Įkraunama...
Įkraunama...

Davė ir atėmė

console.gif Stiprybės tau ir tavo šeimai.
Atsakyti
labai liudna skaityti tokia istorija.. linkiu tau daug stiprybes ir ramybes. tavo mazas angelelis angel.gif laimingas danguje. buk rami console.gif
Atsakyti
Laikas užgydys žaizdą, o mažylis visada liks tavo širdy ir atminty... Žinau ką sakau smile.gif
Dievas tau davė angelą dėl kurio privalai gyvent ir būt stipri wub.gif Ramybės, susitaikymo ir palaimos tau.... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 10 liepos 2006 - 14:05
verysad.gif uzjauciu labai labai,tikiuosi skausmas pasimirs,nesuprantu kodel dievas mus taip baudzia cray.gif
Atsakyti
verysad.gif
Atsakyti
labai liūdna istorija.stiprybės tau.laikykis ir džiaukis savo sūneliu.
Atsakyti
Man be skaitant skruostais rieda ašaros verysad.gif.Linkiu tau būti stipriai,ir ženkti per gyvenima toliau,kad ir koks jis žiaurus ir negailestingas kartais būna mums.Visada stenkis galvoti apie savo sūnelį kuriam tu pati brangiausia ir geriausia,ir pati pati pačiausia.Laikykis wub.gif ....
Atsakyti
Geruta, ačiū, kad pasipasakojai, labai tave užjaučiu, nesu to patyrusi, bet net to nepatyrusiam, skaitant tavo istoriją, darosi baisiai skaudu...
Laikykis 4u.gif
Atsakyti
Jokie paguodos zodziai nepades, turi tai isgyventi pati. Tokia istorija patyre mano mama dar iki mano gimimo, o as, kol neturejau vaiku pati, negalejau suprasti tos sirdgelos, jos nepalikusios ir po 30 metu. Vis atrode, kad daug sunkiau prarasti jau paauginta vaika. Dabar, kai pati isnesiojau savo mergytes, manau suprasciau, tik deja, mamos jau nebeturiu... Stiprybes tau, tikiuosi, turi i ka atsiremti...
Atsakyti
Labai gaila, kad taip nutinka labai, as netekau dvieju savo maziuku vieno dar labai mazo 14 sav. o kita 24 sav. bet nepraeina nieks nepadeda jei viena diena lengviau kita vel ispradziu o verkiu verkiu ir verkiu kasdien, nieks nesupranta nieks neguodzia jokie paguodos zodziai, zinau tik tiek turiu buti stipri del su savo esamu sveiku ir geru mielu vaiku

buk stipri tu reikalinga savo sunui 4u.gif
Atsakyti
Labai liūdna ir neteisinga verysad.gif Stiprybės geruda!
Atsakyti
Užjučiu tave iš visos širdies. Labai gaila man tavo mažiuko angeliuko, skaitydama ir aš verkiau.
Tikuosi tą skausmą, kurį tu jauti krūtineje išversi ir nepalūši.
Stiprybės jūsų šeimai!
Atsakyti