Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonukė

Atrodo, kad ir mes persirgom tridiene karstine. Tris paras 39 temperatura buvo, i trecios paros pabaiga temperatura pati eme kristi nemusant, o siryt isbere veiduka ir truputi kuneli. Valgyti ligos metu nenorejo, tik mamytes pienuka.
Tik vat norejau paklausti mamyciu, ar prie jau suminetu simptomu jusu vaikuciai i ligos pabaiga eme koseti ir viduriuoti? Dziugu, kad liovesi karstis, tik neramu del to viduriavimo. Zinau, kad nuo to jog valge vien piena, gali skysciau tustintis, bet kad siandien visai jau vanduo..
Atsakyti
QUOTE(Jollam @ 2007 03 06, 22:47)
O gal jus gripas uzpuolė?  unsure.gif Dabar gi jo visur pilna
bash.gif
Aš laukiu nesulaukiu rytojaus, kad pažiūrėčiau, kas čia bus.

tai kad mes siuo metu Londone tai cia pavasaris silta ir jokie gripai nesiaucia g.gif siandien trecia diena temperatura laikosi, nebezinau tiesiog, gal i pabaiga dienos nukris unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elfukas @ 2007 03 08, 13:08)
Atrodo, kad ir mes persirgom tridiene karstine. Tris paras 39 temperatura buvo, i trecios paros pabaiga temperatura pati eme kristi nemusant, o siryt isbere veiduka ir truputi kuneli. Valgyti ligos metu nenorejo, tik mamytes pienuka.
Tik vat norejau paklausti mamyciu, ar prie jau suminetu simptomu jusu vaikuciai i ligos pabaiga eme koseti ir viduriuoti? Dziugu, kad liovesi karstis, tik neramu del to viduriavimo. Zinau, kad nuo to jog valge vien piena, gali skysciau tustintis, bet kad siandien visai jau vanduo..


Niu, mūsiškis neviduriavo ir nekosėjo blink.gif Kad nevalgė nieko išskyrus MP, tai tikrai. Temperatūra apie tris paras buvo apie 39 ir vaistai nelabai mušė ją, paskui pati per pusdienį nukrito iki 37,2, vienu momentu net 36,1 buvo unsure.gif Paskui viskas susitvarkė ir bėrimas prasidėjo nuo nugarytės, paskui išbėrė pilvuką, kakliuką ir galvytę, net antakiai radoni buvo sad.gif Šiandien dar kai kur tokie rausvi plėmukai likę, bet su tuo kaip anksčiau atrodė, tai nėra ko lygint. Ir nuotaika pasitaisė mažiuko, nes visas tas dienas ir ypatingai, kai bert pradėjo toooooks zirzlys buvo, kad oooiiii doh.gif
Atsakyti
mums ir buvo ta tridiene karstine. pirma diena laikesi iki 38 C, antra diena buvo iki 39 C, vaziavom i skyriu, tai suleido vaistu, israse nuo gerkles vaistu, liepe vaika stebeti, apie karstine nebuvo ne zodzio. buvau kazka lyg girdejusi ir tiek. Po vaistu suleidimo temperatura nebekilo. tik isbere pilvuka, nugaryte ir po ausytem, truputi ant veido. galvojau kad berimas nuo vaistu alergija ar nuo vaisiu.

o pasirodo, kad cia viskas susidelioja i savo vietas g.gif

berimas mazeja, pediatre israse tivegilio ir patepti beocinu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 13 kovo 2007 - 17:00
Sakykit, o šia liga sergama vieną kartą, ar įgijmas atsparumas, pvz, kaip vėjaraupių, persirgai vieną kartą ir daugiau nebesergi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo singa: 21 gegužės 2007 - 08:05
QUOTE(singa @ 2007 05 21, 09:05)
Sakykit, o šia liga sergama vieną kartą, ar įgijmas atsparumas, pvz, kaip vėjaraupių, persirgai vieną kartą ir daugiau nebesergi?

pasak mūsų gydytojos tai sergama vieną kartą g.gif
mano mažė vasarį sirgo tridiene, o dabar vėl antra diena temperatūra, jokių peršalimo požymių, na gerklytė vos paraudusi, tai gydytoja visą kaltę jai suvertė g.gif nors gydytoja jau įtarinėja kad aną kartą mums ne tridienė buvo, nes bėrimas labai silpnas buvo doh.gif žiūrėsim kaip dabar bus.
Atsakyti
Atrodo, kad mes pavasario pradzioje persirgome raudoniuke. Kai buvo 7 men persirgo 3-ju dienu karstine.
Nors 100 proc mums nenustate raudoniukes (irgi nusprendziau padaryti kraujo tyrima - ir patikrinti ar jau esame persirge raudoniuke), nes buvome tai pasiskiepije.
Pas mus is pradziu pakilo temp, kita ryta atsirado smulkus taskinis berimas kaip kojinaites bei pirstines, o i pavakari kojytes ir sedmenys jau buvo isberti bei rankos iki pazastu, truputi ant veiduko. Plius kita diena atsirado stomatitas doh.gif laikesi auksta temp. Trecia para berimas pradejo nikti, bet atsirado akiu jungties uzdegimas (tai del to ir sprendziu, kad buvo raudoniuke), dar ir kosulys bei sloga buvo. g.gif
Atsakyti
mums 16men.pries 3sav skiepijomes nuo raudoniukes.Pries tris dienas vaikas labai krsciavo 39.5.Bet isgerus paracetamolio temperatura nukrisdavo!Maniau,kad dantukai, bet... Vakar pastebejau, kad vaika pabere smulkiais taskiukais:vedelis, nugaryte.Maniau gal prakaitinei nes tokie karsciai.Ryte issigandau, nes berimas isplito po visa kuneli!Daviau vaikeliui AERIUS nuo alergijos.Ar gali vaikas susirgti raudoniuke po skiepo????Sio metu nekarsciuoja,burnyte svari....
Triju dienu karstine sirgom budami 7men!Dabar tikrai ne ji, nes berimai labai skiriasi..Mamos pasidalinkite patirtimi!Ar kviesti greitaja ar ka?
Papildyta:
Ir dar idomu niezti vaikams tuos berimiukus ar ne?Nes vaikelis labai labai irzlus!
Atsakyti
Na ka pasirodo mums tridiene, bet ar galima ja susirgti antra karta?Kaip gyd sako, tai virusines kilmes tie berimai ir kad kiekvienas vaikas kitaip reaguoja.Berimas po truputuka praeina, bet vaiko piktumas ir irzlumas!Dar niekada tokio nemaciau!Na tikiuosi kad praeis, nes neismanoma!!!!
Atsakyti
mums ir tridiene, man atrodo, jau antra diena temperatura nuo 37,6 - 38,5 vaistukai tik valandai numusa po to vel tas pats. vargsiuke mazute mano. o taskiuku tai 5 ant smakriuko yra. ziuresim kas bus ryt. tikiuosi greit praeis, nes geria tik MP, bijau, kad kas blogiau po to nebutu, nes vandens per diena gal koki 20ml ikisu per prievarta, tyreliu ir nevalgo. siaubas, nzn ka ir bedaryt, taip vaiko gaila. cray.gif
Atsakyti
QUOTE(simutesto @ 2007 05 31, 17:10)
mums ir tridiene, man atrodo, jau antra diena temperatura nuo 37,6 - 38,5 vaistukai tik valandai numusa po to vel tas pats. vargsiuke mazute mano. o taskiuku tai 5 ant smakriuko yra. ziuresim kas bus ryt. tikiuosi greit praeis, nes geria tik MP, bijau, kad kas blogiau po to nebutu, nes vandens per diena gal koki 20ml ikisu per prievarta, tyreliu ir nevalgo. siaubas, nzn ka ir bedaryt, taip vaiko gaila.  cray.gif

Nieko viskas bus gerai, maniskis irgi 7men lygiai taip pat sirgo ir tik MP gere ir lai geria jis ir vandeni atstoja!Bet tik mano vaika isbere tik po 3 ar 4 dienu ir absoliuciai visa kuna kai sudilgintas buvo doh.gif !Ir mums temperatura nekrito o po to savaime!
O dabar tai vel tas pat tik berimas truputuka kitoks g.gif
Atsakyti
Mano biciukas susirgo praejusi sestadieni, 3 dienas karsciavo, o paskui isbere, irgi valgyti nenorejo, tik piena gere, bet dabar jau viskas tvarkoje biggrin.gif
Atsakyti