Įkraunama...
Įkraunama...

Upė

Man grazu ax.gif
Atsakyti
kodel ne Pieva ? Grazu biggrin.gif Tiesa dar Bite prie to pacio.Gerai , kad dabar yra galimybe pasikeisti vardus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŽanetaKava: 23 rugsėjo 2010 - 14:38
QUOTE(ŽanetaKava @ 2010 09 23, 15:36)
kodel ne Pieva ? Grazu biggrin.gif Tiesa dar Bite prie to pacio.Gerai , kad dabar yra galimybe pasikeisti vardus.


Na, gali būti ir Pieva ar Bitė, bet čia tema apie Upę. Aha, labai gerai, kad galima pasikeist vardą rolleyes.gif Aš vat pasikeisčiau, nes mano toks tipinis Lietuviškas Tikras vardas bigsmile.gif
Atsakyti
kaip vardas man negražu schmoll.gif
Atsakyti
Negrazu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2006 07 10, 12:39)
Man nelabai vardas Upė unsure.gif , bet čia tik mano nuomonė.
Geriau rinkčiausi kokios upės pavadinimą pvz Rusnė ar Ūla



man irgi graziau ULA negu Upe..... drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(icing sugar @ 2010 09 23, 22:59)
Na, gali būti ir Pieva ar Bitė, bet čia tema apie Upę. Aha, labai gerai, kad galima pasikeist vardą  rolleyes.gif Aš vat pasikeisčiau, nes mano toks tipinis Lietuviškas Tikras vardas  bigsmile.gif


Papildyta:
QUOTE(icing sugar @ 2010 09 23, 22:59)
Na, gali būti ir Pieva ar Bitė, bet čia tema apie Upę. Aha, labai gerai, kad galima pasikeist vardą  rolleyes.gif Aš vat pasikeisčiau, nes mano toks tipinis Lietuviškas Tikras vardas  bigsmile.gif



o koks Jusu buvo vardas ? kodel ji pasikeitet ? labai jau nekoks? ar koks? rolleyes.gif
Atsakyti
<!--QuoteBegin-akutivo+2010 09 24, 12:13
o koks Jusu buvo vardas ? kodel ji pasikeitet ? labai jau nekoks? ar koks?  rolleyes.gif
[/quote]

Tai, kad aš jo nesikeičiau, sakiau, kad pasikeist būtų verta, nes man gal nelabai koks vardas, kaip kad tamstoms Upė cool.gif (savojo nelabai norėčiau šiame forume minėt), bet analogai yra Jūratė, Dovilė, Gintarė ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo icing sugar: 24 rugsėjo 2010 - 19:14
Oi, kiek čia neigiamų nuomonių apie šį vardą ir dar priedo tėvus, kurie duoda tokį vardą biggrin.gif Kai aš dar net nesilaukiau ir minčių tokių net neturėjau, vieną vakarą pakalbėjom, kaip vaikus pavadintume, jei kada turėtume. Kažkaip spontaniškai jam išsprūdo-jei mergaitė, tai Upė smile.gif be galo gražus tas vardas pasirodė ir mintyse bandžiau įsivaizduoti mergytę, tokiu vardu. Nuo to pokalbio praėjo 2 metai, kai sužinojau, kad pastojau, jaučiau, kad laukiuosi savo Upės. Visi echo tik vėliau parodė, kad ten tikrai mergytė.

Dėl pastabų apie pravardes, tai bet kuriam vardui galima ją išgalvoti:) Mano vardas kažkada irgi buvo retas "Roma". Visos turbūt pamena papūgą iš multiko smile.gif)) bet gyvenime nei vieną dieną dėl to problemų neturėjau.

Nesedėjom ir nerinkom iš vardyno, koks čia mandresnis vardas galėtų būti. Jis pats atėjo. Turiu nuostabią dukrytę Upę (Upytę).


Atsakyti
nesamone kazkokia biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Man nepatinka is tos operos kaip Upes,Vejai,Azuolai,Liepos,Metos,Bites ir pan.
Atsakyti
Labukas. Man tai labai grazu thumbup.gif
Ne kaip mes visokios Kristinos, Gintares, Lauros ir panasiai.
Man dar grazu Teja, Meta wub.gif
Atsakyti