto- subtilybiu nesimato biggrin.gif

Modelis visoms žinomas mirksiukas.gif Neturiu namie veidrodžio tokioje vietoje, kad būtų geras natūralus apšvietimas, taigi ir nuotraukos gaunasi nekokios. Žinoma, dar prisideda ir tai, kad fotografuoti nemoku biggrin.gif Tiesa, po coconu dar ir švarką galiu pasivilkti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rastafarinas @ 2015 02 03, 08:55)
Erinija, jei šitas kur Regal įdėjo nuorodą succulent green (http://1moreshoppingblog.blogspot.com/2012/02/j-crew-february-ii.html ), tai jūsiškis (tas kur iš e-bay), įtariu, bus kelly green.

Jei mano asmenine nuomone, tai aš manau ten pas jus succulent green yra, tas XS. Bet turinti jį tai gal jums patvirtintų visu 100%, nes aš remiuosi foto ir savo įsivazdavimais  smile.gif .
-
Dabar tik pamačiau demonstracijos prierašus  biggrin.gif
- Pasakyčiau, kad pačiai dar dydžiu per didelis tas paltukas.

Super atrodo.

Ačiukas aciuks.gif
Labai sunku iš nuotraukos nuspręsti, kokia tai spalva. Galėtų bent abu megztukus sudėti vieną ant kito ir nufotografuoti, tada bent jau matytųsi spalvų skirtumas. Kažkur internete buvo sudėti vienas šalia kito žali trijų atspalvių tipiai. Tada jau matosi skirtumas.
Succulent green yra švelni, šviesi žalia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2015 02 03, 09:30)
<...>
Labai sunku iš nuotraukos nuspręsti, kokia tai spalva. Galėtų bent abu megztukus sudėti vieną ant kito ir nufotografuoti, tada bent jau matytųsi spalvų skirtumas. Kažkur internete buvo sudėti vienas šalia kito žali trijų atspalvių tipiai. Tada jau matosi skirtumas.
Succulent green yra švelni, šviesi žalia. 4u.gif


drinks_cheers.gif

Atsakyti