Įkraunama...
Įkraunama...

Upė

Man superinis vardas, pastaruoju metu laaaabai populiarus, tikrai daug vaikučių taip pavadinti, man gražu thumbup.gif O juste@london-labai noriu pritarti dėl Tėjos, man čia vienas gražiausių vardų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gabruskinas @ 2011 06 13, 13:19)
Man superinis vardas, pastaruoju metu laaaabai populiarus, tikrai daug vaikučių taip pavadinti, man gražu  thumbup.gif O juste@london-labai noriu pritarti dėl Tėjos, man čia vienas gražiausių vardų  thumbup.gif

drinks_cheers.gif mirksiukas.gif mergaitem tai daug graziu vardu yra, va berniukams tai Kai sunkiau isrinkti blink.gif
Atsakyti
schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Neduočiau tokio vardo.smile.gif
Upė, po to dar Ežeriukas atsiras.smile.gif Na ne,man nepriimtina.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiūtė @ 2011 07 21, 12:44)
Neduočiau tokio vardo.smile.gif
Upė, po to dar Ežeriukas atsiras.smile.gif Na ne,man nepriimtina.smile.gif

bet juk is kiekvieno vardo galime pasitycioti, jei tik noro yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Na čia skonio reikalas. smile.gif Bet man pačiai nelabai kaip skamba šis vardukas:)
Atsakyti
QUOTE(Tiūtė @ 2011 07 21, 18:54)
Na čia skonio reikalas. smile.gif Bet man pačiai nelabai kaip skamba šis vardukas:)

tai zinoma, as ir nesigincyju del skonio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiūtė @ 2011 07 21, 14:44)
Neduočiau tokio vardo.smile.gif
Upė, po to dar Ežeriukas atsiras.smile.gif Na ne,man nepriimtina.smile.gif

Pritariu...
Atsakyti
Nelabai schmoll.gif
Atsakyti
Na nemanau,kad cia isvis yra vardas smile.gif upe yra upe biggrin.gif Bet cia jau kaip sakoma del skonio nesigincijama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sesyte @ 2011 07 23, 20:21)
Na nemanau,kad cia isvis yra vardas smile.gif upe yra upe biggrin.gif Bet cia jau kaip sakoma del skonio nesigincijama  4u.gif

o tai kodel negali buti vardas? o tai kaip tada Saule, Liepa, Egle ir t.t. ?????
Atsakyti
Liepa,Saulė,Eglė ir kt., tai nuo senovės jau prigiję,o prie Upės reikėtų priprasti:)Gal dėl to šis vardas ir "nelimpa" smile.gif
Atsakyti