Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonukė

Apie tą tridienę išgirdau tik augindama antrąjį vaikutį doh.gif , turėjome ir mes tą "malonumą", kai pirmą kartą išgirdau pavadinimą, pagalvojau kad čia su viduriavimu susiję doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Stiprybės mamytėms, o ligoniukams sveikatytės 4u.gif
Atsakyti
Kazi ta tridiene karstine iki kiek metuku gali pasireiksti..... ???
Atsakyti
Ir mus sita bjaurybe uzpuole, Naujuosius atsventeme su 40 temperatura ir greitaja verysad.gif
Atsakyti
Jaučiu ir manąjį mažiuką tridienė užpuolė verysad.gif vakar vakare staigiai pakilo temperatūra doh.gif iš pradžių lyg ir nieko, bet vaikas toks vangus pasidarė, be nuotaikos.O vidurnaktį jau pamatavau temp. buvo 39 doh.gif Ibufenas nenumušo, tai po 3 val dar sugirdžiau Eferalgano tai šiek tiek numušo.Ryte vėl 39,2 doh.gif verysad.gif blogiausia tai, kad savaitgalis.Rytoj kviesiuosi gydytoją, kad apžiūrėtų, nes vaiaks nei kosėja, nei sloguoja, o gerklytės neleidžia pažiūrėti+ dar 2 dantukai dygsta.Sakyčiau, kad dėl dantukų temperatūra sukilo, bet ar gali tokia aukšta g.gif
Buvo jau gruodžio pradžioje mums temp.nei iš šio nei iš to pakilusi tai ligoninėje gulėjom, bet nieko nerado, o temp. kaip netikėtai atsirado taip netikėtai ir dingo, tik vat, kad tuomet neišbėrė schmoll.gif tai gyd.ligoninėje pasakė, kad angina doh.gif nors aš ir abejojau, tai kol 3 dienas ligoninėje buvom tol gėrėm antibiotikus, bet grįžom namo ir nebedaviau.
Atsakyti
Siandiema pakilo mano maziui tempa 38 verysad.gif ,nei kosti nei sloguoja g.gif ,bet gal nuo musu uzsikrete ,nes abu sirgo sloga ir gerkle g.gif g.gif .lauksim rytojaus ka daktare pasakys g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

O zinot, mano sunus irgi persirgo tridiene, taciau nebuvo isbertas... Arba, tiksliau, buvo isbertas, bet as nepastebejau, nes greiciausiai tai ivyko nakti ir labai lengva forma. Taip galejo buti todel, kad pries tai jis buvo persirges vejaraupiais.
Tai va, matot, lauki lauki tu spuogu, o ju kaip ner, taip ner... O temperatura dingo ir siaip viskas gerai.
Zodziu - mistine si liga. Ji patikrina mamu nervus ir kantrybe. (Lyg nebutu kam tikrinti;)... g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mums tridienė 3 dienas laikėsi aukšta temperatūra bet vaikas buvo guvus ir net valgė, po to išbėrė labai stipriai ir laikėsi dvi paras bėrimas net tavegilio reikėjo duoti nes vaikui labai niežėjo.
Atsakyti
Mus taip pat buvo aplankiusi si tridiene karstine doh.gif .Auksta temperatura laikesi tris paras iki 40 net pakildavo.Bet sunelis valge kaip visada,biski zaisdavo,tik diena ilgiau miegodavo.Po triju paru temp dingo,bet pastebejau,kad visas kunelis isbertas tokiais plemais raudonais,kaip dilgeles nudilgintas,na tad air supratau,kokia cia liga buvo uzklupusi g.gif 4u.gif
Atsakyti
kad man atrodo tas isberimas ne visada net pastebimas, nes nera issikisusiu spuogeliu, o tik rausvi plemai...Mano dukra susirgo sia "zaraza" 14 dienu amziaus, tai beveik neimanoma buvo iziuret berimo, nes juk kudikiai buna visi ir taip "ruzavi"...bet teko ligoninej net gulet del to, nes nerado niekaip aukstos temperaturos priezasties blink.gif
Atsakyti
Įtariu ir mus šita zaraza užpuolė verysad.gif Lauksim rytdienos, nes šiandien dar tik antrą dieną temperatūra. Gydytoja sako, kad angina gali būt, bet, kad sušalt nebuvo kur, o ir nekosti g.gif

Jeigu kam įdimu, galit paskaityti čia http://www.tavovaika...nt/view/198/43/
Kas sergat - sveikit, o kiti - nesusirkit 4u.gif
Atsakyti
sveikos!
mano mazylei siandien nuo ryto pakilo temperatura ir laikosi visa dien 39! labai vangi, mieguista, daviau paracetamolio zvakuciu, musam temperatura, bet ji vel sukyla, itariu kad ir mus si bjaurastis uzpuole! siandien tik pirmoji diena, reikia stebet kas vyks toliau, sunku matyt savo mazyle tokia bejege, kai ji kasdien kaip gyvas sidabras po visus namus sad.gif
Linkiu niekam nesirgt ir but sveikuciais! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liumix @ 2007 03 06, 23:12)
sveikos!
mano mazylei siandien nuo ryto pakilo temperatura ir laikosi visa dien 39! labai vangi, mieguista, daviau paracetamolio zvakuciu, musam temperatura, bet ji vel sukyla, itariu kad ir mus si bjaurastis uzpuole! siandien tik pirmoji diena, reikia stebet kas vyks toliau, sunku matyt savo mazyle tokia bejege, kai ji kasdien kaip gyvas sidabras po visus namus  sad.gif 
Linkiu niekam nesirgt ir but sveikuciais!  4u.gif


O gal jus gripas uzpuolė? unsure.gif Dabar gi jo visur pilna
bash.gif
Aš laukiu nesulaukiu rytojaus, kad pažiūrėčiau, kas čia bus.
Atsakyti